mgr

Aneta Kaluba

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog

7 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
34 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Udzielam konsultacji psychologicznych stacjonarnie oraz online poprzez skypa. Zajmuję się poradnictwem, które służy rozwiązywaniu rożnych trudnych sytuacji życiowych. Pracuję z osobami… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Zaangażowanie
Skuteczność leczenia
Usługi psychologiczne

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Praktyka prywatna "możeSZ", Gabinet "Stres Reset"Usługa: poradnictwo psychologiczne

  Polecam gorąco! Pani Aneta jest nie tylko profesjonalna, ale i przesympatyczna. Budzi zaufanie i daje nadzieję na lepszą przyszłość

  Aneta Kaluba2018-08-08

  Bardzo dziękuję za pozytywną opinię. Niestety nie domyślam się kim jest jej autor :) Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego.

 • T

  Pani Aneta jest świetnym specjalista profesjonalnie pochodzących do swojej pracy ale jednocześnie obdarzona olbrzymią empatia i zangarzowaniem co jest bardzo ważne w pracy Psychologa i Terapeuty. Widac też ze Pani Aneta lubi to co robi i daje Jej to dużo satysfakcji co dla mnie osobiście jest równie ważne! Szczerze polecam !!

  Aneta Kaluba2018-05-31

  Panie Tomaszu dziękuję za tak pozytywną opinię i rekomendację. Pozdrawiam Pana serdecznie.

 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Praktyka prywatna "możeSZ", Gabinet "Stres Reset"

  Aneta jest najlepszym psychologiem i specjalistą jakiego spotkałam na swojej drodze. Jest niesamowitym wsparciem, ma ogromną wiedzę i stawia na nogi jak nikt. Miałam szczęście trafić na Anetę w jednym z najtrudniejszych momentów mojego życia, z którego myślałam, że nie wyjdę, a dziś jestem w zupełnie innym, dużo lepszym miejscu. Zawdzięczam jej ogromnie dużo i z całego serca polecam, bo dzięki niej wiem, że mogę - Ty też możesz, zwłaszcza z taką pomocą.

  Aneta Kaluba2018-05-17

  Natalio bardzo Ci dziękuję za zaufanie. Cieszę się, że mogłam Ci towarzyszyć w tym trudnym okresie życia. Pamiętaj jednak, że bez Twojego zaangażowania nigdy byśmy nie osiągnęły takich rezultatów. Wszystko zawdzięczasz sobie ! Trzymam kciuki za dalszy rozwój i kibicuję Ci z całych sił :)

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Psycholog jest fantastyczna, ciepłą osoba i bardzo fachowym terapeuta. W wyniku naszych konstruktywnych rozmów i dobrze postawionych pytań, razem wyodrębniłyśmy te obszary życia, które są dla mnie ważne i które wymagały przepracowania. Na początku nie było mi łatwo wyjść poza mocno zakorzenione schematy myślenia, ale to niesamowite jak w wyniku naszej terapii zmieniała się moja percepcja siebie i świata. Pani psycholog przywróciła mi wiarę w siebie, w moje możliwości i radość życia. Pragnę zaznaczyć ze nasze sesje odbywały się za pomocą SKYPE i z cala odpowiedzialnością mogę powiedzieć ze jest to fantastyczna alternatywa dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą spotykać się osobiście i na prawdę taka forma terapii też przynosi rewelacyjne rezultaty. A przy tym Pani psycholog była bardzo elastyczna, jeśli chodzi o godziny i terminy naszych sesji, co dla mocno zapracowanych osób jest dużym atutem. Dodatkowo pomiędzy sesjami Pani Aneta wspierała mnie pozytywnymi wiadomościami, przesyłała dużo ciekawych artykułów i motywowała do podejmowania wyzwań. Serdecznie polecam Panią Anetę - dzięki jej profesjonalizmowi, otwarciu i życzliwości udało mi się przepracować wiele tematów, z którymi borykałam się przez lata, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Bardzo serdecznie Pani dziękuję za wspólną prace.

  Aneta Kaluba2018-03-11

  Pani Aniu, bardzo dziękuję za tak wyczerpującą i pozytywną opinią. Cieszę się, że tak ocenia Pani naszą pracę. Dziękuję również za informację o formie naszej współpracy i jej skuteczności. To niezmiernie ważny wątek dla osób chcących korzystać z sesji online.
  Pozdrawiam Panią serdecznie i życzę dalszych sukcesów zarówno osobistych jak i zawodowych :)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Praktyka prywatna "możeSZ", Gabinet "Stres Reset"Usługa: poradnictwo psychologiczne

  Pani Aneta prowadzi spotkania w przyjaznej atmosferze.
  Wczuwa się w sytuację pacjenta i skupia się na źródle problemu. Koncentruje się zarówno na jego zupełnym rozwiązaniu, jak również pomaga radzić sobie z trudnymi objawami.
  Widać, że przejmuje się losem swoich pacjentów, a do pracy podchodzi z pasją i uśmiechem. Oprócz praktycznych rad przekazuje również pozytywną energię.
  Z czystym sumieniem polecam.

  Aneta Kaluba2018-02-03

  Magdo, bardzo dziękuję za pozytywną opinię. Cieszę się, że tak oceniasz naszą pracę, to dla mnie bardzo ważne.
  Pozdrawiam Cię gorąco :)

 • B
  Lokalizacja: Praktyka prywatna "możeSZ", Gabinet "Stres Reset"

  Bardzo polecam! Duża wiedza i chęć pomocy ze stroni Pani Anety. Profesjonalna i zaangażowana, rozumie problemy, jest empatyczna- potrafi się wczuć w sytuacje pacjenta. Okazuje wsparcie i stwarza w gabinecie przyjazna, dobra atmosferę sprzyjająca rozwiazywaniu problemów. Pomogła mi w wielu kwestiach.

  Aneta Kaluba2017-12-16

  Pani Bereniko, bardzo dziękuję za te ciepłe słowa. Cieszę się, że mogłam być pomocna i oczywiście trzymam kciuki za dalsze postępy. Pozdrawiam gorąco !

 • I
  Lokalizacja: Praktyka prywatna "możeSZ", Gabinet "Stres Reset"Usługa: problemy z negatywnymi emocjami

  Pani Aneta jest bardzo ciepłą osobą, która z dużą empatią wsłuchuje się w problemy pacjenta. Podczas naszych spotkań korzysta z różnych technik i narzędzi psychologicznych, dzięki czemu dostosowuje terapię do indywidualnych potrzeb. Z satysfakcją i doskonałymi efektami korzystam z jej pomocy od roku. Polecam ją jako godnego zaufania specjalistę.

  Aneta Kaluba2017-12-16

  Pani Iwono, bardzo dziękuj za tę miłą opinię i rekomendację. Mam nadzieję, że wypracowane metody i dostępne narzędzia pomogą Pani w dalszej zmianie i znajdowaniu kolejnych korzystnych dla Pani rozwiązań.
  Pozdrawiam serdecznie !

Pytania pacjentów (3)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Udzielam konsultacji psychologicznych stacjonarnie oraz online poprzez skypa. Zajmuję się poradnictwem, które służy rozwiązywaniu rożnych trudnych sytuacji życiowych. Pracuję z osobami będącymi w kryzysie, mającymi niskie poczucie własnej wartości, przeżywającymi trudności w relacjach z bliskimi, z cierpiącymi na różnego rodzaju zaburzenia lękowe, depresyjne czy psychosomatyczne. Prowadzę warsztaty związane z wizerunkiem zewnętrznym, samooceną oraz obniżające negatywne emocje i stres.
  Ukończyłam kurs Racjonalnej Terapii Zachowań co pozwala mi, na prowadzenie sesji z osobami które borykają się z: uzależnieniami, depresją, stanami lękowymi, natręctwami, mają problemy małżeńskie, obciążone są ciężką chorobą czy cierpią po stracie bliskiej osoby.
  Absolwentka Uniwersytetu SWPS w Warszawie, ze specjalnością psychologia kliniczna oraz Psychosomatyki i Somatopsychologii studiów podyplomowych.
  Zdobywałam doświadczenie w SPZ ZOZ Wola na Oddziale Dziennym Rehabilitacji Psychiatrycznej oraz w Bródnowskim Szpitalu Psychiatrycznym. Uczestniczyłam w konferencjach dotyczących zaburzeń osobowości oraz brałam udział w warsztatach na temat szeroko pojmowanego stresu, ze szczególnym uwzględnieniem rożnych sposobów radzenia sobie.
  www.mozeSZ.pl

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Uniwersytet SWPS- psychologia kliniczna
 • Uniwersytet SWPS- Studia Podyplomowe Psychosomatyka i Somatopsychologia