mgr

Anna Opalińska

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

25 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
16 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie na kierunku Technologi Żywności i Żywienia Człowieka. Swoją pracę inżynierską poświęciłam tematyce żywienia kobiet ciężarnych i… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Ania jest bardzo sympatyczną osobą. Dokładnie odpowiada na wszystkie zadane pytania i poświęca tyle czasu ile potrzebuje pacjent. Już na pierwszej wizycie dostałam wskazówki odnośnie odżywiania, teraz tylko czekam na rozpisaną dietę :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Zdrowego Odżywiania i Dietetyki DIETexpert

  Pani Ania jest bardzo dobrym dietetykiem a przy tym niezwykle sympatycznym człowiekiem. Na jej osobę trafiłam przypadkiem, jednak chciałabym żeby takie przypadki zdarzały się dużo częściej Pani Ania potrafi dać kopa wtedy kiedy potrzeba. Ja małymi kroczkami dąże do celu, jednak jestem pewna że ten cel z pomocą Pani Ani zostanie osiągnięty już niedługo. Jestem jej ogromnie wdzięczna i za motywację i za przepisy i za całą dietę..

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Zdrowego Odżywiania i Dietetyki DIETexpertUsługa: wysoki cholesterol u dziecka

  Miła i ciepła osoba, odpowiada na każde pytanie, tłumaczy, wspaniałe podejście do dzieci. Polecam!!!

 • M
  Lokalizacja: Poradnia Zdrowego Odżywiania i Dietetyki DIETexpertUsługa: wizyta kontrolna

  Pani Ania jest bardzo sympatyczną osobą a zarazem bardzo rzeczową . Wyniki pomiaru wagi bardzo dokładnie opisuje i tłumaczy w prosty i zrozumiały sposób o co chodzi . Wizyta przebiegała w tak sympatycznej atmosferze, że czułam się jak na plotkach u koleżanki :) Przed wizytą troszkę sie bałam tego wszystkiego ... ale po rozmowie z panią Anią jakoś bardziej optymistycznie podchodzę do mojej przemiany i wiem że napewno osiągnę taki cel , jaki sobie ustawiłam :) gorąco polecam wizytę, mały koszt a duże zadowolenie :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Anna jest bardzo profesjonalna do tego jest miłą i sympatyczną osobą. Z dokładnością wszystko tłumaczy i wyjaśnia, podchodzi na pacjenta indywidualnie i z uwagą.

 • G
  Lokalizacja: Poradnia Zdrowego Odżywiania i Dietetyki DIETexpert

  Bardzo miła i rzeczowa pierwsza wizyta.
  Szczegółowe badanie, konkretny wywiad żywieniowy.
  Pełen profesjonalizm i wielka wiedza ....:)

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Zdrowego Odżywiania i Dietetyki DIETexpertUsługa: dieta

  Bardzo długo zwlekałam z wizytą w poradni dietetycznej. Dziś po dwóch miesiącach mogę szczerze powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Pani Ania rozwiała wszystkie moje wątpliwości. To bardzo miła i sympatyczna osoba. Mój przypadek był trochę skomplikowany np. uregulowanie cukru, problemy żołądkowe, leki itd..Pani Ania szczegółowo ułożyła dla mnie jadłospis. Potrawy są smaczne i proste w przygotowaniu.Moja waga to: 10 kg mniej. Polecam każdemu, kto nadal się waha przed wizytą u dietetyka. Pozdrawiam Jola :)

 • G
  Lokalizacja: Poradnia Zdrowego Odżywiania i Dietetyki DIETexpertUsługa: Dieta

  Byłam wczoraj na pierwszej wizycie u pani Ani i jestem mile zaskoczona świetna miła sympatyczna kobieta od której dużo rzeczy się dowiedziałam. Czekam na jadłospis i efekty. Pozdrawiam Małgorzata

 • E
  Lokalizacja: Poradnia Zdrowego Odżywiania i Dietetyki DIETexpertUsługa: Pierwsza ,druga, kontrolna

  Byłam już na kilku wizytach u Pani Ani i jestem bardzo zadowolona z opieki jaką dotychczas otrzymałam.Wizyty odbywają się punktualnie przy czym Pani Ania jest bardzo miła, słucha co pacjent mówi i odpowiada w najdrobniejszym szczególe na pytania. Zapisana dieta jest nie tylko prosta w przygotowaniu ale także smaczna. Serdecznie polecam.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Zdrowego Odżywiania i Dietetyki DIETexpertUsługa: dieta

  Pani Ania jest osoba bardzo sympatyczna i miła.
  Po drugiej wizycie waga w dol.
  Polecam każdemu kto zastanawia się nad wizyta u dietetyka.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie na kierunku Technologi Żywności i Żywienia Człowieka. Swoją pracę inżynierską poświęciłam tematyce żywienia kobiet ciężarnych i dzieci w ich pierwszych okresach życia, ponieważ to właśnie wtedy zaczynają kształtować się nasze pierwsze nawyki żywieniowe, które będą miały swoje odzwierciedlenie w późniejszym rozwoju i życiu. Aby dalej rozwijać swoje zamiłowanie do dietetyki i poszerzać swoją wiedzę ukończyłam kilka dodatkowych kursów i szkoleń, jednak tak naprawdę największe doświadczenie i praktykę zdobywa się podczas pracy w gabinecie. Swój własny gabinet prowadzę od 2013 roku i to właśnie tu zdobywam największe doświadczenie w kontakcie z pacjentami, jak również ciągle się uczę bo każdy pacjent to zupełnie inny przypadek. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, wspólnie pracujemy i dążymy do wyznaczonych celów.

Edukacja

 • Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

Znajomość języków

 • angielski