Angelika Ścieszka-Knapik, psychoterapeuta Bielsko-Biała

mgr Angelika Ścieszka-Knapik

Psychoterapeuta, Psycholog

10 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul.E.Plater 18a, Bielsko-Biała
Gabinet psychoterapii i psychoedukacji

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą . Ukończyłam studia dotyczące psychoterapii integratywnej w Krakowie. Studiowalam również psychologię na SWPS w ...

Zobacz pełen opis

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

S
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo długo zmagałam się ze swoim problem kryjąc się z nim przed najbliższymi, dzięki Pani Angelinie udało mi się pokonać moje błędne przekonania i spojrzeć na pewne rzeczy innym okiem. Jeśli tylko ktoś ma problem z którym codzienna walka jest zbyt męcząca i w pojedynkę nie do pokonania, jedynie terapia u Pani Angeliny jest w stanie pomóc. Z czystym sumieniem gorąco polecam i dziękuje.


Użytkownik zweryfikowany

Długo zwlekałem z wizytą u terapeuty, w końcu postanowiłem odwiedzić Panią Angelikę. Już po pierwszej wizycie poczułem się lepiej i wiedziałem, że kolejne spotkania, a co za tym idzie cała terapia, przyniesie oczekiwany rezultat. Jak najbardziej polecam wszystkim niezdecydowanym bo dzięki Pani Angelice moje życie ponownie nabiera barw :)


M
Użytkownik zweryfikowany

Od dwóch lat Pani Angelika prowadzi nasza grupę. Jest bardzo dobrym psychologiem i terapeuta. Potrafiła zjednoczyć nasza grupę. Nauczyła nas jak wyznaczać sobie realne cele i do nich dążyć. Sprawiła ze się otworzyliśmy i zaczęliśmy coś zmieniać w swoim życiu. Jestem Pani bardzo wdzięczna za wszystko, dziękuje.
Monika


S
Użytkownik zweryfikowany

Pani Angelika to osoba, która dba dobro pacjenta, zarówno o komfort w trakcie spotkań terapeutycznych, jak i zdrowy umysł i dojrzałe decyzje podejmowane w trakcie terapii. Polecam i uważam, że warto udać się do p. Angeliki, ponieważ jest osobą rzetelną, profesjonalną, ale też przyjazną i prawdziwą. Potrafi ustawić człowieka do pionu, a także dotrzeć do pokładów emocji, uczuć i myśli, o których nie mieliśmy pojęcia. Trafiłam do p.Angeliki po innym specjaliście i zdecydowanie lepiej mi to zrobiło! Pani Angelika jest bardzo konkretnym terapeutą, który dba o moje samopoczucie, emocje, przy niej dojrzałam do kilku ważnych decyzji, także proces działa, moje życie staje się lepsze, bo to ja je kształtuję i nie zamierzam rezygnować, lecz pracować dalej :) Cieszę się, że znalazłam kogoś, kto potrafi w sposób delikatny przedstawić moje problemy, zawikłania, rozjaśnić moje myśli, a także pomaga w procesie decyzyjnym, nie poganiając mnie, lecz dając mi czas i służąc swoją pomocą i wsparciem. Serdecznie polecam niezdecydowanym - jedna wizyta i będziecie wiedzieli, czy taki styl Wam odpowiada - WARTO!


M
Użytkownik zweryfikowany

Od dwóch lat Pani Angelika systematycznie prowadzi naszą grupę kryzysową. Dzięki Niej radzę sobie dużo lepiej ze wszystkim. Wypracowałam równowagę psychiczną i przestałam z małych rzeczy robić wielkie problemy. Z Panią Angeliką na czele nasza grupa nie ma sobie równych pod względem zmian na lepsze. Dziękuję.M.


Użytkownik zweryfikowany

Od dłuższego czasu należę do grupy prowadzonej przez Panią Angelikę. Jestem bardzo zadowolona, jest to grupa w której czuję się swobodnie i bezpieczne. Podejmowanie trudnych decyzji pod opieką takiej osoby jak Pani Angelika jest o wiele łatwiejsze. Nakierowanie na pozytywne myślenie i pomoc w obiektywnym spojrzeniu na siebie i swoje problemy bardzo pomaga. Miałam dużo szczęścia, że trafiłam do tej Pani i tej grupy. Dziękuję i polecam :-))


A
Użytkownik zweryfikowany

Serdecznie chcę polecić kontakt z P.Angeliką- to nie tylko bardzo ciepła, wesoła, optymistycznie nastawiona osoba, ale także świetny profesjonalista.Praca nad sobą pod Jej troskliwym okiem to czysta przyjemność, ale także-przede wszystkim- wymierny skutek. Uczestnictwo w grupie terapeutycznej prowadzonej od kilku lat przez Panią Angelikę bardzo wiele zmieniło we mnie, pozwoliło spojrzeć inaczej na samą siebie , swoje problemy z innej perspektywy. I o to własnie chodziło.Pozdrawiam ciepło !


R
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo żałuję, że do Pani Angeliki trafiłam dopiero teraz.
Jestem przekonana, że jeśli odważyłabym się na ten krok troszkę wcześniej moje życie mogłoby się potoczyć zupełnie inaczej. Wyszło jak wyszło, jestem bardzo wdzięczna, że teraz Pani Agelika mi pomaga poukładać wszystko. Odwiedziłam wcześniej kilku innych terapeutów, z żadnym nie potrafiłam rozmawiać, Pani Angelika na prawdę mi pomaga, za co gorąco dziękuję :)


K
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolona z pomocy psychologicznej Pani Angeliki Ścieszka- Knapik.
Profesjonalne zajęcie się moją sprawą co nie było od wielu lat do pokonania w żaden możliwy dla mnie samej sposób.
Poprowadziła mnie za rękę jak dziecko, jest wspaniała w tym co robi jako psychoterapeuta i z całego serca dziękuję.
Ewa Wojciechowska .

mgr Angelika Ścieszka-Knapik

Dziękuję bardzo goraco! Życzę wszystkiego dobrego!
Angelika Knapik


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą . Ukończyłam studia dotyczące psychoterapii integratywnej w Krakowie. Studiowalam również psychologię na SWPS w ...

Zobacz pełen opis

Powiązane wyszukiwania