dr n. med.

Andrzej Suwara

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

16 opinii +dodaj

Ortopeda z II stopniem specjalizacji,absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku. Specjalizuje się w chorobach kręgosłupa i stawów obwodowych. Zajmuje sie jako jeden z nielicznych endoprotezoplastyką… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  Ostatnia szansa na normalne życie i chodzenie - endoproteza biodra. Bardzo się bałam jednak warto było. Mogę teraz żyć i normalnie funkcjonować. Polecam. zaangażowanie oraz pełny profesjonalizm.

 • E

  Wspanialy pan profesor ,cieplo z zyczliwoscia odnosi sie do pacjentow.Osobiscie mnie operowal,endoproteza biodra.Czuje sie wspaniale .Polecam Pana profesora.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Dr ortopeda Andrzej Suwara odniosl się do mojego przypadku ortopedycznego bardzo profesjonalnie i udzielil mi bardzo cennych wskazówek odnośnie mojej dolegliwości. Jest milym,cierpliwym człowiekiem,polecam.pacjentka

 • W
  Lokalizacja: Szpital Praski p.w. Przemienienia Pańskiego

  Witam -w kwietniu minie rok od mojej operacji kolana - endoproteza kolana lewego.Wcześniejsza zaplanowana data operacji,została przesunięta o dwa tyg.ponieważ byłam przeziębiona.Pan Ordynator Suwara zaproponował inną datę i wytłumaczył dla czego .Cała rozmowa miła,ciepła.Pan Ordynator operował mnie,a także,będąc na oddziale dopytywał się jak się czuję,zachęcał do rehabilitacji.Uważam że wykonał bardzo dobrze operację mojego kolana.Nie boli jest sprawne [ rehabilitacja bardzo ważna ] .Pozdrawiam Ordynatora Suwarę a takrze cały Zespół operacyjny .Wójcik-Płocka Cecylia

 • Jestem swierzo po operacji przez doktora Suware. Lekarz bardzo mily dostępny można porozmawiać na wszelkie tematy dręczące nas. Ja jestem obecnie zadowolona z przebytej operacji. Dziekuje doktorze że się mną zająłeś.

 • L

  Nie oceniam tutaj umiejętności technicznych doktora Suwary bo niestety (lub stety) nie było mi dane z nich skorzystać. Natomiast zdolności organizacyjne i podejście do pacjenta muszę ocenić jako fatalne.

  Podczas dwóch prywatnych wizyt o doktora, umówiliśmy się na datę i rodzaj operacji w Szpitalu Praskim. Operacja miała się odbyć na zasadach komercyjnych (Szpital Praski oferuje taką opcję). W uzgodnionym terminie zgłosiłem się na oddział ortopedii ze skierowaniem od doktora Suwary. Zostałem przyjęty na oddział i wykonano mi część badań przedoperacyjnych. Spędziłem w szpitalu noc a następny dzień był dniem na który uzgadniałem z doktorem Suwarą termin operacji. W dniu planowanej operacji, od lekarzy z obchodu dowiedziałem się, że kwestię operacji będzie ze mną omawiał bezpośrednio doktor Suwara, który nie brał udziału w obchodzie. Niestety pomimo czekania na doktora Suwarę przez kilka kolejnych godzin (oczywiście na czczo i bez przyjmowania płynów), nie doczekałem się jakiegokolwiek kontaktu z doktorem. Co więcej, z informacji uzyskanych od pielęgniarek okazało się że nie jestem w ogóle wpisany do grafiku operacji.

  Uznałem, że nie mam ochoty brać dalszego udziału w tej komedii i opuściłem oddział. Próba kontaktu z Suwarą w celu wyjaśnienia przyczyn tego co się stało była nieskuteczna (zero reakcji ze strony Suwary). Dyrekcja szpitala która zareagowała byłyskawicznie po powiadomieniu jej o zdarzeniu, wyjaśnia obecnie przyczynę tego, że Suwara zignorował pacjenta leżącego na jego oddziale. Niezależnie od tego co ustali dyrekcja szpitala miałbym ogromne opory przed powierzeniem doktorowi swojego zdrowia.

 • Lekarz z prawdziwego zdarzenia ,.godny polecenia. Mojej 79 letniej mamie cierpiącej na ból biodra lekarz rejonowy powiedział ; pani Zosiu ile pani ma lat? to co pani chce?Aż trafiliśmy do P. dr Suwary szybka diagnoza.Mama teraz czeka na zabieg, Pozdrawia wdzięczna córka i zespół CAŁA PRAGA ŚPIEWA Z NAMI

 • Trafiłam do Doktora bez wyników badań, jedynie z wywiadem z lat dziecinnych i ogromnymi bólami stawów biodrowych, kolanowego i kręgosłupa lędźwiowego.. Diagnostyka , ponowna wizyta i mam; w wieku 40 lat zapracowałam sobie na endoprotezę stawu biodrowego. Wszystko w tempie, gdzie NFZ dopatrywał by się.......... .Jednak Doktor Wizjoner miał dla mnie szansę.Jestem po artroskopii , wykonanej w oddziale Dr Suwara, gdzie zrobiono porządek w moim stawie i podano wspaniały lek. Polecam wszystkim. Wspaniały specjalista , ludzki lekarz. Człowiek.!

 • J

  Do Pana Doktora trafiłam zupelnie przypadkowo. W maju operował mi staw biodrowy i po trzech miesiącach , w dobrej formie wróciłam do pracy, Teraz bez dokuczliwego bólu czuję się wolnym człowiekiem. Szczerze polecam Dr Andrzeja Suwarę to rewelacyjny fachowiec i uroczy mężczyzna.

 • G

  Do doktora trafiłem w przychodni w Ostródzie,po rtg stwierdził odwrotną diagnozę odnośnie mojej ręki,jedyna rada to ćwiczyć ręką i brać leki przeciwbólowe.po 6 tygodniach pomimo,iż ból nie ustępował zakończył "leczenie" i rehabilitacje ,której w ogóle nie było,a w karcie choroby napisał "koniec leczenia i rehabilitacji"Po wizycie u innego lekarza i usg,okazało się że mam naderwane ścięgno i powinno się unieruchomić rękę około 4 tygodni.Teraz jestem po fizjoterapii,którą zalecił inny lekarz i dochodzę do siebie.Nie polecam nikomu,dla to był dla mnie stracony czas i zdrowie.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ortopeda z II stopniem specjalizacji,absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku.
  Specjalizuje się w chorobach kręgosłupa i stawów obwodowych. Zajmuje sie jako jeden z nielicznych endoprotezoplastyką stawów:biodrowego,kolanowego,skokowego i ramiennego oraz rekonstrukcjami po wadliwie wygojonych złamaniach. Wieloletni pracownik Szpitala w Starachowicach Oddział Ortopedii i Chirurgii Urazowej oraz Samodzielnego Szpitala Klinicznego im.Prof.A.Grucy w Otwocku,Klinika Chirurgii Urazowej i Ortopedii Dorosłych.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Znajomość języków

 • polski