Adres

Kaliny Jędrusik 6 /160, Artystyczny Żoliborz, Warszawa
"Wobec Siebie" Interdyscyplinarny Zespół Specjalistów (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
22 273.....

Konsultacja psychologiczna • 170 zł

Skype indywidualny • 200 zł

Poradnictwo psychologiczne • 170 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Udzielam konsultacji psychologicznych. Zajmuję się poradnictwem, które służy rozwiązywaniu rożnych trudnych sytuacji życiowych. Pracuję z osobami będą...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet SWPS- psychologia kliniczna
 • Uniwersytet SWPS- Studia Podyplomowe Psychosomatyka i Somatopsychologia

Usługi i ceny

Konsultacja psychologiczna

170 zł


Kaliny Jędrusik 6 /160, Artystyczny Żoliborz, Warszawa

170 zł

"Wobec Siebie" Interdyscyplinarny Zespół Specjalistów


Skype indywidualny

200 zł


Kaliny Jędrusik 6 /160, Artystyczny Żoliborz, Warszawa

200 zł

"Wobec Siebie" Interdyscyplinarny Zespół Specjalistów


Poradnictwo psychologiczne

170 zł


Kaliny Jędrusik 6 /160, Artystyczny Żoliborz, Warszawa

170 zł

"Wobec Siebie" Interdyscyplinarny Zespół Specjalistów

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: "Wobec Siebie" Interdyscyplinarny Zespół Specjalistów

Pani Aneta to bardzo miła, rzeczowa i profesjonalna terapeutka, u której można czuć się bardzo swobodnie. Polecam!

mgr Aneta Kaluba

Dziękuję Panu bardzo za miłe słowa i rekomendację. Pierwsze spotkanie to dobry początek :) Życzę nam dalszej, owocnej pracy! Pozdrawiam i do zobaczenia :)


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: "Wobec Siebie" Interdyscyplinarny Zespół Specjalistów

To była moja pierwsza w życiu wizyta u psychologa (a jestem już dojrzałą kobietą ) więc trochę miałam obawy czy się w tym odnajdę. Jednak skomplikowana i trudna sytuacja życiowa zmusiła mnie do tego kroku i to był "strzał w dziesiatkę" Już przy przywitaniu i kontakcie wzrokowym wiedziałam, że Pani Aneta to ta osoba, która na pewno mi pomoże. I tak też było, już po drugim spotkaniu, byłam w stanie się pogodzić z rodziną. To bardzo kompetentna osoba, która wysyła jakieś fluidy, że człowiek zapomina o barierach i otwiera się przed nią całkowicie. Umie dowartościować i dodawać odwagi. Polecam z całego serca. Niestety musiałam służbowo wyjechać, ale po powrocie wracam do sesji, bo jeszcze mam trochę spraw do przepracowania. Jeszcze raz dziękuję Pani Aneto za szczere słowa, krytykę, sugestie i wskazówki, bez których na pewno znalazłabym się na "życiowym zakręcie"


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Aneta pomogła mi zmienić optykę, co przełożyło sie pozytywnie na postrzeganie siebie i świata mnie otaczającego. Zdecydowanie stałam sie spokojniejsza, nie martwię sie tak wszystkim, jak kiedyś, staram sie skupiać na tym, co mam, jak jest teraz. Dzieki terapii z Panią Anetą moje życie zaczyna zmieniać sie na lepsze, a raczej nie życie tylko mój odbiór, bo nie mam takiego złego życia przecież, teraz juz to wiem i czuje. Myśle, ze jeszcze troche drogi przede mną, bo lata złych myśli i złego samopoczucia, niskiej samooceny nie przeminą tak szybko. Jestem podatna na zle emocje wiec praktyka technik, o których mówi Pani Aneta, jest dla mnie niezwykle ważna. Polecam Panią Anetę każdemu, kto boryka sie ze swoimi złymi demonami, kreowaniem spaczonej rzeczywistości i depresją. Dziekuje Pani Aneto :) I do zobaczenia na następnej sesji.

mgr Aneta Kaluba

Pani Marto, serdecznie dziękuję za tak miłą i wyczerpującą opinię. Cieszę się, że czuje Pani pozytywne efekty naszych spotkań.
Pozdrawiam Panią serdeczne i do zobaczenia :)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: "Wobec Siebie" Interdyscyplinarny Zespół Specjalistów

Pani Aneta jest zawsze przygotowana do spotkania, ma dużą wiedzę merytoryczną. Jest empatyczna i skupiona na pacjencie. Serdecznie polecam.

mgr Aneta Kaluba

Aneto, bardzo dziękuję za tak miłe słowa oraz zaufanie. Cieszę się, że tak odbierasz moją pracę. To dla mnie bardzo ważne.

Pozdrawiam Cię serdecznie :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: "Wobec Siebie" Interdyscyplinarny Zespół Specjalistów depresja

Bardzo długo szukam dobrego psychologa i odwiedziłam ich w swoim życiu kilku. Od większości z nich czułam wsparcie, pomagali mi na chwilę albo na dłużej. Myślałam, że Pani Aneta okaże się właściwą osobą, jestem jednak rozczarowana po wizytach. Miałam wrażenie, że Pani była myślami gdzieś indziej. Niewiele mówiła, jedynie słuchała. Nie zachęciła mnie do współpracy, po spotkaniach jestem bardziej zdołowana i przestaje wierzyć, że można mi pomóc. Nie polecam.

mgr Aneta Kaluba

Witam. Niestety nie kojarzę nadawcy wiadomości, co może świadczyć o (jedynie) kilku naszych spotkaniach.
Próbowałam skontaktować się z Panią poprzez portal Znany Lekarz, by poznać Pani tożsamość i odnieść się do naszych sesji, lepiej zrozumieć co się wydarzyło. Niestety, nie otrzymałam od Pani żadnej odpowiedzi. Podbiła Pani natomiast swoją opinię na Zanym Lekarzu. Nie rozumiem czemu to miało służyć.

W zaistniałej sytuacji mogę się odnieść jedynie do formy mojej codziennej pracy oraz podejścia jakie praktykuję i co do którego mam zaufanie.

Zacznę od kwestii związanych z moją aktywnością podczas naszych spotkań.
W swojej pracy staram się jak najlepiej zrozumieć problem klienta oraz stworzyć jak najbardziej bezpieczne i przyjazne warunki wspólnej pracy.
Aby tak się stało, pierwsze sesje z klientem są poświęcone w większej mierze klientowi ja jedynie dopytuję o kluczowe kwestię, by lepiej zrozumieć tło problemów z jakimi klient się do mnie zgłasza, wyjaśnić jego uwarunkowania i mechanizmy. Dopiero po zbieraniu dokładnego wywiadu podejmuje decyzję o najlepszej formie pomocy.
Na pierwszej sesji proszę również, by wszelkie sugestie dotyczące wspólnej pracy były przez klienta sygnalizowane na bieżąco, dzięki czemu będę mogła natychmiast reagować a co za tym idzie, zwiększyć efektywność naszych spotkań.
Niestety nie przypominam sobie, by któryś z klientów zgłaszał mój brak zaangażowania w terapię, więc nie mogłam wyjaśnić celowości charakteru pierwszych spotkań. Przykro mi z tego powodu.

Wybór terapeuty to ważna i trudna decyzja. O tym, czy kontynuujemy spotkania z danym specjalistą, decyduje nie tylko nurt w jakim pracuje psycholog ale również, tak zwana chemia.

Szczerze zachęcam, aby nie poddawała się Pani w znalezieniu odpowiedniego dla siebie specjalisty. Rekomenduję jednak, by podczas wspólnych spotkań rozwiewała Pani wszelkie wątpliwości na bieżąco, co większy możliwość efektywnej współpracy.

Mam nadzieję, że znajdzie Pani takiego psychologa, z którym będzie Pani mogła wrócić do pełni zdrowia.

Pozdrawiam Panią serdecznie, Aneta .


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: "Wobec Siebie" Interdyscyplinarny Zespół Specjalistów poradnictwo psychologiczne

Pani Aneta jest świetna w tym, co robi. Bardzo profesjonalne podejście do problemów, a jednocześnie każda wizyta czy sesja na Skype była jak spotkanie z przyjaciółką. Daje się wygadać, ale
cały czas pamięta, nad czym pracujemy. Otrzymałam wiele wskazówek, narzędzi, możliwości rozwiązań... jestem o lata świetlne od miejsca, w którym zaczynałam terapię. Serdecznie polecam.

mgr Aneta Kaluba

Pani Małgosiu bardzo dziękuję za miłe słowa.
W spotkaniu z drugim człowiekiem szczególną rolę przypisuję relacji. Staram się by w tej, nie łatwiej pracy nad sobą, każdy klient czuł się jak najbardziej swobodnie i komfortowo. Tym bardziej cieszę się, że nasze spotkania odbywały się nie tylko w przyjaznej przestrzeni ale również w przyjaznej dla Pani atmosferze. Proszę jednak pamiętać, że nie osiągnęły byśmy takich efektów, gdyby nie Pani gotowość do zmiany oraz zaangażowanie.

Dziękuję za możliwość towarzyszenia Pani w tej drodze i życzę wszystkiego dobrego :) Aneta


S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: "Wobec Siebie" Interdyscyplinarny Zespół Specjalistów poradnictwo psychologiczne

Polecam gorąco! Pani Aneta jest nie tylko profesjonalna, ale i przesympatyczna. Budzi zaufanie i daje nadzieję na lepszą przyszłość

mgr Aneta Kaluba

Bardzo dziękuję za pozytywną opinię. Niestety nie domyślam się kim jest jej autor :) Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego.


T
Użytkownik zweryfikowany

Pani Aneta jest świetnym specjalista profesjonalnie pochodzących do swojej pracy ale jednocześnie obdarzona olbrzymią empatia i zangarzowaniem co jest bardzo ważne w pracy Psychologa i Terapeuty. Widac też ze Pani Aneta lubi to co robi i daje Jej to dużo satysfakcji co dla mnie osobiście jest równie ważne! Szczerze polecam !!

mgr Aneta Kaluba

Panie Tomaszu dziękuję za tak pozytywną opinię i rekomendację. Pozdrawiam Pana serdecznie.


N
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: "Wobec Siebie" Interdyscyplinarny Zespół Specjalistów

Aneta jest najlepszym psychologiem i specjalistą jakiego spotkałam na swojej drodze. Jest niesamowitym wsparciem, ma ogromną wiedzę i stawia na nogi jak nikt. Miałam szczęście trafić na Anetę w jednym z najtrudniejszych momentów mojego życia, z którego myślałam, że nie wyjdę, a dziś jestem w zupełnie innym, dużo lepszym miejscu. Zawdzięczam jej ogromnie dużo i z całego serca polecam, bo dzięki niej wiem, że mogę - Ty też możesz, zwłaszcza z taką pomocą.

mgr Aneta Kaluba

Natalio bardzo Ci dziękuję za zaufanie. Cieszę się, że mogłam Ci towarzyszyć w tym trudnym okresie życia. Pamiętaj jednak, że bez Twojego zaangażowania nigdy byśmy nie osiągnęły takich rezultatów. Wszystko zawdzięczasz sobie ! Trzymam kciuki za dalszy rozwój i kibicuję Ci z całych sił :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Psycholog jest fantastyczna, ciepłą osoba i bardzo fachowym terapeuta. W wyniku naszych konstruktywnych rozmów i dobrze postawionych pytań, razem wyodrębniłyśmy te obszary życia, które są dla mnie ważne i które wymagały przepracowania. Na początku nie było mi łatwo wyjść poza mocno zakorzenione schematy myślenia, ale to niesamowite jak w wyniku naszej terapii zmieniała się moja percepcja siebie i świata. Pani psycholog przywróciła mi wiarę w siebie, w moje możliwości i radość życia. Pragnę zaznaczyć ze nasze sesje odbywały się za pomocą SKYPE i z cala odpowiedzialnością mogę powiedzieć ze jest to fantastyczna alternatywa dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą spotykać się osobiście i na prawdę taka forma terapii też przynosi rewelacyjne rezultaty. A przy tym Pani psycholog była bardzo elastyczna, jeśli chodzi o godziny i terminy naszych sesji, co dla mocno zapracowanych osób jest dużym atutem. Dodatkowo pomiędzy sesjami Pani Aneta wspierała mnie pozytywnymi wiadomościami, przesyłała dużo ciekawych artykułów i motywowała do podejmowania wyzwań. Serdecznie polecam Panią Anetę - dzięki jej profesjonalizmowi, otwarciu i życzliwości udało mi się przepracować wiele tematów, z którymi borykałam się przez lata, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Bardzo serdecznie Pani dziękuję za wspólną prace.

mgr Aneta Kaluba

Pani Aniu, bardzo dziękuję za tak wyczerpującą i pozytywną opinią. Cieszę się, że tak ocenia Pani naszą pracę. Dziękuję również za informację o formie naszej współpracy i jej skuteczności. To niezmiernie ważny wątek dla osób chcących korzystać z sesji online.
Pozdrawiam Panią serdecznie i życzę dalszych sukcesów zarówno osobistych jak i zawodowych :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

3 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące zaburzenia nastroju

  Witam.
  Od dłuższego czasu borykam się z problemami osobistymi. Nie ma sensu chyba opisywać ich tutaj i teraz. Skutkiem tego jest fakt, że co raz mniej czuję swoje życie jako moje własne... Mam wachania nastrojów, poczucie beznadziei i spadek własnej wartości. Kiedy byłam u psychiatry zdiagnozowała zaburzenia osobowości, jednak do tej pory uważałam, że poradzę sobie sama, tak jak robię to z problemami. Chyba nadszedł jednak czas na znalezienie pomocy. Mieszkam za granicą, przez co ciężko mi prowadzić regularną terapię face to face... I tu pytanie jak to rozwiązać??

  Witam Panią,
  zdarza się, że osoby mieszkające poza granicami kraju, mają trudności z opisaniem swoich stanów emocjonalnych czy innych dolegliwości podczas terapii. Kłopot ten może być wynikiem dość trudnej nomenklatury psychologicznej, jak również różnic kulturowych czy właśnie odległości. Dobrym rozwiązaniem, by Pani pomóc, może okazać się terapia online. Istnieje wiele badań, które wykazały skuteczność takiej terapii. Osobiście również pracuję w ten sposób. Gdyby była Pani zainteresowana takim rozwiązaniem, zapraszam do kontaktu, będę mogła bardziej szczegółowo odpowiedzieć na Pani pytania.

  pozdrawiam Panią serdecznie,
  Aneta Kaluba

  mgr Aneta Kaluba

 • Co ze mną jest nie tak? Gdzie popełniłam błąd?
  Jestem kobietą po 30, 8 lat po ślubie z dzieckiem.
  Mam bardzo dobrą pracę, mieszkanie, pasje, biegam z bardzo dobrymi wynikami.
  Maż trenuje tak samo jak ja, jest bardzo dobrym facetem, gotuje, sprząta, z zewnątrz wydaje się że mamy idealny związek, ale jednak?
  Poznałam rok temu faceta, młodszego ode mnie.
  Wspólne treningi, wspólnie spędzony czas, kilka długich rozmów i zaczął bardziej mi się podobać niż powinno.
  Podziałało to w drugą stronę także, był upojny, zajebisty seks, masa uczuć, chociaż spotykaliśmy się tylko czasami, rozmawialiśmy ze sobą codziennie, wiedziałam że to jest facet z którym chce być.
  Dawał mi dużo, i chociaż wiedziałam ze to nie jest fair, brnęłam w to głębiej.
  Jak z początku trzymałam się dobrze psychicznie, i w domu starałam się nie pokazywać , że jest mi źle, tak z czasem już nie umiałam. Seksu z mężem unikałam, a gdy już do niego dochodziło, to płakałam nad sobą, bo czułam się okropnie.
  ON nigdy nie chciał abym podjęła decyzje odejścia ze względu na niego, zawsze mówił mi że to ma być moja decyzja, ja muszę tego chcieć, ON mnie nie wyciągnie, bo mogłabym tego żałować za jakiś czas, sama muszę to zrobić. Sama muszę wiedzieć czego chce i jak chce żyć.
  A ja się boję, cholernie boje.
  Z czasem ON odsunął się ode mnie, dotarło do niego, że ja nigdy rodziny nie zostawię, „wyłączył” funkcje uczuć, dostawałam z jego strony tylko przyjemność ale o uczuciach do mnie już nie mówił. Tak trwaliśmy zaś kolejny czas, ale ja nie wytrzymywałam już psychicznie, każde spotkanie niosło ból, jego obojętności, tęskniłam do jego uczuć, a w domu stałam się okropna, na niczym mi nie zależało, no bo ile można udawać?
  Tydzień temu ON zdecydował, że niczego już nie chce, że robi to dla mojego dziecka, bo ja nie powinnam mu życia burzyć, że przyjemność też jest nie poprawna w tej relacji.
  Płakałam, bardzo płakałam, mam wrażenie że ktoś wyrwał moje serce, czuje ogromną pustkę.
  Nie umiałam mu niczego dać, (oprócz kilku chwil, i rozmów) niczego nie mieliśmy, tylko nasze pragnienia i wyobrażenia.
  Ja nie mam odwagi odejść z swojego życia, bo jestem wygodna,
  ON jest sam, od kilku lat jest sam, otworzył się do mnie, jednak umiał odciąć się i przerwać ten beznadziejny układ, a ja teraz nie wiem co ze sobą zrobić.
  Wiem, że jak zdecyduje się odejść, to ON mi pomoże, wiem o tym, ale jednak nie umiem.
  Od tygodnia nie napisałam do niego, chociaż wiem że jak napisze to mogłabym z nim porozmawiać, ale każda tak rozmowa boli.
  ON podjął decyzje, wycofał się … a ja nadal stoję w tym samym miejscu.
  Chce normalnie funkcjonować a nie umiem, myślę cały czas o NIM, często płacze
  dlaczego inteligenta, ładna kobieta pakuje się w taką relacje?
  Co jest ze mną nie tak?

  Witam Panią,
  przede wszystkim chciałam Panią uspokoić i zapewnić, że wszystko jest z Panią w porządku. Czuje się Pani adekwatnie do sytuacji, w której się Pani znalazła. Z tego co zrozumiałam, jest Pani świeżo po rozstaniu, naturalne więc jest, powracanie myślami do osoby, za którą Pani tęskni. Okres rozstania z bliską nam osobą porównywany jest do okresu żałoby. Może więc pojawić się cały repertuar emocji od smutku, tęsknoty, żalu, rozczarowania, poczucia winy po złość.
  Zachęcam Panią do wizyty u psychologa, który pomoże Pani przyjrzeć się sobie. Dzięki temu, lepiej poradzi sobie Pani z pojawiającymi się emocjami oraz zrozumie, dlaczego weszła Pani w inną relację, każda bowiem zdrada komunikuje nam, że coś w związku "nie działa".

  Pozdrawiam Panią serdecznie.

  mgr Aneta Kaluba

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Udzielam konsultacji psychologicznych. Zajmuję się poradnictwem, które służy rozwiązywaniu rożnych trudnych sytuacji życiowych. Pracuję z osobami będą...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet SWPS- psychologia kliniczna
 • Uniwersytet SWPS- Studia Podyplomowe Psychosomatyka i Somatopsychologia

Certyfikaty znanylekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Oddział Dzienny Rehabilitacji Psychiatrycznej
 • Bródnowski Szpital Psychiatryczny
 • Akademickie Centrum Psychoterapii i Rozwoju SWPS