Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów dziecięcych w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Psycholog dziecięcy. Prowadzę terapię dzieci poprzez zabawę. Kiedy mogę pomóc: ·kiedy chcesz, aby Twoje dziecko rozwijało się swobodnie, chcesz ...

Zobacz pełen opis

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

4.5

Ogólna ocena
36 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna Pomocnia

Wizyty przebiegały w przyjaznej atmosferze, pozwalały otworzyć się rodzicom oraz dziecku. Nasz synek czuł się tam bardzo swobodnie i był zadowolony z zabawy, cieszył się na kolejną wizytę. Polecamy


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna Pomocnia Inny

Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami.
Miałam przyjemność uczęszczać na terapię do Pani Ani wraz ze swoim synem. Efekty terapii obserwuję tak naprawdę po dzień dzisiejszy. Stasiek z chłopca zlęknionego, nie wierzącego w siebie i mającego spory problem z poczuciem własnej wartości stał się niesamowicie odważny i pełen wiary we własne siły i możliwości. To tak naprawdę jeden z wielu pozytywnych efektów terapii. Ja ze swojej strony składam na ręce Pani Ani serdeczne podziękowania i życzenia wszystkiego co najlepsze. W mojej ocenie jest to osoba z powołaniem i ogromnym doświadczeniem a wiedzę którą posiada skutecznie przenosi na swoich małych pacjentów i ich rodziny. Polecam tym wszystkim którzy szukają fachowej pomocy bo w jej gabinecie z pewnością taką otrzymają.
Karolina B.


P
Użytkownik zweryfikowany

Przyszliśmy do Pani Ani z naszą niespełna 6-letnią córką, która miała duże problemy w odnalezieniu się w nowym środowisku, w nowych sytuacjach, w kontaktach z dorosłymi. Była dzieckiem nieśmiałym, które nie potrafiło poradzić sobie w kontaktach społecznych. Ze względu na wyjazdy wakacyjne odbyliśmy u Pani Ani tylko jeden cykl spotkań. Córka bardzo lubiła te wizyty. Poprawa była widoczna już po kilku spotkaniach. Zarówno my, jak i opiekunowie w przedszkolu zauważyliśmy większą otwartość i pewność siebie. We wrześniu córka bez trudności rozpoczęła rok szkolny w nowej placówce. Jeżeli kiedykolwiek zaistnieje taka potrzeba, na pewno zwrócimy się do Pani Ani ponownie o pomoc. Dziękujemy!


M
Użytkownik zweryfikowany

Z pomocy pani Ani korzystamy już prawie dwa lata. Jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą. Moje dziecko bardzo chętnie idzie na spotkanie z panią Anią. Bardzo gorąco polecam rodzicom, którym sytuacja życiowa się bardzo zmienia,a dziecko ma problemy z odnalezieniem się w nowej sytuacji i środowisku. Bardzo dziękujemy za okazanie wsparcia i uspokojenie dziecka.Gorąco polecam!


K
Użytkownik zweryfikowany

Serdecznie polecam Panią Annę!
Bardzo ciepła, serdeczna i kompetentna psycholog.
Moje pięciolatki bardzo lubiły wizyty a ja dzięki nim zyskałam spokój i wiedzę na temat moich Dzieci.
Polecam z pełnym przekonaniem!


J
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Anny trafiłam z 5letnią córką Tosią, która borykała się z ogromną nieśmiałością oraz problemami w nawiązaniu kontaktów z rówieśnikami. Już po kilku spotkaniach zaczęła otwierać się i nabierać pewności siebie. Od pierwszego spotkania nawiązała bardzo dobry kontakt i czekała na kolejne wizyty. Dzięki terapii zyskała grono przyjaciół i stała się bardziej asertywna, za co bardzo dziękujemy.


T
Użytkownik zweryfikowany

Z synem (7lat) trafiliśmy do Pani Ani z polecenia. Chłopiec miał problemy m.in. z koncentracją, wybuchy złości, problemy z radzeniem sobie z porażką. Pani Ania bardzo trafnie poprowadziła syna i nas. Dała wiele wskazówek jak z nim pracować, co zmienić w naszym zachowaniu. Gorąco polecam tego psychologa.


I
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Anny trafilam z 5 letnią córką Tosią , która borykała się z ogromną nieśmiałością i miała problemy w nawiązywaniu kontaktów z rówieśnikami .Córka od razu nawiązała bardzo dobry kontakt z Panią Anną i bardzo chętnie brała udział w terapii, o którą sama sie dopominała:) Już po kilku sesjach zauważyliśmy pozytywne zmiany i otwarcie córki na rówieśników dzięki czemu zyskała grono przyjaciół , stała się asertywna i pewniejsza siebie za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Rodzice Tosi


K
Użytkownik zweryfikowany

Pani Ania jest niezwykle sympatyczną i ciepłą osobą, godną zaufania. W pełni profesjonalną i z nieprawdopodobnym podejściem do dzieci. Dostaliśmy od niej wiele cennych informacji o naszym dziecku i o nas samych. Również o tym jak postępować, na co zwrócić uwagę. Po sześciu spotkaniach nasza siedmioletnia latorośl bardziej się otworzyła, nabrała pewności siebie w życiu codziennym, a my zrozumieliśmy w czym tkwi problem i jak postępować. Od spotkań minęło pół roku i wszystko idzie w dobrym kierunku. Bardzo pani dziękujemy :)


O
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam do Pani Anny Król jak Pola miała 17 miesięcy, napady afektywnego bezdechu, kilka razy dziennie. Córka, wstrzymywała oddech, siniała traciła przytomność. Pani Ania przeprowadziła skuteczną diagnozę, wraz z trafnymi radami, które sprawiły, że moja 3 letnia córka, na dzień dzisiejszy ma co kilka miesięcy krótki bezdech. Nie muszę jej faszerować lekami i rozwija się prawidłowo. Na szczególna uwagę zasługuje fakt, że Pani Anna ma niesamowite podejście do dzieci, rodzica, ogromne doświadczenie i jest naprawdę odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu :) widać, że to jest dla niej przyjemność i wielka pasja :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Psycholog dziecięcy. Prowadzę terapię dzieci poprzez zabawę. Kiedy mogę pomóc: ·kiedy chcesz, aby Twoje dziecko rozwijało się swobodnie, chcesz ...

Zobacz pełen opis

Powiązane wyszukiwania