Adresy (3)

ul. Focha 22A lok.1, Częstochowa
NZOZ Okulistyka Gabinet Specjalistyczny dr n. med. Anna Rogowska-Godela (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach
Kilińskiego 166, Tysiąclecie, Częstochowa
ALFAMEDICA (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka, Karta płatnicza

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Laserowa korekcja wady wzroku


Kilińskiego 166, Częstochowa

Brak informacji o cenie

ALFAMEDICA

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu laserowa korekcja wady wzroku

Fantastyczny lekarz! U Pani Doktor miałam robioną w czerwcu laserową korekcję wzroku. Jest osobą niezwykle cierpliwą i profesjonalną. Z dużą cierpliwością odpowiada na wszystkie pytania. Podczas zabiegu szczegółowo tłumaczy wszystkie wykonywane czynności, co bardzo uspokaja pacjenta. Również po zabiegu jest ogromnym wsparciem. Uważam, że nie mogłam lepiej trafić.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Okulistyka Gabinet Specjalistyczny dr n. med. Anna Rogowska-Godela

Pani doktor wykonała u mnie zabieg laserowej korekcji wady wzroku metodą EBK w szpitalu Weiss Klinik w Chorzowie.
Udało się zredukować wadę (-4,5) do 0 mimo szerokiej źrenicy.
Potwierdzam, że jest osobą przemiłą i przesympatyczną!
Gorąco polecam !!!


K
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor wykonała u mnie zabieg laserowej korekcji wady wzroku w szpitalu Weiss Klinik w Chorzowie
Jest przemiła i przesympatyczna !
Lekarz z powołania
Świetne podejście do pacjenta bardzo indywidualne
zabieg udał się w 100% procentach a nawet i więcej


W
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor wykonała u mnie zabieg laserowej korekcji wady wzroku w szpitalu Weiss Klinik w Chorzowie. Podczas badań wstępnych i przed zabiegiem bardzo dokładnie zbadano mi oczy, oraz przedstawili mi etapy dalszego leczenia. Kontakt, fachowość 100%. Teraz mija 3 tyg.od mojego zabiegu i widzę doskonale. Sam jestem lekarzem i polecam każdemu zabieg, a przede wszystkich fachową Panią doktor. Serdecznie dziękuję Pani Doktor.


A
Użytkownik zweryfikowany

Naprawdę świetny lekarz, z powołania i z wielką wiedzą!!!! Pani doktor wykonała u mnie zabieg laserowej korekcji wady wzroku w szpitalu Weiss Klinik w Chorzowie. Podczas badań wstępnych przed zabiegiem bardzo dokładnie zbadano mi oczy, a potem Pani doktor wszystko omówiła i cierpliwie odpowiadała na moje pytania:) Podobnie w dniu zabiegu Pani doktor i personel szpitala bardzo życzliwie się opiekowali. Teraz mija miesiąc od mojego zabiegu i widzę już świetnie!!! Polecam każdemu zabieg, a przede wszystkich fachową Panią doktor. Dziękuję Pani doktor i pozdrawiam!!!!


J
Użytkownik zweryfikowany

Cudowna znawczyni chorób i tanich leków. Od 2 lat leczyłem się bezskutecznie na dokuczliwą chorobę oczu u wielu okulistów. Pani doktor natychmiast rozpoznała Nużeńca i przepisała tanie leki, które po 8-miu godzinach przywróciły mi normalne oczy ! Brawo Pani Doktor ! Polecam także prace naukowe wspólne z Prof.A.Gierkową.
Jan Pietrala


J
Użytkownik zweryfikowany

Leczę się już od wielu lat, odwiedziłam kilka różnych gabinetów, więc mam porównanie co do jakości świadczonych usług z zakresu okulistyki w Częstochowie. Do p.dr Rogowskiej - Godela trafiłam za pośrednictwem internetu (możliwość rejestracji on-line super!), lokalizacja gabinetu w samym centrum miasta - kolejny plus. Bardzo miła i rzeczowa p.doktor, która nie boi się poświęcić czasu na wyjaśnienia, widać że stara się, aby pacjent był dobrze zbadany i poinformowany o stanie zdrowia. Wyposażenie gabinetu jak najbardziej profesjonalne, nie ma mowy tylko o "czytaniu literek z tablicy". Podsumowując, każdemu szczerze polecam wizytę u rzetelnej i profesjonalnej pani doktor za rozsądną cenę.


T
Użytkownik zweryfikowany

Od dłuższego czasu czułem, że mój wzrok słabnie. W końcu zdecydowałem się na sprawdzenie czy z moimi oczami jest wszystko ok. Trafiłem do gabinetu P. Rogowskiej-Godeli za namową kolegi z pracy. Pierwsze miłe zaskoczenie to możliwość zarejestrowania się przez internet - drobna rzecz a cieszy. Na miejscu pozytywnie zaskoczyła mnie "jakość obsługi". Nie jestem częstym gościem w gabinetach lekarskich, ale życzę wszystkim takiego kontaktu na linii lekarz - pacjent. Otrzymałem wyczerpującą informację o stanie mojego wzroku (możliwość spojrzenia na zdjęcie własnych oczu - bezcenne). Póki co obyło się bez okularów - skończyło się na kroplach. Polecam serdecznie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie