Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3.5

Ogólna ocena
35 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • L

  Pan Doktor to bardzo dobry lekarz godny polecenia profesjonalnie wykonuje swoją pracę , polecam i pozdrawiam cały personel ze szpitala w Myszkowie

 • Pana Doktora poznałam podczas porodu. Na pierwszy rzut oka bardzo sympatyczny jednak w rzeczywistości było inaczej. Z decyzją o cesarce zwlekał do czasu aż mojemu dzidziusiowi zaczęło spadać tętno. Przez niego z najpiękniejszego dnia w życiu zrobił najbardziej koszmarne doświadczenie. Dzidzię zobaczyłam dopiero po kilku godzinach... Ponadto Pan Doktor stwierdził, że mam rodzić naturalnie a nie iść na łatwiznę - innych komentarzy już nie przytoczę. Dodam, że bardzo chciałam urodzić naturalnie, ale nie wszystko jesteśmy w stanie przewidzieć i każdy poród jest inny. Zazdroszczę tylko Paniom, które są zadowolone z opieki tego lekarza... Niestety w moim przypadku było inaczej.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • U

  gość 12
  Pan doktor stwierdził u mnie zaburzenia hormonalne a kiedy wylądowałam w szpitalu okazało się że noszę zmumifikowany płód w łonie... Po łyżeczkowani powiedział że powinnam stosować antykoncepcję natomiast ani słowa o usg czy cytologii. nie polecam.
  Natomiast miałam z nim kilka lat temu styczność jako z położnikiem, odbierał mój poród i wtedy byłam bardzo zadowolona.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Nie polecam. Lekarz nie,godny zaufania. Pierwsza moja wizyta byla prywatnie. Pan doktor byl uśmiechnięty,dokladny i sumienny. Kiedy na kolejną wizyte poszlam panstwowo okazało się ze to nie,ten sam czlowiek. Nie ma czasu,dla swoich pacjentek. Zapisuje mnostwo osób a później przesuwa im,wizyty bo brakuje mu czasu żeby wszarskich przyjac. Kartę ciąży zalozyl mi dopiero pod koniec trzeciego miesiąca,bo nie nie mial czasu. Bagatelizowal wszelkie moje dolegliwosci związane z,bólem brzucha. Po kolejnej wizycie dal mi,delikatnie do zrozumienia,ze nasza współpraca będzie sie,ukladac kiedy przyjdę prywatnie albo przyniose wiecej niż tylko dobry nastrój. Każda z,nas placi skladki na NFZ i oni maja za nasze wizyty placone wiec dlaczego mamy byc traktowane gorzej i dawac jeszcze tym konowałom w lape żeby okazal nam trochę zainteresowania!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Jestem pacjentką dr Sosnowskiego od kilkunastu lat.Moja pierwsza wizyta u Pana dr to Szpiatal Wojskowy w Gliwicach. Prowadził moje dwie ciąże. Pierwsza przebiegała prawidłowo. Rodziłam w Gliwicach bez doktora bo był juz ordynatorem w Myszkowie. Z drugą ciążą od początku były problemy.Przez cały okres jej trwania, zawsze mogłam liczyć na pomoc i fachowość Pana doktora, czy to na wizytach , czy w rozmowach telefonicznych. Nigdy nie zbagatelizował żadnych moich wątpliwości czy później już wręcz histerii. Dzięki niemu czułam się bezpieczna.Mój synek był duży i nie obrócił sie główką do dołu, Pan dr stwierdził że nie ma sensu ryzykowania życiem i zdrowiem ani moim ani mojego dziecka i ustalił termin cesarki. Po wielu zawirowaniach i bardzo szybkiej jeździe do Myszkowskiego Szpitala, szczęśliwie urodziłam. Mimo że Pan doktor byl w drodze do domu, zawrócił i pomógł przyjść na świat mojemu synkowi.2 lata później znów trafiłam na odział do Myszkowa tym razem jako pacjentka oddziału ginekologii. Jestem po operacji usunięcia trzonu macicy,dzięki dr czuję się świetnie, cieszę się życiem i swoimi dziećmi. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za wspaniałą opiekę, fachowość i serce Panu dr SOSNOWSKIEMU I CAŁEMU PERSONELOWI ODDZIAŁU GINEKOLOGICZNEGO Szpitala w Myszkowie. Wielki szacunek za Waszą pracę.
  Życzyłabym sobie i innym pacjentkom, aby zawsze trafiały na takich lekarzy.
  Monika Majchrzak Gliwice.

 • Witam.Trafiłam w 2010 roku do szpitala w Myszkowie z zagrożoną ciążą. Miałam wtedy niespełna 18lat. Zostałam potraktowana przez Dr Sosnowskiego z pogardą,a mianowicie przy wszystkich lekarzach powiedział,że nie powinnam być w ciąży ,ponieważ w tym wieku nie jest się rozwiniętym płciowo. Wszyscy lekarze byli zszokowani tą wypowiedzią. Zresztą to nie była jedna taka sytuacja na każdym kroku przez tego lekarza byłam traktowana uwłaczająco. Mam straszne wspomnienia i nigdy tego nie zapomnę. Dobrze,że jest niewielu takich lekarzy jak ten.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • W styczniu 2012 roku jako 64-letnia pacjentka trafiłam na Oddział Ginekologii Szpitala Powiatowego w Myszkowie. W szpitalu tym przeszłam poważną operację zapewne opatrzoną ryzykiem, bo w tym wieku towarzyszy nam wiele chorób. Operację przeprowadził Pan Ordynator Andrzej Sosnowski wraz z doktorem Jezierskim. Operacja udała się, ale w szpitalu przebywałam ponad miesiąc, ponieważ rana słabo się goiła ze względu na znaczną otyłość. Ten miesięczny pobyt w szpitalu pokazał mi prawdziwe oblicze służby zdrowia. Stwierdzam jednoznacznie, że nie wolno służby zdrowia wrzucać do jednego worka często opatrzonego samymi inwektywami, tego nie wolno robić, gdyż są placówki, które zasługują na wyróżnienie, a ich pracownicy na wielki szacunek. Taką placówką jest na pewno Szpital w Myszkowie. Tutaj lekarze ciężko pracują, a ich praca jest wielkim poświęceniem. Taką ciężką, odpowiedzialną pracę wykonują te wspaniałe pielęgniarki, położne - nazwałam Je pracowitymi mróweczkami. Cały personel tego Oddziału to jedna, wielka rodzina. A my - pacjentki, chore kobiety, czujemy się tutaj, że jesteśmy bardoz ważne, nikt nie cierpi, bo ulga jest natychmiastowa. Każda pacjentka jest szanowana, czuje się bezpieczna.
  Szanowny Panie Oordynatorze, jest Pan dla swoich pacjentek wzorem dobroci, kompetencji, człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej - naszym przyjacielem. Za to wszystko chylę przed Panem czoło. Życzę wielu sukcesów w pracy zawodowej, radości w życiu osobistym.
  Wszysktim lekarzom z całego serca dziękuję za opiekę, uśmiech i dobre słowo. Wszystkie Panie pielęgniarki tulę do serca - jesteście wielkie - dziękuję Wam za opiekę.
  Życzę wszystkim z Oddziału, aby inni brali z Was przykład, bo mogliby się wiele nauczyć.
  Tak zapamiętam na zawsze pobyt w Szpitalu w Myszkowie.
  A z okazji Świąt Wielkanocnych składam Panu i Jego najbliższym oraz pracownikom Oddziału Ginekologii i Położnictwa najlepsze życzenia.
  Łączę wyrazy szcunku,
  Anna Sikorska z Dąbrowy Górniczej

 • Właśnie przeczytałam wszystkie opinie i muszę stwierdzić, że zaskoczyły mnie te negaywne, bo przeciez człowiek nie może traktować wybiórczo pacjentów skoro dla mnie był profesjonalny i przemiły. Dochodzę do wniosku że NEGATYWY WSTAWIA po prostu KONKURENCJA

 • Polecam lekarza, w chwili obecnej prowadzi mi ciąże 37tc i jestem bardzo zadowolona, zawsze moge liczyc na udzielenie informacji przez telefon, kilka razy leżałam już na oddziale i zawsze pytał jak się czuje, interesuje się pacjentami. Za wizytę prywatną w cale nie bierze dużo biorąc pod uwagę jaką ma wiedzę i sprzęt w gabinecie!

 • Bardzo dobry lekarz. Mi również pomógł utrzymać ciąże gdy łożysko mi się odklejało. W każdej sytuacji mogłam liczyć na niego jako lekarza prowadzącego moją ciąże. W sytuacjach kiedy miałam obawy, mogłam przedzwonić do Pana doktora, bezproblemowo uzyskałam odpowiedzi. Nie zgodzę się co do wizyt prywatnych a na fundusz w komentarzu poniżej, byłam na obu wizytach i obie wyglądały identycznie, czyli bardzo dobrze. W razie jakichkolwiek problemów natychmiastowa reakcja lekarza umieszczenia mnie w szpitalu pomogła mi utrzymać dzieciątko i mam zdrową córeczkę. Sam poród wspominam ciężko ale to nie wina lekarza, że musiało skończyć sie cesarką. Na innych lekarzy nie narzekam ale najbardziej zadowolona jestem właśnie z lekarza Sosnowskiego.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

181

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.