Umów wizytę 30 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W przypadku braku dogodnego terminu proszę o kontakt www.psychologgdansk.pl Psychologią zajmuję się z pasji i z powołania. W każdej wolnej chwili zastanawiam się nad nowymi metodami… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnictwo Psychologiczno- Seksuologiczne Alicja MaliszewskaUsługa: konsultacje psychologiczne

  Bardzo mi odpowiada, że mogę wybrać dogodny termin i godzinę każdej następnej wizyty - widać, że Pani Alicja bardzo stara się dopasować do pacjenta. Co prawda nie każdemu muszą odpowiadać "zadania domowe", ale mi pomagają one skupić myśli na konkretnym problemie dzięki czemu dużo szybciej go rozwiązuję. Poza tym Pani Alicja jest bardzo życzliwą osobą co pomaga się otworzyć i opowiedzieć co nas trapi. :-)

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnictwo Psychologiczno Seksuologiczne Alicja MaliszewskaUsługa: konflikt małżeński

  Pani Alicja jest świetna w tym co robi. Potrafi wskazać drogę jak spojrzeć inaczej na daną sytuacj, by rozwiązać problem. Bardzo pomogła i pomaga nam jak i każdemu z osobna.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnictwo Psychologiczno Seksuologiczne Alicja MaliszewskaUsługa: psychoterapia indywidualna

  Jeśli czujesz, że nadszedł właśnie ten czas, że chcesz zmienić coś w swoim dotychczasowym życiu, albo tylko ulepszyć, być bardziej świadomym siebie, a dzięki temu być bardziej szczęśliwym człowiekiem...to wizyta u Pani Alicji uświadomi Ci, że jesteś gotowy i że podjąłeś właściwą i najlepszą decyzję. Tak było w moim przypadku. Empatia, zrozumienie, zaangażowanie i ogromna "bijąca" pogoda ducha Pani Alicji, to cechy, dzięki którym otwierasz się od razu i nie wahasz opowiedzieć o swoich słabościach, nawet tych najbardziej wstydliwych. Z drugiej strony umiejętność przekazania tej "niewygodnej" prawdy dla Ciebie oraz motywowanie do analizowania i obserwowania, czyli aktywnej pracy między terapiami - to w moim przypadku powody, dla których jestem aktualną pacjentką Pani Alicji. To nie jest moja pierwsza terapia, więc z czystym sumieniem polecam. Na mnie to działa i wiem, że jestem na dobrej drodze do bycia świadomym siebie, szczęśliwym człowiekiem! :)

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnictwo Psychologiczno- Seksuologiczne Alicja MaliszewskaUsługa: konsultacje psychologiczno-seksualne

  Póki co jestem po 3 wizytach i jestem bardzo zadowolona :) Pani Alicja jest przemiła i można z nią szybko nawiązać bliski kontakt ażeby otworzyć się z swoimi problemami :) Wizyty to sama przyjemność ze względu na atmosferę panującą w środku, która pomaga się rozluźnić i otworzyć. Po 3 wizytach ciężko mi dokładnie określić skuteczność spotkań, ale czuję że jestem w miejscu w którym mogę się uporać z swoimi problemami na tle psychologiczno-seksualnym

 • P

  Pani Dr bardzo empatyczna, rzeczowa uważnie poświęca czas. Trafnie analizuje problem i go rozwiązuje. Polecam

 • M
  Lokalizacja: Poradnictwo Psychologiczno Seksuologiczne Alicja Maliszewska

  Pani Alicja jest zarówno profesjonalnym, rzetelnym psychologiem, jak i empatyczną, ciepłą osobą. Te cechy sprawiły, że łatwiej było mi sie otworzyć i powiedzieć o swoich problemach. Sesje mijają w niesamowicie szybkim tempie. a co najważniejsze są bardzo efektywne. Już po kilku sesjach zmieniłam sposób myślenia o pewnych sytuacjach w moim życiu. Z każdą kolejną sesją uczę się bardziej rozumieć siebie, jak również poprawiać relacje z innymi ludźmi. Jestem niesamowicie wdzięczna za dokonane zmiany. Z całego serca dziękuję i polecam Panią Alicję.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnictwo Psychologiczno- Seksuologiczne Alicja MaliszewskaUsługa: psychoterapia indywidualna

  Wspaniała specjalistka jak i osoba! Już po kilku wizytach czuję się silniejsza psychicznie i widzę zmiany. Zdecydowanie polecam :)

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnictwo Psychologiczno Seksuologiczne Alicja MaliszewskaUsługa: konsultacje seksuologiczne

  Zdecydowanie bardzo polecam. Fachowe podejście do problemu a przy tym wszystko wesoło i na luzie. Pani Alicja wypytała o wszystko i dopiero po jej rozmowie zdałem sobie sprawę z przyczyn problemu. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Polecam :)

 • P
  Lokalizacja: Poradnictwo Psychologiczno Seksuologiczne Alicja MaliszewskaUsługa: konsultacje seksuologiczne

  Zdecydowanie polecam, Pani Alicja podeszła do mojego problemu w zgoła odmienny sposób niż poprzednich 2 specjalistów seksuologów. Zamiast w 3 minuty wypisać kolejną receptę, Pani Alicja skupiła się ze mną na rozmowie, próbie znalezienia przyczyn problemu, skierowała na badania hormonów. Już teraz polecam, bo podejście do człowieka jest bardzo ważne. U poprzedników podejście było progotówkowe ;)

Pytania pacjentów (32)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W przypadku braku dogodnego terminu proszę o kontakt www.psychologgdansk.pl
  Psychologią zajmuję się z pasji i z powołania. W każdej wolnej chwili zastanawiam się nad nowymi metodami i różnymi sposobami, by pomóc moim pacjentom wprowadzić zmiany.
  Inni mówią o mnie, że jestem konkretna w działaniu, a pomoc, jaką się dzielę, nastawiona jest na rozwiązanie. Dążę do celu – czyli pokazania Ci, jak radzić sobie z problemem – z zaangażowaniem i starannością, zachowując przy tym delikatność i stosowną dyskrecję. Najbliższe mi osoby cenią mnie za pogodę ducha, serdeczność i miłe usposobienie. Tak podchodzę również do osób, z którymi pracuję. Nie oceniam – skupiam się na nazwaniu problemu i dążeniu do zmiany.
  Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim- Psychologia Kliniczna oraz studia podyplomowe - seksuologia kliniczna oraz sądowa Uniwersytet SWPS w Sopocie.
  Doświadczenie zdobywałam w pracy z rodzinami doświadczającymi trudności emocjonalnych z powodu uzależnienia, współuzależnienia, DDA, zaburzeń depresyjnych, osobowości, odżywiania. A także z osobami, które przeżyły traumę wykorzystywania seksualnego, przemocy fizycznej i psychicznej. Pracuję indywidualnie oraz w formie grupowej.
  Moim celem jest taka praca z klientem aby stał się on własnym terapeutą, aby samodzielnie potrafił radzić sobie z problemami.
  Pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą oraz dziećmi, Prowadzę terapię indywidualną, terapię par oraz grupy terapeutyczne.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Seksuologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Gdański, Psychologia Kliniczna
 • Uniwersytet SWPS Seksuologia Kliniczna i sądowa

Znajomość języków

 • angielski

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Staże

 • Wojewódzki Szpital Psychiatryczny im. Bilikiewicza
 • Poradnia Seksuologiczna I Patologii Współzycia
 • Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
 • Fundacja "Liczy się Każdy z nas"
 • Hospicjum im. Ks. Dutkiewicza
 • Gimnazjum nr 12 w Gdansku
 • Srodowiskowy Dom Samopomocy
więcej

Certyfikaty

Zdjęcia