Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych endokrynologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych endokrynologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Ul. Piłsudskiego 20, Legionowo

Klinika Mediq


Złota 6, Warszawa

Od 300 zł

INVICTAUl. Piłsudskiego 20, Legionowo

Klinika Mediq

Moje doświadczenie

O mnie

Anna Radomska specjalista endokrynologZakres porad

  • Endokrynologia

20 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Mediq Konsultacja endokrynologiczna

Leczyłam się u Pani doktor z powodu wysokiej hiperprolaktynemii. Jedyna Pani doktor zleciła dokładne badania dzięki którym dziś jestem w ciąży. Przerobiłam wielu lekarzy i jedyna Pani doktor wykazała się dużym zaangażowaniem i dbałością o zdrowie pacjenta

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Mediq Konsultacja endokrynologiczna

Bardzo dokładny, wnikliwy, lekarz. Posiada dużą wiedzę. Słucha pacjenta.
Wcześniej, byłam u kilku diabetologów i endokrynologa, lecz żaden nie zlecił mi odpowiednich badań. U Pani doktor, na pierwszej wizycie dostałam skierowania na odpowiednie badania które potwierdziły diagnozę.

W
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: INVICTA Konsultacja endokrynologiczna

Jestem pacjentką Pani Doktor od wielu lat. Wcześniej próbowałam uporać się z chorobą u kilku endokrynologów, bez skutku. Pani Doktor jest cudownym człowiekiem, pełnym empati i najlepszym specjalistą. Dzięki Niej Hashimoto nie utrudnia mi życia.


V
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Do Pani Doktor chodzę już od ok. 10 lat i jestem bardzo zadowolona. Jestem leczona w związku z niedoczynnością tarczycy oraz Hashimoto. Pani Doktor patrzy na nnie całościowo, a nie jedynie przez pryzmat moich hormonów. Ponieważ leczę się również onkologicznie leczenie zostaje dopasowane do mojego aktualnego stanu zdrowia. Zawsze przygotowana, miła, sympatyczna i bardzo kompetentna. Pozdrawiam Panią Doktor.


E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: INVICTA Konsultacja endokrynologiczna

U pani dr leczę się od 2010 roku i jestem bardzo zadowolona, zajęła się wszystkimi moimi na problemami endokrynologicznymi, podchodzi do pacjęta całościowo, a nie tylko skupia się na jednej rzeczy. Na pierwszej wizycie dokładnie bada i zbiera wywiad. Przed kolejnymi wizytami czyta kartę. Zawsze każdą swoją decyzję dot. leczenia (np. zmianę dawek leków) argumentuje i tłumaczy. U pani dr od wielu już lat leczy się tez moja mama (z powodu tarczycy), na pierwszej wizycie, zwyczajnie osłuchując mamę pani dr odkryła, że mama ma poważną wadę serca, czego interniści jakoś nie zauważali. Dzięki niej mama znalazła się pod kontrolą kardiologa i mogła być później na porę operowana.


B
Profil zweryfikowany

Tułałam się po lekarzach kilka lat, rozkładali ręce, nie potrafili mi pomóc - próbowali leczyć moja tarczycę. Pani doktor jako pierwsza postanowiła leczyć mnie, zaczęła szukać innej niż tarczyca przyczyny moich problemów zdrowotnych. Miała rację, ze problem jest złożony. Zdiagnozowała, cierpliwie dobierała leki i dawki. Przez ponad rok miałam badania co dwa-trzy tygodnie robione i po nich kolejne konsultacje (na NFZ). Jest pełna dokumentacja całego leczenia, moja karta ma kilkadziesiąt stron, każda wizyta jest odnotowana - wyniki, zalecenia, moje spostrzeżenia, wszystko zanotowane. Do tego wszystko jasno tłumaczone. Pani Doktor słucha pacjenta, zależy Jej, żeby pacjent był przekonany do leczenia. Bardzo, bardzo polecam!


M
Profil zweryfikowany

Bardzo się zawiodłam na Pani Doktor! Leczę się u Pani Doktor ok 1,5 roku. Ostatnia "wizyta" spowodowała, że zmieniłam lekarza. Byłam 3 tygodnie po porodzie z wynikami bardzo odstającymi od normy. Spóźniłam się na wizytę 20 minut. Pani Doktor wyrzuciła mnie z gabinetu choć uprzednio zadzwoniłam do placówki informując, że sie spóźnię i tłumaczyłam Pani Doktor powód spóźnienia - nagła wizyta w szpitalu z 3-tygodniowym dzieckiem. Mimo to Pani Doktor kazała mi czekać z dzieckiem godzinę na koniec kolejki, to MOŻE mnie przyjmie. Kompletny brak serca. Leczyłam się u Pani Doktor całą ciążę i myślałam, że mnie kojarzy. Widać się myliłam, a miły ton i uśmiech Pani Doktor na poprzednich wizytach tylko imitują relację z pacjentem i troskę o jego zdrowie.


A
Profil zweryfikowany

Lecze sie pare lat u p.doktor ale właśnie uswiadomilam sobie, ze czas na zmiany. Przez wiele lat nie potrafila ustawic mi odpowiednio lekow. Tyje, jestem apatyczna, senna a pani doktor sprawdza tylko wyniki i jesli TSH, FT3 oraz FT4 sie zgadza to mowi ze super i do widzenia. Nie jestem lekarzem, ale sam wynik to nie wszystko skoro tak fatalnie sie czuje a przy tym caly czas tyje.


V
Profil zweryfikowany

SUPER P.DR MIŁA ,ODPOWIEDZIAŁA NA WSZYSTKIE MOJE PYTANIA I ZLECIŁA BADANIA ...MEGA POZYTYW NA PEWNO DO NIEJ WRÓCĘ,OD RAZU JEJ ZAUFAŁAM WARTO NA PRAWDĘ CZEKA MNIE JESZCZE PARĘ WIZYT I MAM NADZIEJE ŻE WYLECZY MNIE ;)


P
Profil zweryfikowany

Dzięki Pani dr Radomskiej zaszlam w ciążę. Starałam się o dziecko 5 lat, mam za sobą 3 nieudane invitro, inseminacje, jak trafiłam do Pani Doktor już po 6 tygodniach brania leków zapisanych przez dr Radomska zaszlam w upragnioną ciążę. Bardzo trafnie stawia diagnozę. Polecam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania