Adresy (2)

Wagonowa 2B, Fabryczna , Wrocław
BG CLINIC

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Dr n. med. Andrzej Jagielski to lekarz ginekologUsługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja ginekologiczna


Wagonowa 2B, Wrocław

150 zł

BG CLINIC

Pozostałe usługi

Antykoncepcja


Wagonowa 2B, Wrocław

Brak informacji o cenie

BG CLINIC


Cytologia


Wagonowa 2B, Wrocław

Brak informacji o cenie

BG CLINIC


Prowadzenie ciąży


Wagonowa 2B, Wrocław

Brak informacji o cenie

BG CLINIC


USG ginekologiczne


Wagonowa 2B, Wrocław

150 zł

BG CLINIC


Usuwanie nadżerek


Wagonowa 2B, Wrocław

Brak informacji o cenie

BG CLINIC


Zwykła wizyta


Wagonowa 2B, Wrocław

Brak informacji o cenie

BG CLINIC

Opinie od pacjentów

3

Ogólna ocena
15 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany

Doktor Jagielski prowadził moją pierwszą ciążę. Myślę, że również dzięki przepisanym przez niego lekom na początku ciąży urodziłam zdrowego synka. Doktor odbiera telefony od swoich pacjentek, jest słowny i uważam, że można na niego liczyć. Dziękuję Panie Doktorze.


E
Użytkownik zweryfikowany

Doktor Jagielski poprowadził moją ciążę doskonale, dzięki niemu urodziłam wkońcu bardzo zdrowego syna. a ponadto jako nieliczny we Wrocławiu leczy choroby kobiece.Bardzo polecam, bo korzystam z jego usług od zawsze z moją mamą.


A
Użytkownik zweryfikowany

Trafilam do niego w 2007 roku, jak byłam w ciąży. Robił badania, uzupełniał karte, wystawiał L-4 wysyłał do szpitala na podtrzymanie ciąży.Straszył, poganiał, pouczał dla mojego dobra. To prawda, ze na oddziale w szpitalu sie nie spoufala i to popieram. Ja go polecam. Dobrze jest wybrać jego, jeśli chce się rodzic na Brochowie. Przy porodzie nie był bo się nie umawialiśmy ze względu no moją sytuację finansową. Z tych samych względów, nie byłam tez u niego po udanym porodzie, żeby mu podziękować za troskę i opiekę. Dziękuję Panie doktorze, obecnie mam wspaniałego, zdrowego 4-letniego synka:)


W
Użytkownik zweryfikowany

Gdy jest się prywatnym pacjentem pobyt w szpitalu na Brochowie jest równie przyjemny co wizyty, w przeciwieństwie do poprzedniczki miałam zakładany krążek na szyjkę macicy w sierpniu 2009 i nie było problemu (krążek kupiłam u dr Jagielskiego na miejscu) dzięki temu pewnie dotrzymałam ciąże do końca i urodziłam zdrową córeczke. Ludzie nie zapominajcie że tak było zawsze (i tak już zostanie) , jeśli chcesz urodzić w danym szpitalu - lekarz prowadzący ciąże (prywatnie) musi w nim pracować. Wtedy jesteście dobrze traktowane przez wszystkich ;) Pozdrawiam.


G
Użytkownik zweryfikowany

kolejny lekarz który jest chetny do brania pieniedzy gdy tylko pojawiaja sie problemy oddsyła do innych im dalej tym lepiej
w swoim gabinecie bardo miły człowiek ale to wszystko jest niestety złudne


N
Użytkownik zweryfikowany

Moim zdaniem to bardzo dobry lekarz, znakomity specjalista w swojej dziedzinie. Gdyby nie dr Jagielski, to mój syn mógłby się udusić, decyzja o cięciu cesarskim podjął natychmiast po stwierdzeniu początków zamartwicy płodu (badania KTG wykazało zanik tętna dziecka). Dr Jagielski to naprawdę świetny lekarz.


M
Użytkownik zweryfikowany

dziewczyny drogie prosze was jak usłyszycie to nazwisko zróbcie wszystko by ten człowiek nie miał z wami nic wspólnego
naraził na śmierć moją żonę i moje dziecko
Przy próbie założenia krążka na szyjkę macicy mojej ciężarnej żonie, (oczywiście krążek musieliśmy sami sprowadzić, bo on jak powiedział, nie wie skąd go zdobyć) doprowadził do zakażenia jej paciorkowcem, (krążek założył tak że zagiął szyjkę macicy) następnie chciał wysłać moją żonę do swojego kolegi w szpitalu na Chałubińskiego celem zeszycia szyjki co ewidentnie groziłoby sepsą przy niewyleczonej infekcji a co za tym idzie natychmiastową śmiercią żony i dziecka). Wmawiał żonie że zabieg trzeba zrobić natychmiast choć wcześniej trzymał ją na oddziale 2 tygodnie.
Co dzień też zmieniał wersję. raz proponował żonie wypis ze szpitala a raz natychmiastową operację u kolegi w innym szpitalu, kto czyta niech zrozumie.


K
Użytkownik zweryfikowany

RÓWNIEŻ NIE POLECAM TEGO LEKARZA.NIE DAJ BOŻE TRAFIĆ NA JEGO ODDZIAŁ DO SZPITALA NA BROCHOWIE. JEST BARDZO NIE SYMPATYCZNY I OSCHŁY DO PACJENTEK.WIDAĆ ŻE BARDZO NIE LUBI KIEDY PACJENT ZADAJE MU PYTANIE. NIE ZAPOZNAJE SIĘ Z OPINIAMI LEKARZY KTÓRZY OPERUJĄ I BADAJĄ PACJENTA ALE UDAJE TEGO NAJWAŻNIEJSZEGO BO TO NIEGO NA ODDZIALE NALEŻY OSTATNIE SŁOWO. JEST WSTRĘTNY:( DOBRZE ŻE CHOCIAŻ POŁOŻNE Z TEGO ODDZIAŁU SĄ SUPER BO INACZEJ BYŁBY TO KOSZMAR.MOIM ZDANIEM FACET POMYLIŁ SIĘ Z POWOŁANIEM.


G

gdyby nie on to nie bylo by mojej corki .zona miala zagrozona ciaze. do samego porodu opiekowal sie. a tak nawiasem mowiac niema idealnych lekazy to mozna porownac do mechanika samochodowego jednemu naprawi a drugiemu zepsuje. pozdrawiam.wojtek


W

Trafiłam na badanie HSG (z rozpoznaniem bezpłodności) do szpitala na Brochowie, ogólnie nikt na oddziale nie za bardzo sie mną przejął, nikt o niczym mnie nie informował i nie chciał wykonać badania - niestety kierował mnie lekarz nie pracujący w żadnym szpitalu,a badanie wymaga obecności lekarza przy pacjentce podczas prześwietlenia RTG. Po dobie spędzonej w szpitalu bez sensu i uruchomieniu znajomości ,prawdopodobnie po wielkiej awanturze Dr Jagielski z wielkim oburzeniem wykonał badanie ( o planowaniu jego dowiedziałam sie od salowych, które nie wydały mi posiłku ,gdyż powinnam byc na czczo do planowanego na dziś badania). Był bardzo nie miły, komentował rozgrywki szpitalne i spowodował mój większy strach. Gdyby nie podane znieczulenie , pewnie bym uciekla na jego widok,ale juz krecilo mie sie w głowie. Samo badanie wykonał profesjonalnie jak sadze ,bo nie odczuwałam wiekszego bółu ,a badanie ponoć do tych gorszych nalezy. Jednak przy wypisywaniu ze szpitala lekarz mnie nastraszył,zasugerował zmianę lekarza prowadzącego( oczywiście najlepiej na siebie prywatnie) i zdiagnozowal wyniki najgorzej jak można, wyszłam płacząc ze szpitala. Wybrałam się z wynikami do dwoch innych lekarzy, którzy oglądając zdjęcia stwierdzili ,ze nie ma najmniejszych podstaw do denerwowania się i paniki, że oni nie widza choćby szansy na taką diagnozę jak została postawiona przez Dr Jagielskiego.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Dr n. med. Andrzej Jagielski to lekarz ginekologSpecjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia