lek.

Andrzej Litarski

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg naczyniowy, Chirurg

14 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
18 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lekarz z wieloletnim doświadczeniem klinicznym w zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej.Starszy Asystent Oddziału Chirurgii Naczyniowej, Kliniki Chirurgicznej 4 Wojskowego Szpitala… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Chirurgii NaczyniowejUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego, USG Doppler

  Pan doktor miły wyjaśnił wszystko dokładnie. Jestem zadowolona z przebiegu wizyty. Polecam bardzo.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Chirurgii NaczyniowejUsługa: USG doppler

  Lekarz o wysokiej kulturze osobistej,juz na poczatku wizyty poczulam sie zaopiekowana I dostalam wyczerpujace informacje na temat swojej dolegliwosci.Polecam wszystkim dr Litarskiego.

 • H
  Lokalizacja: Gabinet Chirurgii NaczyniowejUsługa: kontrolapooperacyjna

  Uważam, że Pan Andrzej Litarski jest bardzo dobrym , profesjonalnym lekarzem.Posiada umiejętność nawiązywania bardzo dobrego kontaktu z pacjentem, a to jest bardzo ważne w przypadku chorego.Dobrze została rozpoznana choroba mojego męża. Mąż jest już po operacji.Byliśmy na kontroli i wszystko jest dobrze.Pod opieką Pana Andrzeja Litarskiego, pacjent ma prawo czuć się bezpiecznie. Polecam , jest to profesjonalny, odpowiedzialny specjalista, do którego z pełnym szacunkiem mamy wielkie zaufanie.
  Helena Sawicka ze Zgorzelca

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Chirurgii NaczyniowejUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego z USG Doppler

  Profesjonalne, rzeczowe podejście do pacjenta, wyczerpujące wyjaśnienia dotyczące zmian chorobowych, cierpliwość do osób starszych. Polecam Pana Doktora wszystkim niezdecydowanym.
  Władysław R.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Chirurgii Naczyniowej

  Lekarz z powołaniem, dokładny, wnikliwy, długo bada i zbiera wywiad z pacjentem, dokładnie tłumaczy przebieg leczenia i przebieg operacji. Jestem schorowanym emerytem i leczą mnie różni lekarze ale z takim jeszcze sie nie spotkałem. Bardzo polecam.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Chirurgii NaczyniowejUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego z USG Doppler

  Przede wszystkim dr Litarskiego cechuje wysoka kultura osobista !Jego spokój i opanowanie udziela się pacjentowi , na wszystkie pytania odpowiada cierpliwie i wyczerpująco , szuka najlepszych rozwiązań.Widać , że pacjent jest dla Niego ważny.Polecam z całą odpowiedzialnoscią .

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, Pan Doktor wysłuchał, dopytał, wytłumaczył co widać na USG. Pełen profesjonalizm! Polecam!

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry profesjonalny specjalista. Dokładnie wyjaśnił zaobserwowane zmiany chorobowe i zalecił leczenie. Objaśnił konsekwencje lekceważenia dolegliwości. Uprzejmy, kulturalny, życzliwy. Serdecznie polecam.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Chirurgii NaczyniowejUsługa: USG doppler

  Tata bardzo zadowolony z wizyty i za pół roku do kontroli :) teraz czekamy jak przepisane maści będą się sprawdzać :) choć tata wcześniej był u innego lekarza i dr.Andrzej potwierdził diagnozę to zdecydowanie poleci dr.Andrzeja :) pozdrawiam w imieniu taty Stanisława

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Chirurgii NaczyniowejUsługa: Skierowanie od dermatologa

  Bardzo dobry specjalista. Dokładnie wyjaśnił zaobserwowane zmiany chorobowe i zalecił leczenie. Pokazał konsekwencje lekceważenia dolegliwości. Uprzejmy, kulturalny, życzliwy. Ponieważ zgubiłam się w trakcie dojazdu, to pan doktor cierpliwie tłumaczył jak dojechać do gabinetu. Serdecznie polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz z wieloletnim doświadczeniem klinicznym w zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej.Starszy Asystent Oddziału Chirurgii Naczyniowej, Kliniki Chirurgicznej 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

Specjalizacje

 • Chirurgia naczyniowa
 • Chirurgia ogólna

Edukacja

 • Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi

Zdjęcia