Adresy (2)

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 2 domofon 24, Bielsko-Biała
Pracownia Pomocy Psychologicznej - annarybak.pl


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Przelew na konto
33 481..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja psychoterapeutyczna • od 120 zł

Psychoterapia indywidualna • od 120 zł

Psychoterapia partnerska • od 180 zł


Przyjmuję: dorosłych
33 481..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto, Gotówka

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem terapeutką, coachem, trenerem. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam: Stacjonarny Ośrodek Pomocy Psychologicznej w Ustroniu - Prowadzenie ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Stres
 • Lęki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Centrum Counselingu Gestalt - Associazione Italiana di Counselling - 2003-2006
 • Szkoła Coachów Grupa TROP, Warszawa - 2013
 • Racjonalna Terapia Zachowań - kurs, Katowice
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Terapia uzależnień


Znajomość języków

Czeski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


od 120 zł

Konsultacja online

Pozostałe usługi


Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 2 domofon 24, Bielsko-Biała

140 zł

Pracownia Pomocy Psychologicznej - annarybak.plKonstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 2 domofon 24, Bielsko-Biała

140 zł

Pracownia Pomocy Psychologicznej - annarybak.pl


od 120 zł

Konsultacja onlineod 180 zł

Konsultacja onlineKonstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 2 domofon 24, Bielsko-Biała

140 zł

Pracownia Pomocy Psychologicznej - annarybak.pl

15 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Pomocy Psychologicznej - annarybak.pl psychoterapia indywidualna

Z tego miejsca jeszcze raz chciałbym podziękować Pani Ani, która pozwoliła mi odkryć siebie samego i się zaakceptować. Jestem osobą homoseksualną i bałem się komukolwiek przyznać kim tak tak naprawdę jestem. Stanąłem przed problemem, który wydawał mi się nie do przejścia, jednak dzięki wsparciu i pomocy udało się osiągnąć sukces! Dziś zakończyłem terapie i moje nastawienie do życia zmieniło się, sam siebie akceptuję i czuję się super. Życzę każdemu takiego zadowolenia z życia jakie ja czuję. Co dla mnie było najważniejsze na terapii?. Rozmawiając o swoich problemach (na początku bardzo wstydliwych dla mnie) czułem się bardzo komfortowo. Każdej osobie, która potrzebuje takiej pomocy, polecam wizytę u Pani Anny.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Pracownia Pomocy Psychologicznej - annarybak.pl psychoterapia humanistyczna

Pani Ania jest bardzo ciepłą i pełną zrozumienia osoba. Profesjonalizm i zaangażowanie podczas spotkania na 100%. Wreszcie poczułam się bezpiecznie i pozwoliłam sobie na swobodną rozmowę i za to Pani dziękuję. To była moja pierwsza wizyta ale nie ostatnia.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Pomocy Psychologicznej - annarybak.pl psychoterapia indywidualna

Terapia z Panią Anią pozwoliła mi miedzy innymi poradzic sobie z demonami przeszłości. Z każdym spotkaniem coraz bardziej rozumiałam także siebie i wiedziałam jak mogę o siebie zadbać, a tego w moim życiu brakowało. Dzięki Pani Ani jestem bardziej obecną i świadomą osobą co w pozytywnym stopniu wpływa na jakość mojego życia. W końcu potrafię skupić się na rzeczach pozytywnych i szukać ich w otoczeniu. Dziękuję Pani Ani za ten wspólny kawał czasu i za ogromne zaangażowanie.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Pracownia Pomocy Psychologicznej - annarybak.pl psychoterapia indywidualna

Bardzo zacne spotkanie. Pełne szacunku i zrozumienia. Jasno opisana wizja pracy w terapii, w poczuciu bezpieczeństwa. Powiało nadzieją.
Na ten moment polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Pomocy Psychologicznej - annarybak.pl psychoterapia indywidualna

Moja praca z panią Anną nadal trwa, ale postęp, jakiego już zdążyłam dokonać jest niesamowity. Pani Ania jest bardzo miłą, ciepłą osobą i uważnie słucha, będąc dzięki temu w stanie nakierować sposób mojego myślenia lub postępowania na właściwe tory. Wszystkim z całego serca polecam terapię u pani Ani jako najlepszą z możliwych form zaopiekowania się samym sobą. :)


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Pomocy Psychologicznej - annarybak.pl Inny

Przez półtora roku dzięki psychoterapii z panią Anią stałem się innym człowiekiem. Praca jaką wykonałem przy pani pomocy była ogromna. Dziękuje za czas spędzony wspólnie. Jeśli ktoś szuka kogoś kto potrafi słuchać, potrafi dać troskę i zrozumienie w trudnościach to pani Ania zdecydowanie jest osobą która ma to wszystko. Ponadto sam gabinet sprawia, że człowiek czuje się tam bezpiecznie. Z całego serca polecam sesje terapeutyczne u pani Anii.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online

Terapia z Panią Anią pokazala mi jak nauczyć się mieć kontakt z samą sobą. Na terapię przyszłam z oczekiwaniem na to że to terapeuta cudownie zmieni moje życie. Konczac terapię wychodzę ze stwierdzeniem że to tylko ja mogę cokolwiek zmienić. Uwaznascią, akceptacją i poszerzaniem świadomości. Pani Ania jest bardzo cierpliwą, miła i ciepłą osobą. W gabinecie tworzy bezpieczną atmosferę na przeżywanie każdej emocji, i profesjonalnie prowadzi przez terapię. Czuje wdzięczność, zaufanie i jestem pełna podziwu rozwoju mnie jako człowieka na terapii u Pani Ani :)

Anna Miernik-Rybak

Bardzo dziękuję za wspólny czas, wszystko co najlepsze :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online kryzys w zwiazku

Pani Anna bardzo nam pomogła gdy przechodzilismy z żoną kryzys. Pomogła w trudnej sytuacji nam naprawić swoje relacje w bardzo profesjonalny sposób. Szczerze polecamy

Anna Miernik-Rybak

Bardzo dziękuję, miło było z wami pracować :)


L
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online

Bardzo polecam. Miałam wrażenie, że od razu zostałam zrozumiana a nie oceniana, co jest bardzo ważne podczas terapii.

Anna Miernik-Rybak

Dziekuje za wspólny czas i życzę wszystko co najlepsze :)


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online psychoterapia

Trudno zamknąć rok pracy w słowach. Dzięki Ani praca ta nie była nieprzyjemnym wysiłkiem, lecz raczej wyzwaniem. Wspólnie udało nam się przejść przez wiele trudnych momentów, w których nigdy nie czułam się sama. Przeszłyśmy rożne fazy, wcielałyśmy się w rożne role i przez cały okres trwania naszych spotkań czułam się przez Anie wspierana, rozumiana, nigdy nie oceniana. Teraz, po zakończeniu, jestem wdzięczna Ani za pokazanie mi nowych możliwości, ciesze się na życie, ale jednocześnie wiem, ze będzie mi naszych spotkań brakować.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

W jakim celu psychoterapeuta po zakończonej psychoterapii konsultuje się z innym psychoterapeutą/psychiatrą na temat pacjenta?

Każdy terapeuta jest tylko człowiekiem, który również może popełniać błędy. Konsultacja z innym terapeutą procesu terapeutycznego to superwizja. Jest do niej zobowiązany każdy terapeuta, aby zapewnić najwyższą jakość pomocy swojemu klientowi/pacjentowi. Na takim spotkaniu superwizyjnym nie ujawnia się danych swoich klientów/pacjentów. Omawia się jedynie proces i trudności, z którymi boryka się terapeuta w konkretnej relacji terapeutycznej. Służy to jedynie poprawie pracy terapeuty i skuteczności terapii klienta/pacjenta.

Anna Miernik-Rybak

Mój partner 20 lat był dowódca jednostki w strazy pożarnej , następnie przeszedł na emeryturę i zatrudnił sie jako specjalista do korporacji do komórki gdzie ma swojego przełożonego . Mój partner jest osobą niekonfliktową, nic mu nie przeszkadza, jest zaangazowanym pracownikiem, nie potrafi odmawiać oraz " spławiać". Przełożoną jest młoda kobieta, która nie wyznaczyła granicy jak również mój partner. Na ostatnim wspólnym piwie z działem mojego partnera dowiedziałam się od kierowniczki, że wpólnie oceniają czy któraś z kobiet jest ładna czy brzydka, mówi ze mojego partnera jedna z Pań bardzo polubiła, a nastepnie pyta czy jestem zazdrosna. Ciągnąc temat następnego dnia zaczełam sie dopytywać partnera o co chodzi- więc on mi wszytsko opowiedział-> Kierowniczka wysłała moje partnera do kadr i jak on wrócił zapytała " i jak ? " - wiec on odpowiedział, że brzydka nie podoba mu się - za to ona powiedziała, że absolutnie sie z tym nie zgadza- dlatego na następny raz on sam do nie poszedł i powiedział, że faktycznie ma rację. Wyszło na to, że ona oczekuje oceny mojego partnera a on czuje sie w obowiązku i zawsze ma to na uwadze- nawet po długim czasie idzie do niej i dokańcza temat. Nastepnie widzę w jego prywatnym telefonie jej zdjęcia jak on jej robił w trakcie jak kontrolowali obiekty - mówiąc mi, że tak dla zabawy jej robił, zawołał " Aniu" i zrobił zdjęcie ( tych zdjęć było więcej)- poprosiłam go, aby znalazł moje zdjęcia w telefonie, które robi dla zabawy- nie znalazł, a patrząc z perspektywy tej sytuacji nie raz miał okazje . Kolejną sytuacja jaka była to zorganizował z nią wspolne urodziny nie mówiąc mi o tym ( myslalam, że jestem na jej urodzinach a przez przypadek wyszło, że to tez jego- to miała być niespodzianka tylko zapomniał mi o tym poiwdeziec - taką mi wersję przedstawił ), o 2 w nocy sama wracałam do domu na piechotę bo ona widząc, że sie zbieramy bo rano miałam wyjazd powiedziała do niego " ty zostajesz ?... " - i został. Problem polega na tym, że on nie uważa to za nic szczególnego, a to że jestem wredna to się czepiam . Obawiam się, że przez to, że on taki jest i to, że ona z zadań zawodowych wciąga go w zbyt nie namiejscu sytuacje coś się wydarzy dwuznacznego. Mój partner się podporządkowuje sytuacji, on przez to, że miał wysoki stopień autorytet miał od razu a nie rozumie tego, że tu musi sobie wypracować wszystko. Sama jestem pracownikiem korporacji w takiej samej komórce co on pracuje i wiem jak wygladaja relację międzyludzkie. On tam opracuje od 4 miesiecy a ja od 7 lat. Nie potrafie do niego dotrzeć, że kobiety są bardzo spostrzegawcze i moga cos odebrać całkiem inaczej niż powinny, po drugie to jego szefowa i uważam, że granica rosądku powinna byc zachowana ( tymbardziej, jeżeli ona jest tak bezposrednią osobą). Biorę to na chłodno, zabardzo nie potrafię się w tej sytuacji odnaleźć, nie wiem jakich argumentów mam użyć, aby to zrozumieł, a nie odbierał to jako krytykę.

Rozumiem, że to co dziej się w Pani związku mocno Panią niepokoi. Zaczyna brakować szczerości i zaufania. Myślę, że warto byłoby spróbować powiedzieć partnerowi o swoich uczuciach i szczerze porozmawiać, starając się nie oskarżać siebie nawzajem. Właściwa komunikacja często jest kluczem do wzajemnego zrozumienia siebie. Szczere mówienie o swoich uczuciach w związku z daną sytuacją pomoże wam wrócić do wzajemnego zrozumienia i bliskości. Jeżeli macie z tym problem, może warto umówić się na parę spotkań z terapeutą, aby pomógł wam zrozumieć waszą relację i błędy, które w niej popełniacie.

Anna Miernik-Rybak

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem terapeutką, coachem, trenerem. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam: Stacjonarny Ośrodek Pomocy Psychologicznej w Ustroniu - Prowadzenie ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Stres
 • Lęki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Centrum Counselingu Gestalt - Associazione Italiana di Counselling - 2003-2006
 • Szkoła Coachów Grupa TROP, Warszawa - 2013
 • Racjonalna Terapia Zachowań - kurs, Katowice
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Terapia uzależnień

CertyfikatyZnajomość języków

Czeski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania