lek. dent.

Anna Schreiber

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

39 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
16 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Serdecznie zapraszam do gabinetu stomatologicznego SIMCLINIC mieszczącego się w nowoczesnym budynku Centrum Kuźniczki (centrum Wrzeszcza). W klinice zajmuję się leczeniem zachowawczym,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
39 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: SIMCLINIC Stomatologia

  Pani Anna udowadnia, że wizyty u dentystów potrafią być wręcz przyjemne. Pełen profesjonalizm, wszystko dokładnie wytłumaczone, a zabieg bezbolesny :)

 • O
  Lokalizacja: SIMCLINIC StomatologiaUsługa: wymiana plomby

  Super lekarz! Szybko, profesjonalnie a przede wszystkim bezboleśnie. Takie wizyty to sama przyjemność.

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SIMCLINIC StomatologiaUsługa: ekstrakcja zęba

  Naprawdę świetny Stomatolog, bardzo dobre podejście do pacjenta, fachowa diagnoza i leczenie. Niestety przez własne zaniedbanie musiałem usunąć siódemkę. Pani Ania przeprowadziła szybką analizę, przygotowała mnie do zabiegu, który został przeprowadzony bardzo sprawnie i bez bólu. Nie było np. problemu z dodatkowym znieczuleniem. Pani doktor dokładnie objaśniła mi leczenie pozabiegowe oraz przedstawiła kompleksowy plan na resztę mojego uzębienia. Sam gabinet jak i atmosfera w nim na duży plus. Widać że Panie bardzo się starają, aby nie było stresująco i to się im w pełni udaje:) Również stosunek ceny do jakości usługi dla mnie rewelacja. Podsumowując, jeżeli boisz się dentysty (nie chcesz się przyznać) z dzieciństwa i masz traumę tak jak ja, ale chcesz się przełamać i mieć zdrowe zęby, którymi będziesz wszędzie świecił przed znajomymi/rodziną to Pani Ania jest świetnym wyborem.

 • E
  Lokalizacja: SIMCLINIC Stomatologia

  Byla to moje pierwsza wizyta u Pani Ani ale na pewno tu wroce. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Dodatkowym atutem jest fakt, ze gabinet jest bardzo dobrze wyposazony, miedzy innymi w kamerke i monitor. Dzieki temu Pani Ania mogla mi wszystko szcegolowo pokazac i wyjasnic.

 • Lokalizacja: SIMCLINIC StomatologiaUsługa: badanie stomatologiczne

  Z dr Anią związana jestem od kilku ładnych lat. Moje podejście do dentystów było baaaardzo... takie jak większości osób, których leczenie ograniczone było do dentysty szkolnego. Uczucie tego dyskomfortu zniknęło, gdy przez polecenie trafiłam na jej fotel. Uratowała mój uśmiech przed zagładą. Całkowicie zmieniła moje nastawienie i dentysta sadysta przestał istnieć. Zaciągam tam rodzinę i znajomych, gdy tylko słyszę hasło "bolący ząb". Profesjonalizm, przyjazna atmosfera - jak dla mnie bomba, szóstka z koroną. :)

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SIMCLINIC Stomatologia

  Jak zawsze - przemiła atmosfera, profesjonalizm, szybka diagnoza i fachowe wykonanie. Co brzmi groteskowo, siedząc w fotelu można się naprawdę zrelaksować :-)

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Dzięki Pani Ani polubię chyba wizyty w gabinecie stomatologicznym. Wszystko wytłumaczyła jak i co będziemy robić z moimi zębami. Jestem bardzo zadowolony i powrót na pewno będzie miły. Dziękuję

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SIMCLINIC StomatologiaUsługa: Wizyta kontrolna

  Serdecznie polecam panią Anię. Po kilku wizytach mogę stwierdzić, że profesjonalnie wykonuje swoją pracę, a każda wizyta przebiega w świetnej atmosferze. Dziękuję bardzo i pozdrawiam :)

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SIMCLINIC Stomatologia

  Bardzo polecam. Pełen profesjonalizm i ciepłe podejście do pacjenta. Ząb czuje się świetnie, a ja bez lęku umówiłam się na kolną wizytę.
  10 na 10 punktów.
  Ps. Dostałam nawet "instrukcję obsługi zęba po leczeniu zachowawczym" - rewelacja! :)

 • K
  Lokalizacja: SIMCLINIC StomatologiaUsługa: usuwanie zębów

  Świetny dentysta, poszłam przerażona z ósemka do usunięcia A wyszłam uspokojona, zadowolona. Na pewno wrócę!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Serdecznie zapraszam do gabinetu stomatologicznego SIMCLINIC mieszczącego się w nowoczesnym budynku Centrum Kuźniczki (centrum Wrzeszcza).
  W klinice zajmuję się leczeniem zachowawczym, endodoncją i protetyką, a także stomatologią dziecięcą. Biorąc udział w różnego rodzaju kursach, szkoleniach i sympozjach sukcesywnie podnoszę swoje zawodowe kwalifikacje.
  W całym procesie leczenia stosuję nowoczesne, ale i sprawdzone rozwiązania, gwarantujące doskonały i przewidywalny efekt co jest standardem w mojej codziennej pracy.

Edukacja

 • Gdański Uniwersytet Medyczny

Znajomość języków

 • angielski

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Staże

 • Staż podyplomowy w 7. Szpitalu Marynarki Wojennej z Przychodnią Stomatologiczną SP. ZOZ.

Certyfikaty