Adresy (2)

Open Mind
Łukasza Górnickiego 3/12, Ochota, Warszawa


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 15 lat
Przelew na konto, Gotówka
22 276..... Pokaż numer


NIP

7011105060

Adres firmy

Łukasza Górnickiego 3 / 12, Warszawa


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 200 zł

Psychoterapia (opis) • 200 zł


22 276..... Pokaż numer

1) Po konsultacji zrób przelew na moje konto: 90 **** **** **** **** **** ****
2) Wpisz swoje imię i nazwisko oraz datę konsultacji w opisie przelewu.
3) To wszystko. Dziękuję za Twoje zaufanie.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Najpóźniej 30 minut przed wizytą dostaniesz SMS oraz e-mail z linkiem do konsultacji online. Połączysz się z telefonu lub komputera.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


NIP

7011105060

Adres firmy

Łukasza Górnickiego 3 / 12, Warszawa

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Łukasza Górnickiego 3/12, Warszawa

200 zł

Open Mind

Jedno lub seria kilku spotkań mających na celu krótkoterminową diagnostykę sytuacji klienta i/lub określenie kierunku zmian, wystawienie opinii itp. lub dłuższy proces, w którym wspieram klientów w przechodzeniu zmian i rozwiązywaniu problemów, z którymi się zgłaszają. Spotkanie trwa 50 minut.Łukasza Górnickiego 3/12, Warszawa

200 zł

Open Mind

Czas trwania sesji to 50 minut


200 zł

Konsultacje online

Czas trwania sesji to 50 minut

Pozostałe usługi


200 zł

Konsultacje online

Jedno lub seria kilku spotkań zdalnych mających na celu krótkoterminową diagnostykę sytuacji klienta i/lub określenie kierunku zmian, wystawienie opinii itp. lub dłuższy proces, w którym wspieram klientów w przechodzeniu zmian i rozwiązywaniu problemów, z którymi się zgłaszają. Spotkanie trwa 50 minut.Łukasza Górnickiego 3/12, Warszawa

200 zł

Open Mind

Proces, w którym wspieram klientów w przechodzeniu zmian i rozwiązywaniu problemów, z którymi się zgłaszają. Spotkanie trwa 50 minut.

Moje doświadczenie

O mnie

Dzień dobry. Nazywam się Andrzej Płuciennik i jestem psychologiem oraz terapeutą. Jeżeli doświadczasz lęku lub masz obniżony nastrój i nie masz energi...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (Warszawa, 2022)

Doświadczenie

  • Ośrodek Integracji Społecznej Białostocka, Stowarzyszenie Terapeutów (wsparcie dla osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu i z niepełnosprawnością intelektualną)
  • Zespół Pracy Środowiskowej, Stowarzyszenie Terapeutów (praca z osobami na spektrum autyzmu i z ich rodzinami)
  • Centrum Terapii i Rozwoju Seeds Care (indywidualne konsultacje psychologiczne)

Certyfikaty


Znajomość języków

  • Polski,
  • Angielski

7 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
J
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Open Mind Konsultacja psychologiczna

Jestem niezwykle zadowolony z przebiegu mojej terapii z Panem Andrzejem. Jego empatia, zrozumienie i profesjonalizm sprawiły, że każda sesja była dla mnie bardzo dobrym doświadczeniem. Pan Andrzej potrafi słuchać bez oceniania, co pozwala mi czuć się komfortowo i otwarcie wyrażać swoje myśli i uczucia.
Jego umiejętność zadawania trafnych pytań i skoncentrowanie się na istotnych kwestiach pomogły mi zrozumieć jak lepiej pracować nad rozwiązaniem problemów i znalezieniem lepszych strategii radzenia sobie z trudnościami. Pan Andrzej tworzy atmosferę pełną zaufania, co sprawia, że czuję się wspierany i akceptowany. Gorąco polecam Pana Andrzeja każdemu, kto szuka wsparcia i profesjonalnej pomocy psychoterapeutycznej.

P
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Open Mind Konsultacja psychologiczna

Chciałabym serdecznie polecić, a także podziękować Andrzejowi za wsparcie i profesjonalizm, których doświadczyłam podczas naszych sesji. Od pierwszego spotkania czułam się wysłuchana i zrozumiana, co było dla mnie niezwykle ważne. Jego podejście, łączące empatię z fachową wiedzą, pomogło mi przepracować wiele trudnych dla mnie kwestii, a zastosowane techniki przyniosły mi znaczącą poprawę w codziennym funkcjonowaniu. Dzięki sesjom z Andrzejem nauczyłam się lepiej radzić sobie ze stresem, emocjami i zrozumiałem wiele aspektów mojego zachowania, co przyczyniło się do poprawy moich relacji z otoczeniem oraz poprawy samooceny. Z pełnym przekonaniem mogę polecić Andrzeja jako wyjątkowo kompetentnego i empatycznego specjalistę, który potrafi skutecznie pomagać w rozwiązywaniu problemów emocjonalnych. Jego praca wywarła na mnie ogromny, pozytywny wpływ i jestem za to niezmiernie wdzięczna.

K
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Open Mind Konsultacja psychologiczna

Profesjonalne podejście. Jestem bardzo zadowolony z wizyt, pozwoliły mi spojrzeć z innej strony na niektóre rzeczy które mnie trapiły. Czuje poprawę w obszarach które były dla mnie problematyczne. Cenie sobie otwartość i przyjazna atmosferę podczas spotkań. Polecam.


M
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Open Mind Konsultacja psychologiczna

Do gabinetu Andrzeja trafiłam z nawracającą depresją, stanami lękowymi, objawami fobii społecznej i innymi skutkami nieleczonych traum. Spokój, cierpliwość, zrozumienie i zaangażowanie, którymi wypełnia on każde spotkanie przyniosły w efekcie naszej dotychczasowej, kilkumiesiecznej współpracy m.in. znaczną poprawę samopoczucia, większą swobodę w relacjach międzyludzkich, ustąpienie myśli samobójczych, wzrost poczucia samoakceptacji, własnej wartości oraz pewności siebie. Profesjonalizm, wiedza i trafność spostrzeżeń Andrzeja sprawiają, że mimo swojego młodego wieku robi on wrażenie specjalisty z długim stażem. Podczas sesji terapeutycznych potrafi zadbać o swobodę i komfort wypowiedzi, jest bardzo skoncentrowany i dobrze przygotowany, pamięta szczegółowo poprzednie rozmowy. Pochyla się nad każdym poruszanym tematem z zaciekawieniem, troską i otwartością, dogłębnie go analizując. Wyróżnia go wysoka empatia.


A
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Open Mind Konsultacja psychologiczna

Zdecydowanie polecam. Wizyty zawsze przebiegają w przyjaznej atmosferze, mimo, że dotyczą niełatwych dla mnie tematów. Zdecydowanie atutem jest duże zaangażowanie i takie świeże, inne spojrzenie na problem (jest to moje drugie podejście do terapii), które w efekcie daje do myślenia jeszcze długo po wizycie.
Polecam, chociaż jak wieść o bardzo dobrym terapeucie się rozniesie to będzie ciężko się dostać na wizytę


M
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Jestem po dwóch wizytach online i po obu poczułam się dużo lepiej. Niezwykle empatyczna osoba, z którą rozmawiając czuję się bardzo komfortowo. Naprowadza na drogę wyciągania wniosków, szukania przyczyn i rozwiązań problemów. Polecam z całego serca!


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Open Mind Konsultacja psychologiczna

Pan Andrzej jest niesamowicie empatyczną osobą, która dała mi wsparcie w trudnej dla mnie sytuacji. Cechuje się dużą profesjonalnością oraz wiedzą, co nie przeszkadza mu w tworzeniu bardzo przyjaznej i bezpiecznej atmosfery w gabinecie. Jestem po 3 wizytach, jestem bardzo zadowolona i wiem, że mogę liczyć na wsparcie w kryzysie, w którym się teraz znajduję. Polecam serdecznie :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania