Adresy (2)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza
22 332.....

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach
ul. Roosevelta 18, Jeżyce , Poznań
Centrum Medyczne LUX MED - Poznań (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

LUX MED


Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja pediatryczna


Franklina Roosevelta 18, Poznań

od 136 zł

Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Poznań, ul. Roosevelta 18


Franklina Roosevelta 18, Poznań

od 136 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Roosevelta 18

Pozostałe usługi

Konsultacja pediatryczna (dzieci zdrowe)


Franklina Roosevelta 18, Poznań

od 133 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Roosevelta 18

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Trafiłam z synem do szpitala na ul. Szptalnej gdzie pełniła dyżur. Nie odpowiada rodzicom na zadane pytana np. O wyniki badan. Bada tak niedelikatnie ze jak zagladala do Buzki mojego dziecka to ciągnęła mu za brodę. Dwa razy próbowała zajrzeć w ucho bezskutecznie a to był roczny pacjent. Do ucha do którego w ogóle nie zajrzałam postawila diagnozę, że pewnie go boli dodam że trafiłam z diagnoza 5 dni temp nic poza tym. Na karcie wpisała ze z uchem prawym jest problem a Kroplic miałam do lewego. Poza tym rozpoznanie choroby skopiowala z naszej poprzedniej wizyty.... pomimo że miał bardzo niskie leukocyty co świadczyło o wirusie nie zleciła crp. Powiedziała rowniez po moim którymś z kolei pytaniu, ze wyniki krwi sa dobre. Od razu przepisala antybiotyk. Mając w domu taka kartę na drugi dzien powtorzylam badania . Leukocyty bardzo niskie . Crp 0. Okazało się ze syn miał rumień nagły. .tzw 3 dniowka. Choroba zakaźna. karta została zle wypelniona. Jednostka chorobowa zostła skopiowana z poprzedniej wizyty. Dodam ze cel byl zupelnie inny. Dlatego powtorzylam badania bo w karcie byly same bledne informacje.Antybiotyk był przypisany również bezcelowo przy leukocytach ponizej 4 u rocznego dziecka.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


G

Uważam że dr Mania jest bardzo dobrym lekarzem, stawia trafne diagnozy.
Każdy może mieć zły dzień, wolę lekarzy poważnych, ale dobrych, profesjonalnie podchodzących do swego fachu. Ufam doktor Manii nigdy mnie nie zawiodła.


G

Uważam, że lekarz ma prawo do słabszego dnia. Nie jest dla mnie ważne, czy szczerzy zęby na dzień dobry, ale to czy stawia dobre i trafne diagnozy.
A pani doktor za każdym razem trafnie oceniała stan zdrowia mojego dziecka. Mam za sobą przygody z kilkoma pediatrami i doktor Manii ufam najbardziej. Leczę moje dziecko u pani doktor od dłuższego czasu : uważam że pani doktor przeprowadza dobry wywiad, przepisuje skuteczne leki, nie przepisuje od razu antybiotyków i dokładnie bada małego pacjenta.


G

Nie wiem jak prywatnie, ale jeśli idzie się do przychodni gdzie przyjmuje to masakra. Ostatnio byłam z synkiem, który ma 2 latka. Wszedł i powiedział dzień dobry, ona nie odpowiedziała. To powiedziałam może Pani dr nie usłyszała, powiedz jeszcze raz, ale i tym razem nie było odpowiedzi. Przez całe badanie ani razu się nie uśmiechnęła, minę miała taką jakby była tam za karę. Chyba powinna wybrać inną specjalizację niż pediatra, bo lekarz od dzieci powinien mieć do nich inne podejście. Odradzam.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


J
Użytkownik zweryfikowany

Uważam, że Pani Doktor Anna Mania, jest profesjonalistką, nigdy nie odmówiła leczenia dziecka, zawsze daje trafne diagnozy, poza tym jest lekarzem, który pracuje w szpitalu z dziećmi, której mają różne przypadki chorobowe i to jest duża zasługa i ma tą praktykę, a to, że jest młoda nie ma się z tym jak z leczeniem dzieci! To Pani, która wypisała negatywną opinię mając w domu niemowlaczka musi się jeszcze dużo nauczyć, Pani doktor jest świetnym lekarzem. POLECAM


M

Serdecznie polecam, jest to lekarz kompetentny, racjonalny i wywarzony, ma dobry kontakt z małym pacjentem. Moim zdaniem równie ważny aspekt to posiadanie doświadczenia klinicznego.


K
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolona z usługi tej lekarki. Bez problemu przyjechała do mojego chorego dziecka. Lekarka ta stawia trafne diagnozy dzięki czemu moje dziecko uzyskało natychmiastową pomoc. Ja również jestem pacjentką Pani doktor ponieważ jest to osoba konkretna, jest znakomitym lekarzem.
Gorąco polecam wszystkim tą lekarkę.


M
Użytkownik zweryfikowany

Nie zgadzam sie z tą opinią.Przeciwnie-to bardzo dobry fachowiec.P.Doktor stawia trafne diagnozy.Przyjeżdża szybko na wizytę. Jestem bardzo zadowolona z opieki pediatrycznej.Miła i kompetentna osoba.


N

Pani dr na swojej stronie internetowej umiescila informacje:" Wizyty domowe w Poznaniu
Kompleksowa opieka i leczenie pediatryczne Dr n.med. Anna Mania
Indywidualna praktyka lekarska w miejscu wezwania" Kilkakrotnie dzwonilam, prosilam o wizyte niestety za kazdym razem pani doktor odmawiala mowiac" nie mam wizyt w tym rejonie, lub tam nie jezdze". Nie tylko mi odmowiono wizyty rowniez mojej bratowej i znajomym. Pani doktor nie zapytala nigdy co sie dzieje z dzieckiem (mam niemowlaka w domu) ani nie wskazala innego lekarza lub osrodka gdzie nalezy sie udac, co jest jej obowiazkiem.Pani doktor jest mloda i jeszcze duzu duzo musi sie uczyc. Nie polecam, nie spisujcie nr telefonu i nie liczcie ze przyjedzie do Waszego malenstwa gdy bedzie chore. Odradzam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Jesteś tym lekarzem?

Edytuj lub przejmij profil