Adres

ul. Nowy Świat 14/20 p.IV, Siedlce
Gabinet Terapii i Pomocy Psychologicznej WSPARCIE Anna Gruba (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka
25 786.....

WSPARCIE Gabinet Terapii i Pomocy Psychologicznej (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Witam serdecznie Nazywam się Anna Gruba i jestem psychologiem i psychoterapeutą osób dorosłych z wieloletnim już doświadczeniem. Studia z psychologii...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • lęki
 • nerwica
 • depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Katolicki Uniwersytet Lubelski - psychologia
 • Profesjonalna Szkoła Psychoterapii przy IPZ i SWPS
 • Podyplomowe studia z socjoterapii, poradnictwa psychologicznego
Zobacz więcej

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Psychoterapia indywidualna


ul. Nowy Świat 14/20 p.IV, Siedlce

Dowiedz się więcej

Gabinet Terapii i Pomocy Psychologicznej WSPARCIE Anna Gruba

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Terapii i Pomocy Psychologicznej WSPARCIE Anna Gruba

Była to moja pierwsza wizyta, którą oceniam bardzo pozytywnie. Pani Anna jest osobą bardzo kompetentną. Potrafi wysłuchać i trafnie ocenić pojawiające się problemy. Nie daje gotowych rozwiązań dzięki czemu można samodzielnie dokonać refleksji. Polecam tego specjalistę.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: WSPARCIE Gabinet Terapii i Pomocy Psychologicznej

Doktor rzetelnie i szybko pomogła rozwiązać problem. Zadając pytania odpowiednio sami dochodzimy do ważnych wniosków.


T
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: WSPARCIE Gabinet Terapii i Pomocy Psychologicznej

Bardzo miła pani. Umie wysłuchać, doradzić i zmotywować do rozwiązania problemu. Byłem pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni. Bo muszę popracować nad sobą i związkiem.


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Terapii i Pomocy Psychologicznej WSPARCIE Anna Gruba psychoterapia indywidualna

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Dzięki Pani Annie udało mi się poukładać pewne sprawy i spojrzeć na swoje problemy z innej perspektywy. Pani Anna formułuje trafne spostrzeżenia, które motywują do pracy nad sobą. Po ponad rocznej terapii czuję się silniejsza. Zdecydowanie polecam.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Terapii i Pomocy Psychologicznej WSPARCIE Anna Gruba

Pani Anna to bardzo dobry psycholog. Osoba bardzo miła, kompetentna i można się przy niej otworzyć. Jestem po kilku spotkaniach, po każdym z nich dostaje wewnętrznego kopa do ciężkiej pracy nad sobą i zmierzamy do celu. Zdecydowanie polecam.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Terapii i Pomocy Psychologicznej WSPARCIE Anna Gruba

Od ponad roku korzystam z pomocy Pani Anny i jestem usatysfakcjonowany postępami, jakich wspólnie dokonaliśmy przez ten czas. Od pierwszej mojej wizyty zauważyłem pełen profesjonalizm i zaangażowanie w sprawę. Sytuacja w jakiej się znajdowałem wymagała ogromnych pokładów cierpliwości i wyrozumiałości. Dzisiaj widzę kolosalną różnicę (poprawę)tego jaki byłem dawniej, z czym sobie nie radziłem, co zaprzątało moją głowę. Skupiałem swoją uwagę wyłącznie na negatywnych i złych aspektach, tworząc przeróżne scenariusze w mojej wyobraźni. Takie funkcjonowanie strasznie mnie rozbrajało w codziennym życiu. Po kilku spotkaniach odczułem ogromną ulgę i zmianę - na lepsze. Pomoc jaką otrzymuję, jest ogromna. Oprócz naszych spotkań Pani Anna poleciła mi konkretną literaturę, która dotyczyła problemu, a z której "zabrałem" coś więcej dla siebie.

Po kilkunastu miesiącach pracy z Panią Anią, jej delikatnym i stanowczym podejściem, mogę śmiało powiedzieć, że jest to bardzo dobry i owocny czas, który chcę dalej kontynuować.
Jestem Pani ogromnie wdzięczny za to, co Pani dla mnie robi.
Dziękuję! :)


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Terapii i Pomocy Psychologicznej WSPARCIE Anna Gruba groźba rozwodu

Do Pani Anny trafiłem w przypływie desperacji. Moje małżeństwo się rozpadało. Nie było między nami seksu. Na samą myśl o powrocie do żony, chciało mi się walić pięścią w ścianę. Pani Anna rozmawiała z nami osobno i razem. Była twarda, choć nie raz próbowałem ją sprawdzić i sprowokować. Nie wierzyłem, że kobieta może coś zdziałać. A jednak. Powoli pokazała, że jednak możemy się dogadać i wrócić do tego, co było na początku. Nawet zacząłem rozumieć te gadki o uczuciach. Już wiem, że to, co robię może być rozumiane inaczej. Dzięki Pani Annie trochę lepiej rozumiem humory mojej żony i to, czego ona potrzebuje. Moja żona nie marudzi mi, kiedy nie chcę iść z nią na zakupy. Za to dogadujemy się co do naszych dzieci i wyjść na mecze. Naprawdę Pani Anna jest dobra w tym, co robi. Nie ma lekko, bo samemu trzeba dojść do celu, ale warto. Jeśli szukasz fachowca - wal do Pani Anny jak w dym.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Terapii i Pomocy Psychologicznej WSPARCIE Anna Gruba psychoterapia

Do Pani Ani przychodzę od kilku miesięcy i muszę z czystym sumieniem przyznać, że mogę ja każdemu polecić jako psychoterapeutkę. To nie jest pierwszy raz kiedy mam do czynienia z psychologiem, jednak to Pani Ania umiała celnie zdiagnozowac korzenie mojego problemu oraz rozpocząć skuteczną terapię. Powodem, dla którego zgłosiłam się po pomoc były narastające trudności w związku. Mimo najlepszych chęci oraz szczerego uczucia zarówno z mojej, jak i partnera strony czułam, że coraz bardziej się od siebie oddalamy. Pani Ania bardzo szybko dostrzegła co jest przyczyną tego stanu, pomogła mi to sobie uświadomić, a także podjąć odpowiednie kroki aby naprawić związek. Oczywiście moja praca i chęć zmiany była niezbedna, jednak wiem, że nie byłabym w stanie osiągnąć tak szybkiej poprawy bez terapii z Panią Anią. Dodatkowo usłyszałam wiele cennych uwag w związku z innymi kłopotlitwymi aspektami mojego życia(problemy z pewnością siebie, problemy rodzinne itp.) Po kilku spotkaniach zauważyłam znaczna poprawę w relacjach z partnerem, jestem też bardziej świadoma natury moich zachowań oraz mechanizmów myślowych.
Poza niewątpliwym profesjonalizmem Pani Ania cechuje się serdecznoscia, przyjaznym podejściem do pacjenta, jest osoba godną zaufania i przesympatyczną. Jej postawa sprawia, że bardzo łatwo się przed nią otworzyć :)
Polecam wszystkim!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Terapii i Pomocy Psychologicznej WSPARCIE Anna Gruba psychoterapia

Mi ta Pani nie pomogła na dłuższą metę. Terapia która miała mi pomóc okazała się porażką. Na początku praca z Panią Anią podoba łami się, dlatego na moją prośbę psycholożka podjęła też współprace z moim mężem. Równolegle prowadziła sesje indywidualne moje i męża. Nie zostałam poinformowana i nie wiedziałam, że prowadzenie terapii z dwojgiem bliskich sobie osób przez tego samego terapeutę nie powinno mieć miejsca. Doszło do sytuacji tj: przekazywanie małżonkom informacji pozyskanych na indywidualnych spotkaniach. Kilkakrotnie miałam sytuacje, że przychodziłam na umówione spotkanie do gabinetu i zostałam poproszona, o poczekanie w korytarzu. Słysząc dokładnie rozmowę kończącą poprzednią sesje, prowadzoną w pokoju, za drzwiami, wychodziłam z mieszkania. Czekałam na klatce schodowej. Informowałam Panią Grubą, o tym, że rozmowy słychać i tak nie powinno być - że klient czekający na swoją sesję, z powodu przeciągnięcia poprzedniej sesji, podsłuchuje niechcący czyjąś .rozmowę. Moja współpraca z Panią psycholog zakończyła się nagle. Na którymś spotkaniu, po 20 minutach trwania sesji terapeutycznej, psycholog przyjęła klienta, który bez zapowiedzi, przyszedł nagle, dużo wcześniej niż o wyznaczonej godzinie. Pani Ania zaproponowała klientowi poczekać pod drzwiami do pokoju, gdzie odbywała się moja sesja. Poinformowałam Panią Grubą, że nie będę rozmawiać (zostało jeszcze 30 minut opłaconej z góry sesji) podczas gdy pod drzwiami pokoju siedzi jakaś osoba i wszystko słyszy. W odpowiedzi usłyszałam od psychologa: to nie. Wyszłam z gabinetu. Oczekiwałam wyjaśnienia tej sytuacji, zwyczajnego, ludzkiego przeproszenia. Po tej sytuacji, Pani Anna nie podjęła też dalszej współpracy z moim mężem. Doszło do sytuacji, po której dalsza współpraca nie miała dłużej sensu.
Chciałam bardzo popracować nad kwestiami które mnie męczą, pracować nad samodoskonaleniem siebie, potrzebowałam wsparcia i pomocy. W jakimś stopniu otrzymałam je na początku sesji terapeutycznych. Ostatecznie spotkał mnie zawód, rozczarowanie i dużo negatywnych emocji. Straciłam nadzieje, czas i trochę pieniędzy, które można było spożytkować w inny, lepszy sposób.
Daje ocenę neutralną - nie negatywną - bo doceniam podjęcie próby pracy ze mną, dostosowanie ceny i formy płatności za terapię do moich możliwości finansowych i brak trudności w kontaktowaniu się, ustalania terminów.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: WSPARCIE Gabinet Terapii i Pomocy Psychologicznej kłopoty rodzinne

Pani psycholog jest bardzo kompetentnym terapeutą, który potrafi pokazać pacjentowi w jaki sposób może poradzić sobie z dręczącymi problemami. Wizyty odbywają się zgodnie z umówionymi terminami. Atmosfera i otoczenia bardzo mi odpowiada. Polecam wizyty w tym gabinecie, gdzie można otrzymać pomoc za rozsądne pieniądze


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

13 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam Panią bardzo serdecznie piszę do Pani bo nie wiem sama co mam zrobić moim problemem jest brak kontaktu z moimi wnukami które bardzo kocham są w wieku 2 i 5 lat córka 5 lat temu wyszła za mężczyznę mają dwójkę dzieci w styczniu 2017 r. będzie miała trzeciego chłopca od samego początku zięć mnie nie akceptował jest on bardzo zaborczy nie pozwolił mi zabierać dzieci do siebie myślę że jest on zły na nie że bardzo mnie lubią i okazują to za każdym razem córka boi się przeciwstawić mężowi i nic nie może zrobić bardzo proszę o odpowiedż co mam robić czy walczyć dalej czy odpuścić nic się nie odzywam nie kłócę ustępuję mimo to dzieci nie mogą do mnie przyjechać ja jak je odwiedzałam zięć wychodzi z domu i jest bardzo nie przyjemny i dla mnie i dla córki bardzo tęsknię za wnukami i nie wiem co mam robić proszę o odp.lub o kontakt kiedy ewentualnie mogłabym się z Panią spotkać i porozmawiać bo wydaje mi się że sama sobie nie poradzę mimo że dużo w życiu przeszłam i dawałam sobie radę sama teraz nie wiem co mam robić
  Pozdrawiam
  Agata

  Zapraszam do kontaktu bezpośredniego.

  mgr Anna Gruba

 • Od pewnego czasu obserwuje u siebie chwilowe "wyłaczanie się", podobne do stanu przedomdleniowego (wirowanie w glowie, szumy, nerwowość,kołatanie serca) wyłączam się ze świata, ale widzę że wszystko dookoła mnie jest i widzę co się dzieje, ale czuje wtedy totalną pustkę i niemożność zrobienia czegokolwiek. Jak już wracam do normalnego stanu- wyraźnie czuje powrót do rzeczywistości. Nie jest to uczucie chwilowego zawieszenia się, tylko poczucie, że jestem ciałem, ale duszą gdzieś obok. Z biegiem lat, oraz po sytuacji stresującej, nerwowej (po paru dniach) epizody te nasilają się.
  Serce, ciśnienie, oraz ogólne badania organizmu są w porządku.
  Co to może być? Powinnam się martwić?

  Witam. Z tej informacji może to wskazywać na atak paniki. Można sobie z nim poradzić stosując różne techniki, które w tym mogą pomóc. jednak za nim zacznie się je stosować, warto wcześniej skontaktować się bezpośrednio z psychologiem, aby dobrać odpowiednie metody i wyeliminować przy pomocy terapii przyczyny.

  mgr Anna Gruba

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Witam serdecznie Nazywam się Anna Gruba i jestem psychologiem i psychoterapeutą osób dorosłych z wieloletnim już doświadczeniem. Studia z psychologii...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • lęki
 • nerwica
 • depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Katolicki Uniwersytet Lubelski - psychologia
 • Profesjonalna Szkoła Psychoterapii przy IPZ i SWPS
 • Podyplomowe studia z socjoterapii, poradnictwa psychologicznego
Zobacz więcej

Certyfikaty znanylekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Socjoterapia

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Nagrody i wyróżnienia

 • Orły Medycyny 2018