COVID-19: Nie rezygnuj ze zdrowia

ZnanyLekarz

Do tego specjalisty możesz umówić się na:

Konsultacja online

Rozpocznij lub kontynuuj leczenie w bezpieczny i skuteczny sposób, bez wychodzenia z domu.

Wizyta w gabinecie

Jeśli potrzebujesz leczenia, które wymaga spotkania ze specjalistą, nie czekaj – umów wizytę w gabinecie.

Adresy (7)


Konsultacja online • 250 zł


Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMSa i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Podmokła 1a, Wawer, Warszawa
Gabinet lekarski


22 470.....

Sokołowska 9 lok. U21, Wola, Warszawa
Centrum Medyczne Arka


22 470.....

Brak informacji o usługach i ich cenach

Broniewskiego 89, Bielany, Warszawa
Anna Medical Center


22 470.....


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Gotówka, Karta płatnicza, Płatność ratalna
22 470.....

Brak informacji o usługach i ich cenach

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

22 470.....

Brak informacji o usługach i ich cenach
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

22 470.....

Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Konsultacja online


250 zł

Konsultacja online


Konsultacja ortopedyczna


Podmokła 1a, Warszawa

Gabinet lekarski


Broniewskiego 89, Warszawa

Anna Medical Center

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
87 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Świetny specjalista, ale też przede wszystkim Człowiek. Wiedza, ale też podejście do Pacjenta. Pan Doktor poświęcił nam dużo czasu i uwagi. Wytłumaczył nam wszystko dokładnie. Pierwszy raz od dawna spotykam się z tak świetnym podejściem. Bardzo polecam wizytę u Pana Doktora.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. Adama Grucy Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego Inny

Dziecko urodziło się ze stopą szpotawą. Pan Doktor założył gips jeszcze przed wypisaniem ze szpitala, zalecając cotygodniowe wizyty w poradni w Otwocku. Pierwszy gips spadł, więc kolejne były zakładane z zaciśnięciem stopy i specjalnie tworzonymi wgłębieniami. Przy każdym gipsowaniu nasz noworodek bardzo płakał co lekarz komentował: "nie udajemy, to nie boli". Jeden z gipsów trzeba było zdejmować po kilku godzinach. Zdążyliśmy zanim rozwinęła się martwica. Stopa była sina ponieważ nad ścięgnem Achillesa gips został wciśnięty tworząc "krawędź". Pomimo wielokrotnych próśb o niedeformowanie nogi, wizyt razem z rehabilitantem, który tłumaczył, że gips jest źle zakładany, lekarz nie zmienił swojego postępowanie. Na ostatniej naszej wizycie wyjaśnił, że musi jeszcze wytworzyć haluks. Jaki jest efekt terapii? - skrzywiona piszczel, stopa złożona, (czyli zamiast jednej wady mamy teraz klika) i konieczność wyprowadzania z powikłań przez kolejne 3 tygodnie gipsowania. Nowy ortopeda wyjaśnił nam jakie błędy zostały popełnione i dlaczego stan stopy jest dużo gorszy niż po urodzeniu.


A
Użytkownik zweryfikowany

Trafna diagnoza i bardzo szybka reakcja ze strony pana doktora sprawiły, że dysplazja bioderek została wyleczona błyskawicznie. Bardzo dobre podejście do maluchów, kompleksowe wyjaśnienie problemu rodzicom i ogromna kompetencja. Bardzo bardzo polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. Adama Grucy Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego SKS

Nie wiem jak inne schorzenia, ale w naszym wypadku średnio ciężkie sks prawa stopa lekarz się nie sprawdził. Poza tym gdy pojawiły się komplikacje w stawie biodrowym lekarz stwierdził że to się zdarza, a ja nie widziałam żadnego podobnego przypadku. W porę się przenieśliśmy do innego lekarza. Lekarz chwalony w otoczeniu, ja niestety bylam w stanie zaufać temu lekarzowi.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Arka kontrola bioderek u niemowlaka

Bardzo polecam. Kompetentny, rzeczowo i w przystepny sposob wszystko nam wyjasnil. Bardzo dobre podejscie do 6 tygodniowego niemowlęcia, zero stresu i płaczu.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski

Pan doktor stwierdzil plaskostopie, ktorego nie ma... Coz dodac wiecej nt. profesjonalizmu takiego lekarza. Zaraz po jego diagnozie pojechalismy do rehabilitanta tylko po to, aby dowiedziec sie, ze zadnego plaskostopia nie ma. Potem - wizyta u kolejnego lekarza I potwiedzenie slow rehabilitanta... Minelo juz troche czasu od wizyty, stopki dziecka szczesliwie nadal rozwijaja sie prawidlowo. Stanowczo nie polecam dr Sionka.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka Medica Konsultacja wad postawy

Niestety mimo kilku wizyt spowodowanych moją obserwacją syna, jego płaskostopia i koślawych stóp pan doktor nie zdiagnozował nieprawidłowości. Wizyty odbywały co rok począwszy od badania bioderek, poprzez wizytę kiedy syn zaczął chodzić i co rok w iwku 3 i 4 lat. Syn w wieku 5-lat chodzi zarzucając biodrem, ma jedną stopę z płaskostopiem i wygiętą do środka. I cierpi na bóle stóp i łydek. Rehabilitant, do którego trafiliśmy zdiagnozował napięcie mięśniowe spowodowane hiperlordozą kręgosłupa, która powoduje też problemy z kolanami i stopami. Jestem rozżalona i rozczarowana. Nie polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. Adama Grucy Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego stopy końcko szpotawe

Doktor jest bardzo zaangażowanym i sympatycznym człowiekiem. Niestety w naszym przypadku nie był w stanie bezoperacyjnie wyleczyć SKS. Po 3 miesiącach gipsów i tenotomii leczenie nie przyniosło skutków. Szpotawość udało się naprawić, końskość nie. Zaproponowano nam operację, która niestety często kończy się nawrotami, a w dorosłym życiu skutkuje bólami stóp.
Na szczęście trafiliśmy do Wiednia i tam bezoperacyjnie udało się wyleczyć stopy. Gorzej, że maluszek niepotrzebnie spędził 7 miesięcy w gipsach. Doktorowi brakuje techniki przy leczeniu SKS. Nie najlepiej, że sam nie wykonuje tenotomii. Od precyzyjnego wykonania tenotomii zależy powodzenie dalszego leczenia.
Moja ocena dotyczy przede wszystkim kompetencji doktora względem konkretnego schorzenia, nie jego postawy czy zaangażowania wobec pacjentów (bo te są bardzo w porządku). Doktor ma wielu pacjentów, jest otwarty na dokształcanie często pracuje po godzinach, stara się każdemu pomóc jak umie. Panu Doktorowi życzę wszystkiego co najlepsze.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. Adama Grucy Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego leczenie

Pełen profesjonalizm i szybka decyzja o podjęciu leczenia. Krótko i na temat, stanowczo ale i ciepło pomimo ciężkiej pracy jaką codziennie wykonuje(przychodnia po brzegi wypełniona). Nie wiem co byłoby ale wiem, że dziękujemy lekarzowi, że jest i leczy naszego syna.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Chciałam bardzo polecić dr. Sionka za pełen profesjonalizm i wiedzę medyczną. Jestem wieloletnią pacjentką, operowaną już trzy raz. Mimo ciężkiego i upierdliwego schorzenia, które wraca jak bumerang z dr. Sionkiem czuję się bardzo bezpiecznie i o wiele łatwiej jest znosić wszelkie niedogodności. Człowiek o wielkim sercu z magią medycyny w dłoni.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania