dr n. med.

Andrzej Wróbel

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

107 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

3

Ogólna ocena
107 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Klinika Ginekologii Uniwersytetu Medycznego w LublinieUsługa: Endometrioza lll st

  Wspaniały specjalista, pomocny i uprzejmy. Poczucie humoru rzadko spotykane! Zawsze uśmiechnięty. Cierpliwie odpowiada na pytania, potrafi podtrzymać na duchu i doradzić. Badanie przeprowadza w atmosferze intymności, nawet przy kilkunastoosobowym audytorium studentów. Ma świetne podejście do ludzi. Szczerze polecam!!!

 • D
  Lokalizacja: SPECJALISTYCZNY GABINET GINEKOLOGICZNO - POŁOŻNICZYUsługa: Inny

  Nie polecam niestety Doktora Wróbla.Bylam u niego na rutynowej, prywatnej wizycie w gabinecie w Łukowie. Pan Doktor podczas wykonywania mi USG przez pochwę odebrał telefon od kolegi i prowadził z nim długa prywatna rozmowę śmiejąc się przy tym i żartując a ja leżałam rozebrana i czekałam na dalszy ciąg badania. Wizyta zawsze odbywa się z bardzo dużym opóźnieniem. Np. Jestem zapisana na 12 wchodzę o 17. Nie polecam wizyt u Pana Doktora.

 • A

  Może pacjentki, które przychodzą prywatnie, pan doktor traktuje inaczej. Ja byłam u niego raz, na usg ciąży. I ostatni. Nic się nie dowiedziałam, a na moje pytanie czy wszystko z dzieckiem w porządku, stwierdził, że 'na usg nie widać wszystkiego'. Wizytę oceniam słabo, życzę zmiany podejścia do pacjenta

 • K

  Dzisiaj byłam na wizycie w Chełmie, do gabinetu weszłam z mężem co już się nie spodobało dr, powiedział ze mąż nie może być w trakcie badania i po rozmowie go wyprosił na korytarz pomimo że bada się w 2 pomieszczeniu... dłużej oczekiwałam rozebrana na dr niż trwało badanie... kazał mi sprzątnąć fotel po poprzedniej pacjentce po tym jak zwróciłam uwagę że jest używany papier... USG trwało 15 sekund... żadnych pomiarów, żadnego wydruku... po badaniu lekarz dał mi sam opis... nie wiem na jakiej podstawie.... całe życie miałam tyłozgięcie macicy, a dzisiaj mam przodo... wymiary na opisie nie są moimi tylko wymyślonymi...lub innej pacjentki, do tego dostałam kwitek do podpisania, wizyta trwała 5 minut. Odradzam, zachowanie lekarza bezczelne, badania wykonane niekompetentnie szkoda czasu. Wizyta na NFZ

 • K

  Byłam u tego lekarza 2 razy. Za pierwszym razem sobie pomyślałam - "o.k., jest późno, jest zmęczony, a na korytarzu tłum pacjentek". Więc na drugi raz umówiłam się na rano i miałam pierwszy numerek. Niestety, sytuacja wyglądała podobnie. Zero zainteresowania. Jestem po 2 laparotomiach i chciałabym zajść w ciąże. Nie wiem czy było by to dla mnie i dziecka bezpieczne. W momencie kiedy zaczęłam doktorowi zadawać pytanie, doktor przerwał mi, wręczył karteczkę do podpisania i odpowiedział, że z jego strony to już wszystko. Nie polecam lekarza, który nawet z udawanej uprzejmości nie jest w stanie wykazać się jakimkolwiek zainteresowaniem. Nie polecam.

 • M

  Nie polecam, nie polecam i jeszcze raz nie polecam. Lekarz kręci na każdym kroku. za każdym razem dawał do podpisu kartki, jak później się okazało było to wyrażenie zgody na USG. Oczywiście nie było tego USG. Leczył mnie i leczył i doprowadził do "obumarcia" jajnika. Na pytanie jakie badania powinnam zrobić przed zajściem w ciąże odpowiedział: "Pani sobie zrobi prześwietlenie mózgu, tyle samo da co badania".
  NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!

 • Polecam Pana Doktora. Po zabiegu na wizycie bardzo podniósł mnie na duchu. Jest bardzo cierpliwy i odpowiada na wszelkie pytania. POLECAM !!!!

 • Odradzam tego lekarza każdej kobiecie. W Lublinie jest naprawdę bardzo wielu dobrych specjalistów, którzy są uczciwi i nie kombinują jak by tu jeszcze dodatkowo zarobić i jak naciągnąć pacjenta. Pan doktor dobrze zajmuje się jedynie swoimi prywatnymi pacjentkami.

 • M

  ja również jestem bardzo zadowolona polecam naprawdę każdemu obojętnie czy jest to wizyta prywatna czy państwowa zawsze jest miły i delikatny .dr jest uprzejmy wytłumaczy wszystko bardzo dokładnie jestem zadowolona i zawsze będę już do niego chodziła polecam wszystkim

 • Nie mogę neutralnie oceniać Pana Doktora. Przez niego udało mi się donosić ciążę. I to wcale nie żart. Inni lekarze wcale nie zwracali uwagi na niektóre rzeczy (chociażby na ból brzucha). Pan Wróbel przejmował się każdym symptomem że coś jest nie tak. W sumie nic dziwnego- sam ma dzieci i dobrze wie jak to jest czekać na nie. No i ja się doczekałam i jestem szczęśliwa. A o co chodzi w tym szczególnym podejściu Pana doktora? Wypyta o wszystko, robi wszelkie badania, interesuje się Twoim samopoczuciem. Zwróci uwagę na każdą niepokojącą, nawet błahą rzecz. Nigdy nie czułąm się głupio pytając go o wszystko. Jest bardzo delikatny i potrafi z wielkim taktem przezywac informacje. Polecam każdej niepewnej kobiecie w ciązy ;)

Doświadczenie i kwalifikacje