dr n. med.

Andrzej Jurkiewicz

Ortopeda

12 opinii +dodaj

Umów wizytę 14 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista ortopedii i traumatologii więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Specjalista ortopedii i traumatologii

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Choroby

więcej

Opinie pacjentów

 • bardzo słaby

  Lekarz jest nie kompetentny .Brak rzeczowej informacji i wizyta za krótka jak na 5 minut. Idąc na wizytę powiedział że od razu operacja i innej metody nie zastosuje. Nie budzi zaufania .

 • bardzo dobry

  Bardzo konkretny i miły doktor, wytłumaczy pacjentowi na czym polega problem i stara się pomóc.Gorąco polecam.

 • bardzo dobry

  Dziekuje. Bardzo profesjonalne podejscie do pacjenta przez lekarza , kompetencja, bardzo dobra organizacja, personek w szpitalu bardzo dobry , warunki bardzo dobre opieka na medal. Takich specjalistów i takich szpitali życze każdemu oczywiscie tylko tym co potrzebują bo jak wiadomo lepiej nie chorowac. Kolano po zabiegu.

 • bardzo dobry

  Zanim trafiłem z synem do Dr. Jurkiewicza, byliśmy na wizytach u kilku lekarzy, oczywiście każdy mówił co innego, żaden nie wskazał na operację bolącego od 8 miesięcy kolana. Niektóre diagnozy były ,,komediowe' typu przeciążenie i zalecane były ćwiczenia rehabilitacyjne, których syn...nie mógł wykonywać ! Dr. Jurkiewicz od razu stwierdził , że konieczna jest operacja, która, jak się okazało była jedynym sposobem na to, aby syn mógł wrócić do pełnej sprawności i spełniać swoje marzenia - uprawiać piłkę nożną. Operacja odbyła się 08.04, po 1,5 miesiąca syn wrócił do pełnej dyspozycji. Jako rodzic jestem przeszczęśliwy patrząc , jak moje dziecko spełnia swoje marzenia i nigdy tego nie zapomnę. Chcę tylko dodać : dziękuję Panie Doktorze, że Pan jest ! Tadeusz i Krystian S. z Wronowa

 • bardzo dobry

  Polecam, lekarz konkretny i rzeczowy, dokładnie omawia problem zdrowotny. Bardzo dobry specjalista, cierpliwy i miły człowiek. Dziękuję i polecam.

 • słaby

  Nie polecam, jeździłem co miesiąc prywatnie po zwolnienia do czasu operacji i sugerował mi że będzie mnie operował. Na miejscu okazało się że jacyś inni lekarze wchodzą mi w kolano ale jego nawet nie było na sali, tylko przyjmował pacjentów gdzie indziej. Do tego na sali operacyjnej było szybko, szybko bo ważniejsza operacja nas czeka. Ogólnie szpital i opieka duży + i dobre warunki jednak co do słowa lekarza jedno wielkie kłamstwo

 • bardzo dobry

  Polecam, sympatyczny, ciepły, cierpliwy i wyrozumiały. Operował mamusi biodro - mama czuje się świetnie, a ma 84 lata. Dziękuję Panie Doktorze. Z.Dziwota.

 • bardzo dobry

  bardzo dobry ciepły i cierpliwy lekarz w stosunku do osób starszych polecam takiego lekarza inni mogą brać przykład.

 • bardzo dobry

  Polecam tego lekarza, jako bardzo dobrego specjalistę i miłego człowieka-lekarza, który potrafi porozmawiać i wytłumaczyć najbardziej niecierpliwym pacjentom, na każde pytanie spokojnie i wyczerpująco odpowie.Oddział prowadzony przez niego, również zasługuje na pochwałę.

 • bardzo dobry

  Skromny, miły i niesamowity specjalista, prawdziwy "FACHOWIEC" - łamie stereotyp znanego przez nas, pacjentów typowego lekarza. Dziękuję doktorze w imieniu wszystkich pacjentów "uzdrowionych" z Górnego Śląska.