Anna Bułat

Dermatolog

5 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • S

  Witam ja od 4 lat robię sobie botoks u pani dr Bułat i jestem zachwycona ,za miesiąc mam wizytę bo botoks już puszcza . Na pewno nie zmienię bo jestem jej pewna że nie uszkodzi mi twarzy a ceny ma przystępne pozdrawiam

 • Dermatolodzy w pobliżu miejscowości Tarnów

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  3.5

  Ogólna ocena
  5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Opinia z dnia 10-07-15 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

   Dowiedz się więcej

  • S

   Witam ja od 4 lat robię sobie botoks u pani dr Bułat i jestem zachwycona ,za miesiąc mam wizytę bo botoks już puszcza . Na pewno nie zmienię bo jestem jej pewna że nie uszkodzi mi twarzy a ceny ma przystępne pozdrawiam

  • Zawiedziona. Na pierwszej wizycie z od niechcenia lekarz oglądnęła problem z którym się do niej skierowałam. W gabinecie byłam dosłownie 5 min. Na drugiej wizycie, po wejściu do gabinetu Pani Dr oznajmiła, że nie ma czasu i chciała przełożyć wizytę, ale kiedy jej oznajmiłam, że nie zgadzam się na zmianę terminu tym bardziej że sama wyznaczyła dzień wizyty, zajęła się mną ale z "grymasem nie zadowolenia na twarzy" i w ekspresowym tempie. Na następną wizytę już nie poszłam. Płacę za wizytę i takie podejście .... dla mnie jest mało profesjonalne, dlatego nie polecam.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • POLECAM !!! Byłem wcześniej u kilku innych dermatologów i żaden nie potrafił określić co mi jest. Przypadkowo poszedłem do doktor Bułat i zaraz rozpoznała chorobę. Przepisała mi antybiotyk, maść i po miesiącu było już po sprawie.

  • Byłam na wizycie w przychodni Kol-Med i jestem rozczarowana. Zgłosiłam problem z cerą - pani doktor rzuciła na mnie okiem i przepisała lek, bez oglądnięcia twarzy z bliska. Zwróciłam się z pytaniem dot. usunięcia dwóch sporych włókniaków, owszem oglądnęła je ale podobnie jak wyżej - bez żadnego sprzetu. Mało chętnie wystawiła mi skierowanie do chirurga, pomimo że zmiany mam w okolicach, które czesto podrażniam (ramiączko od stanika). Mam jeszcze jeden włókniak w okolicy pachwiny który pojawił się niedawno - i tu niespodzianka, jej wysokość pani doktor się nie pofatygowała, żeby go oglądnąć. Stwierdziła że mam to pokazać chirurgowi (!!!) Poczułam się olana, potraktowana jak numerek. Droga pani doktor, fundusz też pani płaci, nie pamieta pani??

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Dr Anna Bułat jest ogolnie dobrym i miłym specjalistą.Ostatnio robilam u niej usuwanie plamy posłonecznej i efekt dobry .Wypełniałam równiez bruzdy nosowe kwasem hialuronowym ale efekt utzymał się tylko 2 miesiące a wydałam sporą sumkę.Nie wiem czy to wina rodzaju kwasu hialuronowego czy umiejętności lekarza .W ramach relkamacji lekarka ostzykła jeszcze raz - zobaczymy jak długo tym razem będzie się trzymało.Stara się choć nie zawsze jej to wychodzi.Może ktoś wykonywał inne zabiegi z dermatologi estetycznej to proszę o wpisy.Pozdrawiam!

  Jesteś tym lekarzem?

  0

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  480

  Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.