Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Kol-Med samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej w Tarnowie

Plac Dworcowy 6

33-100, Tarnów, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Bernadetta Ostręga Dudek

  Diabetolog,

  • J

   Nie cierpie lekarzy, jednak cenie sobie fachowa pomoc jaka otrzymalem pomimo mojej ostentacyjno-aroganckiej postawy. Jestem pod wrazeniem cierpliwosci i niezlomnosci w szukaniu rozwiazania problemow dietetycznych. Staram sie nie oceniac ludzi jednak aby cokolwiek napisac, musze subiektywnie ocenic wrazenie po wskazowkach zywieniowych jako conajmniej dobre. Oczywiscie zycze jak najmniej az tak uipierdliwych pacjentow


 • Wojciech Staak

  Internista, lek.

  • C

   Bardzo dokładny lekarz, patrzy na całość sytuacji, inne przepisane leki, słucha pacjenta z uwagą. Zależy mu na zdrowiu pacjentów. Szczerze polecam!


 • Lucyna Skrok

  Pulmonolog,

  • D

   Poprzez to że w niepublicznym zakładzie opieki zdrowotnej DIAGMED pani doktor od oceny bardzo dobrej lekarki na dzień dzisiejszy jest sfrustrowaną złą atmosferą w placówce w której pracuje, a to wszystko wpływa na niekorzyść relacji między pacjentem i odbija się też na leczeniu.


 • Marta Owczyńska

  Lekarz Rodzinny,

  • M

   Prawdziwy lekarz z oddaniem dla dobra pacjenta.Zawsze gotowa do pomocy,konkretnie i wnikliwie diagnozuje każdy przypadek.Nie stawia diagnozy na podstawie wyglądu pacjenta ani zasobności portfela lecz konkretnie przeprowadzonych badań.Lekarz mający niesamowitą wiedzę ale też umiejętności medyczne w wielu dziedzinach,a co bardzo ważne w tych czasach to ją pogłębia niestrudzenie.Jest to nie tylko wspaniały lekarz ,ale też człowiek co ma podejście do każdego.Tak jak ktoś napisał wcześnie ,a ja to też potwierdzam--człowiek bardzo dużego formatu,a lekarz co bije na głowe swoją wiedzą,zaangażowaniem,,kompetencją wszystkich lekarzy nie tylko w swojej placówce ,,,LEKARZ CO URATOWAŁ ŻYCIE WIELU LUDZIOM::

  • C

   Zawsze gotowa do udzielenia pomocy, diagnozy konkretne i wnikliwe, Pani doktor kieruje na badania jeśli trzeba, nie zbywa pacjenta, rzetelnie szuka przyczyny dolegliwości. W sytuacjach wątpliwych kieruje na dodatkowe badania potwierdzające lub wykluczające diagnozę - wspaniała lekarka z powołania. Szkoda tylko że są tak długie do Niej kolejki. Dzięki Niej na czas zostałem przebadany przez specjalistów, którzy przedłużyli mi życie.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Maria Pagacz

  Laryngolog, lek.

  • K

   Profesjonalizm, Wiedza, Powołanie i Kultura osobista !!!!!! Bardzo polecam !!!! Niestety mało takich lekarzy jak Pani Doktor...


 • Janusz Kobis

  Chirurg,

  • Z

   Super,super,super. Człowiek który rozumie ludzi chorych. Da z Siebie wszystko żeby wytłumaczyć prostemu człowiekowi, gdzie jest podłoże jego choroby. Zawsze miły , uśmiechnięty. Człowiek o wielkim sercu.


 • Barbara Nikodem

  Okulista, Lekarz Medycyny Pracy,

  • M

   Gdy byłam na pierwszej wizycie to okazało się,że jest piasek ,który częściowo został usunięty.
   Poszłam na drugą wizytę bo jednak coś jeszcze mam w tyk oku,ale pani dr.Nikodem stwierdziła bezczelnie , że nic nie widzi i najlepiej wyłupić to oko i będzie spokój bo zdrowego oka nie leczy.
   A ja dalej mam oko podrażnione i coś w nim jest bo mi utyka. Będę musiała iść do innego okulisty. Moje wrażenia jest negatywne do pani doktor.Już nigdy nie pójdę do niej.


 • Ewa Gęza

  Laryngolog, lek.

  • U Pani doktor Ewy Gęza byłem już parokrotnie. Za każdym razem miałem postawioną trafną diagnozę, co przekładało się na krótki czas leczenia. Pani doktor ma zawsze czas na wysłuchanie co dolega. Byłem u Niej również ze swoim dzieckiem - ma wspaniałe podejście. Aż żal że coraz mniej jest lekarzy z takim podejściem jak Pani Ewa. Jak najbardziej polecam zarejestrowanie się na wizytę!

  • D

   Jeżeli chodzi o samo przyjęcie pacjenta to nie ma z tym problemu, zawsze znajdzie czas. Niestety sama diagnoza i wytłumaczenie co się dzieje to już troszkę tragedia. Jestem osobą niedosłyszącą, o czy pani doktor wie, a mówiła tak cicho i niewyraźnie że o wszystko musiałam pytać jeszcze raz. Ona zdanie głośniej i znów wracała do szeptu, wyszło na to że po 3 wizytach zmieniłam lekarza bo miałam dość ciągłego proszenia o to by powtórzyła. Jestem ciekaw jak ona porozumiewa się z osobami z jeszcze większą wadą słuchu, a nie znającymi języka migowego

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Agnieszka Urbaś

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • T

   Polecam, pani Agnieszka umie wysłuchać, zrozumieć, przy tym daje poczucie bezpieczeństwa, traktuje poważnie, nie zbywa. Można się otworzyć, łatwo się rozmawia.

  • T

   Moja terapia trwa już pewien czas, więc mogę się podzielić wrażeniami. Trafiłem do p. Agnieszki w totalnej rozsypce z powodu kłopotów osobistych (nerwica, problemy w pracy, rozstanie z dziewczyną) i o psychoterapii wiedziałem tyle, ile wyczytałem w internecie i bałem się tego, co ona ze mną zrobi. Zaczęło się od rozmów o tym co mi doskwiera, jakie mogą być tego przyczyny. Z panią łatwo się rozmawia. Dużo ciepła i zrozumienia, akceptacja, też strzał prosto do celu, który daje do myślenia. Klapki z oczu i do przodu. Jest to realna pomoc, chociaż nikt ci nie pokazuje palcem co masz robić, to wiele się rozjaśnia, uczysz się radzić sam ze sobą, rozumieć co ci sprzyja i potem to wybierać. Spotkanie raz w tygodniu, trzeba pilnować, żeby się zapisywać z wyprzedzeniem bo mało miejsc. Warto.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Ewa Morawiecka

  Dermatolog, lek.

  • M

   Profesjonalizm, który broni się sam. Długo błądziłam od jednego dermatologa, do drugiego, nie mogąc znaleźć tego, który zaoferuje mi odpowiednią pomoc. Jak się okazało dr E. Morawiecka to strzał w 10. Zaproponowała mi leczenie, które już wcześniej było w moim przypadku zalecane, ale dopiero dr Morawiecka w pełni uświadomiła mnie i zaznajomiła z problemem i sposobem jego rozwiązania. Dopiero jej potrafiłam zaufać, a kuracja pod jej okiem okazała się w pełni rzetelna, zlecała systematyczne badania, kontrolując mój stan zdrowia. Zawsze odpowiadała na pytania, rozwiewała ewentualne wątpliwości i uspokajała. Efekty leczenia są znakomite. Z całym przekonaniem polecam dr E. Morawiecką.

  • P

   Od dłuższego czasu jestem pacjentką Pani dr Morawieckiej. Miałam problemy z trądzikiem, a wdrożona przez nią kuracja okazała się bardzo skuteczna. Pani doktor szczegółowo wytłumaczyła przebieg leczenia, zleca badania kontrolne. Jeśli mam jakieś pytania, wątpliwości zawsze służy fachową poradą. Jest bardzo dobrym specjalistą. Ma zawsze czas dla pacjenta. Jestem bardzo zadowolna z przebiegu leczenia.

  Zobacz wszystkie opinie (36) o tym lekarzu