Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Seminaryjska 24, Kielce
Niepubliczny Stomatologiczny ZOZ „Saludent” lek. stom. Alina Śmiech

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
12 opinii

J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Niepubliczny Stomatologiczny ZOZ „Saludent” lek. stom. Alina Śmiech

Jestem bardzo miło zaskoczony po pierwszej wizycie u Pani doktor. Leczenie przebiegało bezboleśnie. Profesjonalne podejście do pacjenta, bezbolesne leczenie, a także absolutnie wyjątkowa atmosfera w gabinecie. Z przyjemnością pojawię się na kolejnych wizytach. :)


Użytkownik zweryfikowany

Szukając stomatologa kierowałem się bezpośrednimi opiniami znajomych. Pani doktor była polecana i chwalona przez wszystkich swoich pacjentów. Spróbowałem i jestem bardzo zadowolony z udzielonej mi pomocy. Bardzo fachowo, bezboleśnie i relatywnie tanio. Pomimo upływu pięciu lat od pierwszej wizyty leczone miejsca są wciąż świetnie zabezpieczone i nie sprawiają mi żadnych problemów.

Z obserwacji z poczekalni widziałem jak Pani Śmiech pomaga małym dzieciom w bezstresowy sposób przejść przez wizytę. Szczególnie że część rodziców przychodzi z nieprzygotowanymi dziećmi i sami jako rodzice mają kłopotliwą, wprowadzającą rozdrażnienie postawę. Wtedy profesjonalizm i spokój Pani Doktor jest nieoceniony.
Szczerze polecam.


Użytkownik zweryfikowany

Serdecznie polecam Panią doktor. Od dziecka leczę zęby u Pani Śmiech i dzięki miłej i ciepłej atmosferze nigdy nie bałam się wizyty u dentysty - na pewno pojawię się u Pani doktor z własnym dzieckiem ;)


P
Użytkownik zweryfikowany

Leczyłam zęby u tej pani jako dziecko. Pominę paniczny strach przed dentystą od tamtego czasu... 2 zęby zostały źle zrobione. W jednym pod plombą rozwinęła się próchnica i ostatecznie do usunięcia, drugi do ponownego leczenia kanałowego, bo pani doktor nie doczyściła kanałów i zostawiła złamane narzędzie. Zdecydowanie odradzam


M
Użytkownik zweryfikowany

Nie jestem w stanie ocenić fachowości Pani doktor jeśli chodzi o dokładność leczenia - pewnie będzie widać za jakiś czas. Pani Doktor bardzo miła uprzejma, szybko przyjęła mnie z bólem zęba u trzylatka, ale jak dla mnie nie ma podejścia do dzieci. Owszem, początek wyglądał nieźle- mój syn usiadł na fotelu, dał sobie nawet przez chwilę włożyć wiertło i pozwolił na chwilę wiercenia, ale to co się działo potem to istny horror.Dziecko płakało, nie chciało dać sobie dokończyć leczyć zęba, a Pani doktor wyglądała na bardziej przestraszoną niż my. Stanęło na tym, że na siłę zaleczyliśmy dziecku zęba, ale pewnie już do końca będzie się bał dentystów. Zdecydowaliśmy z mężem, ze więcej na pewno nie skorzystamy z usług Pani doktor, a przynajmniej nie polecam jej dla małych dzieci. No chyba, że chcecie, żeby Wasze dziecko bało się dentysty.


N
Użytkownik zweryfikowany

Świetna pani doktor. nieziemska cierpliwość, delikatność oraz zdecydowanie zadecydowało o tym, że moje dziecko wreszcie nie boi się otworzyć buzi u stomatologa. Brawo, oby tak dalej! :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Byłam u p. dr z 4 l. synkiem, który panicznie bał się wcześniej wizyty u stomatologa. Niestety w święta zaczął boleć go ząbek i od niego zrobił się stan zapalny, aż spuchł mu policzek. Zadzwoniłam o 8-ej rano do gabinetu, a już o po 10-ej mój synek z uśmiechem wracał do domu. Naprawdę polecam gabinet p. Aliny Śmiech. Pozdrawiamy p. dr oraz p. asystentkę i jeszcze raz dziękujemy.


G

Byłam u pani dr z moją 3letnią córeczką i mogę potwierdzić poniższe komentarze. Pani dr jest naprawdę sympatyczna, delikatna a zarazem zdecydowana i profesjonalna.
Polecam wszystkim rodzicom szukającym super stomatologa dla swojego dziecka!


J
Użytkownik zweryfikowany

Nie mam porównania z innymi dentystami, którzy zajmują się dziecięcymi ząbkami, ale mimo to stwierdzam, ze to bardzo dobra Pani doktor.Mój 3 letni syn bez problemu pozwolił zaleczyć ząbka. Na pewno pomógł spokój i zdecydowanie Pani doktor.


G

Polecam Panią doktor!Jako jedna z nielicznych w Kielcach zajmuje się maluszkami poniżej 3 r.ż.Ma świetne podejście do dzieci,jest bardzo troskliwa,delikatna,miła,dokładna.Jest rzeczową i spokojną osobą.Cieszę się,że dzięki temu portalowi znalazłam świetną dentystkę dla 1,5rocznego dziecka.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania