Lek.

Andrzej Kużawczyk

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - WarszawaUsługa: recepta

  Termin do doktora upolowałam przez portal pacjenta w dniu wizyty. Potrzebowałam recepty na luteinę, której lekarz prowadzący stale przepisuje mi zbyt mało między wizytami. Doktor przeprowadził wywiad, przepisał receptę oraz posłużył garścią wskazówek jak i gdzie powinno się prowadzić trudną ciążę (po kilku niepowodzeniach), o które nawet nie prosiłam. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i polecam tego życzliwego lekarza.

 • Szukasz ginekologa? Pacjenci polecają:

  Waldemar Andrzej Michałowski
  Waldemar Andrzej Michałowski
  Ginekolog
  Żwirki i Wigury 39, Warszawa
  Lekarz życzliwy dla pacjentki, przekazał w dostępny sposób informacje o stanie mojego zdrowia, profesjonalny. Polecam. więcej

  Bartosz Caruk
  Bartosz Caruk
  Ginekolog, Lekarz medycyny estetycznej
  Żwirki i Wigury 39, Warszawa
  Pan dr prowadził mnie w grudniu 2017r w Szpitalu. Ciężko przeżyłam fakt oderwania łożyska, nagłej cesarki w 33… więcej

  Firas Albarudi
  Firas Albarudi
  Ginekolog
  Żwirki i Wigury 39, Warszawa
  Bardzo dobry lekarz ,konkretny,i fachowy.Prowadzi moją ciąże wzorowo,Indywidualnie podchodzi do pacjenta. więcej

  Ewa Żydowicz-Mucha
  Ewa Żydowicz-Mucha
  Ginekolog
  Wołoska 137, Warszawa
  Wizyta odbyła się w bardzo komfortowej atmosferze, bez pośpiechu. Pani Doktor wszystko na bieżąco informuje i wszystko… więcej

  Filip Nowakowski
  Filip Nowakowski
  Ginekolog
  Woloska 137, Warszawa
  Świetny lekarz. Rozumiejący pacjenta, kontaktowy i dokładny. Przypomina o dodatkowych badaniach takich jak cytologia… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  2.5

  Ogólna ocena
  42 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - WarszawaUsługa: recepta

   Termin do doktora upolowałam przez portal pacjenta w dniu wizyty. Potrzebowałam recepty na luteinę, której lekarz prowadzący stale przepisuje mi zbyt mało między wizytami. Doktor przeprowadził wywiad, przepisał receptę oraz posłużył garścią wskazówek jak i gdzie powinno się prowadzić trudną ciążę (po kilku niepowodzeniach), o które nawet nie prosiłam. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i polecam tego życzliwego lekarza.

  • K

   U pana doktora w ciągu ostatniego roku odbyłam kilka wizyt. Zaczęło się od zwyczajnej kontroli i skierowania mnie na szereg badań. Kilka miesięcy temu umówiłam się na wizytę zaniepokojona plamieniami. Doktor skierował mnie na usg, które wykazało endometrium. Po obejrzeniu badania stwierdził, że to zaburzenia hormonalne i przepisał kurację hormonalną (antykoncepcyjną) na 3 miesiące mającą na celu rzekomo usunięcie endometrium. Nie przeprowadził żadnych badań jakiego typu są to zaburzenia oraz czy akurat te konkretne tabletki będą odpowiednie, co potem odbiło się na moim złym samopoczuciu przez cały czas trwania kuracji. Na wizycie kontrolnej po tym jak opowiedziałam o dolegliwościach stwierdził jedynie, że faktycznie tabletki były źle dobrane i koniec. Na moje pytanie czy zweryfikujemy na usg czy zalegające endometrium zeszło powiedział, że nie ma takiej potrzeby. Dopiero na moją wyraźną prośbę wypisał skierowanie. A na usg okazało się, że endometrium przekształciło się w polipa plus wyrosły mięśniaki, czego przed hormonami nie było. Gdyby nie mój upór pewnie uwierzyłabym w diagnozę niczym nie potwierdzoną.
   Podsumowując: tak jak już pisano w komentarzach pan doktor rzeczywiście jest miłym i bardzo uprzejmym człowiekiem, wnikliwie przeprowadzającym wywiad jednak na rozmowie się kończy. Byłoby świetnie gdyby ta wnikliwość przełożyła się też na konkretne badania. To chyba nie o to chodzi, aby pacjentka prosiła się o potwierdzenie diagnozy. Do momentu rutynowych kontroli byłam zadowolona z pana doktora, jednak w obliczu problemu, który mnie spotkał, niestety pozytywne wrażenie się rozmyło.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa

   Przychodziłam do doktora dość regularnie przez ostatnie 3 lata z powtarzającymi się regularnie infekcjami intymnymi w luxmedzie. Za każdym razem doktor odradzał zrobienie jakiegokolwiek badania I przepisywał tabletki „na oko”. Doktor nie sprecyzował czym kierował się przy odradzaniu zrobienia wymazu- nie określił czy to jest spowodowane czynnikami od niego niezależnymi.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - WarszawaUsługa: niepokojące objawy w ciąży

   Do Pana Doktora trafiłam przypadkowo na ostry dyżur w Luxmedzie. Pan Doktor jest starszym już, ale naprawdę wspaniałym lekarzem! Jest ciepłym, empatycznym człowiekiem, ale również bardzo profesjonalnym i wnikliwym lekarzem. Zbadał mnie bardzo dokładnie i przeprowadził mega obszerny wywiad, przypisał leki, zalecił odpowiednie postępowanie, skierował na kilka badań. Odpowiadał bardzo wyczerpująco na wszystkie postawione przeze mnie pytania. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, zwłaszcza po zapoznaniu się opiniami na portalu...
   Zacznę jednak od początku. Jestem w 16 tygodniu ciąży i trafiłam do Pana Doktora z niepokojącymi objawami twardnienia brzucha, dosyć mocnych bólów w podbrzuszu i plecach. Miałam uczucie obecności jakiegoś kamienia w podbrzuszu, który utrudniał mi chodzenie. Dwa dni wcześniej byłam u swojego prowadzącego ginekologa, któremu opisałam te objawy, na co usłyszałam, że chyba jestem z tych wrażliwych/nerwowych i żebym przestała się wsłuchiwać tak bardzo we własny organizm. Objawy nasiliły się po wizycie, ratowałam się nospą i magnezem po których faktycznie czułam się lepiej, ale ponieważ objawy nie ustępowały, to zdecydowałam się na wizytę na ostrym dyżurze i tam trafiłam właśnie na Pana Doktora Kużawczyka. Pan Doktor zaniepokoił się moimi objawami, zbadał mnie dokładając wszelkich starań, żeby nie sprawić mi bólu, przeprowadził obszerny wywiad, dał mi zalecenia, skierował na dodatkowe badania, przypisał leki i przede wszystkim bardzo mnie uspokoił. Odpowiadał na wszelkie pytania bardzo wyczerpująco i cierpliwie. Czułam, że jestem pod dobrą opieką lekarza, który nie gwiazdorzy, a dobro pacjentki jest dla niego na pierwszym miejscu.

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - WarszawaUsługa: zapalenie

   Uważam że negatywne opinie są bardzo krzywdzące dla Pana doktora. Lekarz ciepły, dokładny, profesjonalny. Podczas wizyty nie doznałam krzywdzących komentarzy. Jeden z niewielu lekarzy, który zbadał także piersi.

  • K

   Po przeczytaniu opinii na temat Pana dr .byłam sceptycznie nastawiona. Ale okazało się, że niepotrzebnie. Miły i sympatyczny, pytał szczegółowo jak również szczegółowo odpowiadał na moje pytania. Ja osobiście polecam.

  • R

   Byłam wczoraj u Pana doktora i mimo tych negatywnych wypowiedzi mile się zaskoczyłam. Normalna rozmowa, podczas badania uprzedził, że będzie bolało, wszystko wytłumaczył. Wszelkie skierowana otrzymałam. Wydaje mi się, że wiele osób jak przychodzi prywatnie to wymaga wszystkiego bo im się należy. Pracuje w podobnym miejscu i wiem, że dużo pacjentów podczas wizyty uważają, że powinni być obsłużeni na najbliższe kilka lat łącznie z wysłuchaniem całej historii życia. Tak się nie da. Także ja polecam.

  • A

   Najgorszy lekarz u jakiego byłam w życiu. Wiem że lekarz nie musi być miły ale trochę empatii by się przydało, zwłaszcza dla kobiety która po raz pierwszy jest w ciąży. Przyszłam po pozytywnych testach ciążowych + pozytywnej beta hcg (jak najbardziej prawidłowej dla przełomu 3 / 4 tygodnia!). Powiedziałam że wiem że ciąża wczesna ale chciałam się jedynie dowiedzieć czy mam zwiększyć ilość zażywanych leków na tarczycę (a mój lekarz był na urlopie i nie mogła się skonsultować). Stwierdził że to żadna ciąża a testy ciążowe to nawet mężczyzną wychodzą. Na moje pytanie czemu tak uważa, przecież mój wynik jest w normie i to nawet nie tej dolnej odpowiedział że on ma inne normy. Na moje pytanie czy powinnam zażywać progesteron z którym mam problemy odpowiedział że nie bo podniesie poziom bety (to jest totalnym absurdem - jak można być tak niekompetentnym??). Doskonale wiem że pierwsze tyg ciąży to wielki znak zapytania i duże ryzyko poronienia ale nie mam ochoty być traktowana jako osoba z urojoną ciążą która zawraca głowę doktorowi swoimi wymysłami. Po co dodatkowo stresować kobietę, która przecież sama wie że wszystko może się zdarzyć (zwłaszcza jak doprowadzi się ją prawie do płaczu).

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • S

   Po przeczytaniu opinii byłam nieco zrezygnowana przed wizytą, jednak lekarz zachował się bardzo profesjonalnie. Wysłuchał, wypytał, zrobił proszoną przeze mnie cytologię, sam zlecił usg wszystkie, ostrzegał przy badaniu kiedy może zaboleć. Jak dla mnie bardzo profesjonalny lekarz, szybka i konkretna wizyta.
   Polecam.

  • M

   Do tego lekarza trafiłam przez przypadek, zwolnił się termin w placówce w której byłam. Nie mam się do czego przyczepić. Przyszłam zrobić tylko cytologię, ale lekarz zapytał o to i tamto. Obejrzał wyniki zeszłorocznej cytologii i badań usg piersi. Wyjaśnił moje wątpliwości związane z wynikiem. Tabletek nie proponował (sama powiedziałam, że kilka miesięcy temu przestałam brać). Może nie jest "przylepny" ,ale wg mnie lekarz taki nie ma być. Mam wrażenie, że to typ człowieka, który nie sprawdza opinii o sobie na tego typu portalach, tylko robi swoje.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG