Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łęcznej

Krasnystawska 52

21-010, Łęczna, lubelskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jerzy Strużyna

  Chirurg Plastyczny,

  • P

   Najlepszy z możliwych specjalistów. Jako lekarz niezwykle wykształcony, rzeczowy, mistrz w swoim fachu.
   Jako człowiek - dusza Anioł.
   Jako półtoraroczne dziecko wpadłam do wrzątku, fatalne oparzenie. Przeszłam przez wielu specjalistów, aż rodzice dotarli do Pana Jerzego Strużyny.
   Wspominam go bardzo ciepło i serdecznie- świetne podejście do dzieci i młodzieży, nie dość że jest świetnym plastykiem do tego wspaniałym ‘pedagogiem’- potrafi z każdym przeprowadzić mądrą rozmowę na temat przewidzianego leczenia.
   Polecam, mając kontakt z Tym Człowiekiem można wiele zyskać nie tylko zdrowie.

  • M

   Do prywatnej kliniki w ktorej pracowal wowczas Doktor Struzyna trafilam po kilku konsultacjach w innych klinikach tego profilu w Warszawie. To co mnie do Niego przekonalo to bardzo konkretna i rzeczowa rozmowa z tym Panem podczas pierwszej konsultacji. Poinformowal mnie o wszystkich plusach i minusach zabiegu, wszelakich rozwiazaniach jakie mam do dyspozycji, ale tez nie mydlil oczu obiecujac zlote gory, zero bolu i zero powiklan. Trafilam na aniola a nie lekarza. Operacja przebiegla pomyslnie, proces gojenia bez najmniejszych komplikacji. Efekty przeszly moje oczekiwania. Ten czlowiek odmienil moje zycie i za to bede Mu zawsze wdzieczna. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!
   Magda z Warszawy ( bylam operowana w Klinice Model Med)


 • Elżbieta Ciania

  Laryngolog, Alergolog,

  • P

   Polecam dr . Bardzo miła, rzeczowa , zawsze trafia z diagnozą zleca dodatkowe badania. Pacjent podczas wizyty jest zrelaksowany i pewny, że znajduje się w dobrych rękach . Pomogła mi juz wiele razy i z chęcia wracam na wizyty gdy znowu coś dolega. !


 • Paweł Malik

  Radiolog, lek.

  • A

   Świetne podejście do pacjenta, wysoki poziom wiedzy. Miałam osobisty kontakt z tym lekarzem i polecam gorąco. Profesjonalne podejście, dokładnie wytłumaczył co mi dolega i w jaki sposób można 'rozwiązać' problem mojej choroby.

  • D

   Znam tego lekarza od lat.Kiedyś był bardzo dobrym lekarzem.Niestety z czasem wkradła się rutyna. No i chyba kłopoty z własnym zdrowiem.Co do wysłuchania pacjenta-to raczej ma z tym problem.W przeciwnym razie nie faszerowałby mnie kolejnymi,niepotrzebnymi lekami,a zleciłby przeswietlenie,jak prosiłam.A tak-wkurzył mnie,postanowiłam sama działać i okazało się,że ja miałam racje.Inny lekarz skierował mnie natychmiast do szpitala na zabieg.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Elżbieta Makolus

  Laryngolog,

  • J

   Pogorszył się stan mojego 6 miesięcznego syna (miałem receptę na taką okoliczność) i udałem się do apteki po lek (robiony, czas oczekiwania 6-8 godz.). Niestety lekarka małego poprawiając na recepcie kod pocztowy nie postawiła parafki i pieczątki, więc apteka poprosiła o przepisanie recepty, a że to była sobota więc udałem się do ambulatorium w Szpitalu w Łęcznej. Pacjenci mnie wpuścili i mówię Pani dr, że pogorszył się stan dziecka, lekarz dopiero w poniedziałek, więc nie mam gdzie poprawić receptę i chciałbym ją przepisać na nowo, i tu się zaczęło:
   Pani dr spojrzała na receptę i odwraca głowę, jakby mnie nie było a po ponownej mojej prośbie mówi, "ja nie przepiszę recepty, pytam się dlaczego? Nie przepiszę - odpowiada dr. Na to ja, ale dlaczego? Bo nie i tak!!! Spytałem się więc "co mam zrobić, synek cierpi, potrzebny jest lek a do poniedziałku nie mam możliwości przepisania recepty"? I pada odpowiedź "TO PANA PROBLEM"!!!
   To tyle na temat Pani dr, opinię pozostawiam innym, moja przypadkowa osoba w nieodpowiednim miejscu.

  • P

   nie polecam, naganny stosunek do pacjenta, w trakcie wizyty pisała sms oraz rozmawiała z pielęgniarka gdzie wybierze się samolotem z mężem na wakacje, postawiła mi również błędną diagnozę, przepisuje drogie leki.


 • Małgorzata Skórska

  Psychiatra,

  • Doktor fajna dobrze dobiera leki lecz z diagnozą dobrze u mnie nie trafiła zaburzenia sonatyzacyjne pani doktor maja nue wyjasnione podłoże chorób a jeśli ktos ma choroby stwierdzone i nie lata po lekarzach ma poped a cierpi po 30 to nie sa zaburzenia somatyzacyjne trochę przykro że człowiek uczony a stawia pierwszą lepszą diagnozę bez rozmów dokładnych.

  • A

   Chyba lepszej pani doktor w tym fachu nie znam.Leczę się u pani Małgosi od 3lat i jestem bardzo zadowolona.Leczę się na nerwicę lękową,depresyjną.Jest mi tak ciężko z tym żyć,bardzo utrudnia mi ta choroba normalne funkcjonowanie.Trafiłam do pani doktor i już na 1szej wizycie dobrała odpowiednie leki po długim wywiadzie z pacjentem.Bardzo polecam tego specjalistę jest naprawdę świetna.Na poczekalni ludzie mówią krótko TO ANIOŁ


 • Iwona Kosacka-Blajer

  Dermatolog,

  • M

   Pani Doktor jest bardzo miła, z uwagą słucha co pacjent ma do powiedzenia. Odnośnie przepisanych leków nie mogę się jeszcze wypowiedzieć , ale pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne.

  • T

   "pani doktor" w piątek o godz, 17.30 (pomimo braku pacjentów) nie zgodziła się przyjąć dziecka ze stwierdzonym w wymazie gronkowcem złocistym tylko w chamski sposób wysłała nas do pediatry mówiąc cytuje "Jak pediatra zleciła wymaz to niech go leczy". Myślę że więcej nie potrzeba żeby omijać tego pseudo lekarza szerokim łukiem.


 • Marek Paździor

  Ortopeda,

  • Lekarz, przy którym pacjent czuje się bezpiecznie. Komunikatywny, miły i profesjonalny w tym co robi. Nie zbywa, słucha i co najważniejsze odpowiada na każde pytanie i nie wzbrania się przed wypisywaniem skierowań na dalsze specjalistyczne badania.
   Byłam juz u doktora trzy razy ( raz z córką) i szczerze polecam.


 • Eugeniusz Maksymiuk

  Ortopeda,

  • K

   Bardzo sympatyczny, kompetentny, konkretny. 2 msc temu złamalam V kość srodstopia, idealnie okreslil złamanie, zastosował gips i kontrole xo 2 tyg. Wszystko się ładnie zrosło, nie wymagało operacji, wszystko dokładnie wytlumaczył, wyznaczył leczenie usprawniajace (rower u pływanie ) i po 2 msc wrociłam do starego trybu życia, poza tym przez kolejne 4 tyg mam poprostu jeszcze uważać. ;)

  • K

   Osobiście nie mogę dać lekarzowi mniej niż 5 gwiazdek, gdyż wykonał u mnie rekonstrukcję więzadła krzyżowego przedniego ACL. Rok wcześniej miałem artroskopię u innego lekarza w tym samym szpitalu i zostałem przygotowany do rekonstrukcji przez opracowanie kikutów ACL (wycięcie strzępów więzadła) oraz wycięcie uszkodzonego fragmentu łękotki przyśrodkowej, po czym przeszedłem odpowiednią rehabilitację. Ogólnie z urazem żyłem około 15 lat, więc kolano nigdy nie będzie tak sprawne jak przed urazem, tym bardziej że mam spore uszkodzenia (IV stopnia) chrząstki stawowej. Operacja przebiegła jednak bez powikłań, więzadło jest prawidłowo zamocowane (potwierdzone zdjęciem RTG), kolano jest stabilne. Minęło już prawie 6 miesięcy od operacji, nadal pracuję nad przywróceniem masy mięśniowej nogi ale przeszedłem też odpowiednią rehabilitację. Ze względu na uszkodzenia chrząstki stawowej nie mogę jeszcze biegać ani skakać, o czym poinformował mnie lekarz. Pełnego przeprostu jeszcze nie mam, ale po samej artroskopii pełny przeprost osiągnąłem po około 9 miesiącach od operacji, kiedy coś strzyknęło mi w kolanie jakby się dopiero ułożyło. Nieoficjalnie dowiedziałem się, że do pełnego sukcesu operacja daje około 30%, zaś rehabilitacja 70%. W moim przypadku operacja i leczenie przebiegły bardzo dobrze, nie mam zastrzeżeń, więc moja ocena to 5 gwiazdek.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Jarosław Wojtiuk

  Ortopeda,

  • Lokalizacja: Luxmed - Uzdrowisko NałęczówUsługa: pierwsza wizyta/torbiel w kości piętowej/druga wizyta to zespół cieśni nadgarstka

   Dr.Wojtiuk jest wspaniałym ortopedą,którego oceniam na 5 gwiazdek.
   Dwa razy korzystałam z pomocy Pana doktora w pierwszym przypadku
   usuną mi torbiel z kości piętowej ,a w drugim przeprowadził zabieg zespołu cieśni nadgarstka.W obecności Pana doktora czułam się pewnie i bezpiecznie.Wspaniały ortopeda,który jest godny polecenia.


 • Piotr Sudewicz

  Chirurg,

  • K
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łęcznej

   Bardzo dobry lekarz, najlepszy chirurg u jakiego byłam. :) Zawsze uśmiechnięty i miły, a do pacjenta i jego problemu z dużym szacunkiem i profesjonalizmem. Pomoc jest natychmiastowa, a w szpitalu publicznym to jest nieocenione, bo trzeba wspomnieć, że byłam na wizycie u doktora w szpitalu w Łęcznej.
   Jak najbardziej polecam wszystkim tego lekarza z czystym sumieniem! :)

  • P

   Swietny Chirurg szybka pomoc . Miły , sympatyczny , odpowiadajacy na pytania .
   Najlpeszy Lekarz jakiego spotkałem.
   Bardzo Pomógł !!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu