Adresy (2)

Centrum Kalm
Jana i Jędrzeja Śniadeckich 12/16 m.43, Śródmieście, Warszawa


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto
22 451..... Pokaż numer


NIP

5272575645

Adres firmy

ul. Mokotowska 24/63, Warszawa

Centrum Kalm


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 220 zł


Przyjmuję: dorosłych
22 451..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

Proszę o płatność przed sesją na konto: Centrum Kalm, numer konta: 65 **** **** **** **** **** ****, tytułem: imię i nazwisko, data konsultacji. Po dokonaniu płatności potwierdzenie zapłaty proszę wysłać na adres: ***************************** Wizyta niepotwierdzona w ten sposób zostanie anulowana.
Dziękuję, Anna Krążyńska

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Najpóźniej 30 minut przed wizytą dostaniesz SMS oraz e-mail z linkiem do konsultacji online. Połączysz się z telefonu lub komputera.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


NIP

5272575645

Adres firmy

ul. Mokotowska 24/63, Warszawa

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Jana i Jędrzeja Śniadeckich 12/16 m.43, Warszawa

220 zł

Centrum Kalm

sesja trwa 50 min.Jana i Jędrzeja Śniadeckich 12/16 m.43, Warszawa

220 zł

Centrum Kalm

sesja trwa 50 min.220 zł

Centrum Kalm

sesja trwa 50 min.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyłam studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz czteroletnie, całościowe szkolen...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Uniwersytet Warszawski
  • Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA - Szkoła Psychoterapii

Certyfikaty ZnanyLekarz


Zakres porad

  • Psychoterapia
  • Terapia długoterminowa
  • Terapia krótkoterminowa
Zobacz więcej

Doświadczenie

  • Klinika Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii WUM
  • Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii - Ośrodek Rehabilitacji Uzależnień i Podwójnej Diagnozy
  • Oddział Psychiatrii Sądowej, Areszt Śledczy Warszawa - Mokotów
Zobacz więcej

Zdjęcia


Profile społecznościowe

26 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Centrum Kalm Konsultacja psychologiczna

Jestem pozytywnie zaskoczona, jak wiele wyniosłam z pierwszego spotkania. W trakcie wizyty Pani Anna uważnie mnie słuchała, ale też dopytywała, żeby lepiej zrozumieć moją sytuację. Była zaangażowana i bardzo miła, co napewno ułatwiło mi te pierwsza wizytę. Pani psycholog wyjaśniła mi też, co może być przyczyną mojego samopoczucia i wytłumaczyła dalsze kroki. Polecam!

A
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Dobrze spędzony czas , dużo konkretów , dużo pytań , podany plan pracy

W
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Anna zadaje trafne pytania, które otwierają nowe perspektywy myślenia i nakierowują na znajdywanie rozwiązań. Dzięki temu poradziłem sobie z "odkłamaniem" pewnych przekonań.

Poza tym, pani Anna w prosty sposób tłumaczy jak działają emocje, dzięki temu moje zachowania, które oceniałem negatywnie zacząłem akceptować jako normalną część siebie.

Po ponad trzyletnim cyklu terapii mam wobec siebie dużo więcej życzliwości, współczucia oraz zaufania.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Kalm Konsultacja psychologiczna

To była moja pierwsza wizyta u psychologa i jestem bardzo zadowolona. Do Pani Anny trafiłam z polecenia. Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad wizytą, ale miałam dużo obaw. Niesłusznie - wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, czułam się zrozumiana i wysłuchana. Pani Anna odpowiedziała na wszystkie moje pytania, szczegółowo wyjaśniając jak dalej miałyby wyglądać wizyty. Po wizycie rozumiem w końcu co się ze mną dzieje i co może mi pomóc.


Z
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Centrum Kalm psychoterapia indywidualna

Do p. Anny trafiłam skuszona dobrymi opiniami. Chodzę na terapię już kilka miesięcy i bardzo ją sobie chwalę. Zawsze jest o czym rozmawiać, ponieważ p. Anna za pomocą pytań potrafi nakierować na coś, co powinno zostać poruszone. W gabinecie panuje spokojna i rozlużniona atmosfera, więc jeśli ktoś ma opory przed terapią, ponieważ boi się napięcia, nie powinien się niczego bać. P. Anna nie ocenia i nie daje szablonowych rad, stara się zrozumieć lub wyjaśnić problem.


J
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Centrum Kalm psychoterapia indywidualna

polecam, profesjonalny specjalistka, cierpliwa, wyrozumiała dla pacjenta, wykazująca się ciepłem i umiejętnością wsłuchania się w problem


P
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Centrum Kalm psychoterapia indywidualna

Przy Pani Annie nie sposób czuć się źle. Na początku bałam się otworzyć, bo to moja pierwsza i jedyna terapeutka. Teraz nawet jeśli czasem nie wiem, jak ubrać w słowa to, co czuję, to i tak spotykam się ze zrozumieniem. Pani Anna potrafi dobrze nakierować i dać wskazówki, co faktycznie mnie trapi. Widzę znaczną poprawę, jeśli chodzi o moje stany lękowe czy rozpamiętywanie przeszłości i jej wpływ na teraźniejszość. Polecam z czystym sumieniem wszystkim osobom - w szczególności tym, którzy obawiają się niezrozumienia czy niepotraktowania swoich problemów poważnie. Każdy zasługuje na wysłuchanie i zrozumienie. I przy Pani Ani można na to liczyć.


A
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Centrum Kalm konsultacja online

Od długiego czasu dostrzegałam u siebie problemy z obniżonym nastrojem, ciągłym rozmyślaniem oraz brakiem jakichkolwiek chęci, jednak odrzucałam myśl potrzeby konsultacji ze specjalistą, umniejszając swoim problemom. Pierwsza wizyta bardzo mnie stresowała, jak później się okazało niepotrzebnie. Pani Ania jest przesympatyczną osobą, jak i świetnym fachowcem. Na każdej wizycie wykazuje się zaangażowaniem, cierpliwością oraz empatią. Cieszę się, że moje pierwsze doświadczenie ze specjalistą okazało się tak trafne, choć nasza współpraca trwa zaledwie 3 miesiące otrzymałam w tym czasie wiele wsparcia, cennych rad oraz pomocy. Jeszcze wiele przed nami jednak jestem pewna, że dzięki naszej wspólnej pracy będzie tylko łatwiej i lepiej.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Kalm psychoterapia indywidualna

Cieszę się że trafiłam do Pani Ani na leczenie. Empatyczna osoba, która bardzo mi pomogła. Pani Ania odpowiednio umiała zadawać pytania i tym samym pomoc mi zrozumieć trochę sama siebie. Czuję że dzięki niej wykonałam bardzo dużą pracę której sama bym nie umiała. Mam nadzieję że to mi też pomoże w przyszłości. Serdecznie dziękuję!


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Kalm psychoterapia indywidualna

Po kilku różnych próbach podjęcia leczenia, cieszę się, że trafiłam do Pani Ani. Na początku trudno było mi się zaangażować, ale wsparcie Pani Ani, jej wyrozumiałość i cierpliwe odpowiadanie na moje pytania pozwoliły mi poczuć się bezpiecznie. Pani Ania pomogła mi zrozumieć źródło mojego złego samopoczucia. Dzięki temu mogłyśmy zacząć pracować nad zmienianiem rzeczy, które mój nastrój tylko pogarszały. Nigdy mi niczego nie narzucała, zawsze czułam się traktowana z życzliwością i serdecznością. Terapię już skończyłam i wciąż czuję się dużo lepiej niż kiedykolwiek przed terapią. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

6 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Mam bardzo duzy problem. Ciagle sie martwie nie potrafie cieszyc sie zyciem. Wszystko widze w czaenych barwach mam fobie boje sie spac w nocy bez.wlaczonego swiatla mimo ze maz spi obok. Boje sie o przyszlosc ze zachoruje boje sie smierci. Wracanie w nocy do domu jest dla mnie koszmarem. Wszystko mnie denerwuje. Co moge zrobic zeby sobie pomoc?

Dzień dobry,
dobrze jest się zastanowić jak długo trwa u Pani ten stan. Czy coś się wydarzyło, co spowodowało obawy? Czy jest to dla Pani coś nowego czy towarzyszy Pani od dłuższego czasu? Strach przed śmiercią jest czymś naturalnym, jednak jeśli utrudnia on na Pani życie codziennie to zdecydowanie polecałabym wizytę u psychoterapeuty i/lub lekarza psychiatry. Pozdrawiam, Anna Krążyńska

mgr Anna Krążyńska

Od pewnego czasu moi znajomi zaczęli wiecznie się skarżyć, że coś jest ze mną nie tak, że „raz jestem wspaniała, a raz się mnie boją”. Owszem, zauważyłam, że moje zachowanie troszeczkę się zmieniło, stałam się bardziej nadpobudliwa i nerwowa, ale myśle, ze to chyba wszystko przez mojego ex. Byliśmy razem prawie rok, a zachowywalismy się jakbyśmy znali się od dziecka. Po zerwaniu kompletnie się załamałam, płakałam godzinami, straciłam apetyt, nie mogłam spać, raz go kochałam, raz nienawidziłam, po jakimś czasie zaczęłam pakować się w nietrwałe związki tylko po to by „zapchachać po nim dziurę”, samookaleczałam się, rozladowywalam emocje agresją i wręcz histerycznym płaczem. Od zerwania mijają 3 miesiące, a ja zdążyłam wpakować się w 7 związków i do teraz mam problemy ze snem. Dodam, ze mam tylko 16 lat.
Liczę na szybką odpowiedź, pozdrawiam

Dzień dobry,
zerwanie jak najbardziej może wywoływać różne, często skrajne emocje - w końcu kończymy ważną dla nas relację i układamy sobie nasz świat na nowo.
Domyślam się, że to dla Ciebie trudny czas. Pamiętaj jednak, że samookaleczanie się jest niebezpieczne i nie jest rozwiązaniem w radzeniu sobie z emocjami.
Zastanów się czy jest jakiś dorosły, z którym mogłabyś porozmawiać o tym, co się z Tobą teraz dzieje. Zdecydowanie też możesz uzyskać pomoc u psychologa szkolnego. Pozdrawiam, Anna Krążyńska

mgr Anna Krążyńska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania