Umów wizytę 31 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W przypadku braku dogodnego terminu proszę o kontakt. www.psychologgdansk.pl Psychologią zajmuję się z pasji i z powołania. W każdej wolnej chwili zastanawiam się nad nowymi metodami… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (31)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W przypadku braku dogodnego terminu proszę o kontakt. www.psychologgdansk.pl
  Psychologią zajmuję się z pasji i z powołania. W każdej wolnej chwili zastanawiam się nad nowymi metodami i różnymi sposobami, by pomóc moim pacjentom wprowadzić zmiany.
  Inni mówią o mnie, że jestem konkretna w działaniu, a pomoc, jaką się dzielę, nastawiona jest na rozwiązanie. Dążę do celu – czyli pokazania Ci, jak radzić sobie z problemem – z zaangażowaniem i starannością, zachowując przy tym delikatność i stosowną dyskrecję. Najbliższe mi osoby cenią mnie za pogodę ducha, serdeczność i miłe usposobienie. Tak podchodzę również do osób, z którymi pracuję. Nie oceniam – skupiam się na nazwaniu problemu i dążeniu do zmiany.
  Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim- Psychologia Kliniczna oraz studia podyplomowe - seksuologia kliniczna oraz sądowa Uniwersytet SWPS w Sopocie.
  Doświadczenie zdobywałam w pracy z rodzinami doświadczającymi trudności emocjonalnych z powodu uzależnienia, współuzależnienia, DDA, zaburzeń depresyjnych, osobowości, odżywiania. A także z osobami, które przeżyły traumę wykorzystywania seksualnego, przemocy fizycznej i psychicznej. Pracuję indywidualnie oraz w formie grupowej.
  Moim celem jest taka praca z klientem aby stał się on własnym terapeutą, aby samodzielnie potrafił radzić sobie z problemami.
  Pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą oraz dziećmi, Prowadzę terapię indywidualną, terapię par oraz grupy terapeutyczne.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Seksuologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Gdański, Psychologia Kliniczna
 • Uniwersytet SWPS Seksuologia Kliniczna i sądowa

Znajomość języków

 • angielski

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Staże

 • Wojewódzki Szpital Psychiatryczny im. Bilikiewicza
 • Poradnia Seksuologiczna I Patologii Współzycia
 • Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
 • Fundacja "Liczy się Każdy z nas"
 • Hospicjum im. Ks. Dutkiewicza
 • Gimnazjum nr 12 w Gdansku
 • Srodowiskowy Dom Samopomocy
więcej

Certyfikaty

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnictwo Psychologiczno Seksuologiczne Alicja MaliszewskaUsługa: konflikt małżeński

  Pani Alicja jest świetna w tym co robi. Potrafi wskazać drogę jak spojrzeć inaczej na daną sytuacj, by rozwiązać problem. Bardzo pomogła i pomaga nam jak i każdemu z osobna.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnictwo Psychologiczno Seksuologiczne Alicja MaliszewskaUsługa: psychoterapia indywidualna

  Jeśli czujesz, że nadszedł właśnie ten czas, że chcesz zmienić coś w swoim dotychczasowym życiu, albo tylko ulepszyć, być bardziej świadomym siebie, a dzięki temu być bardziej szczęśliwym człowiekiem...to wizyta u Pani Alicji uświadomi Ci, że jesteś gotowy i że podjąłeś właściwą i najlepszą decyzję. Tak było w moim przypadku. Empatia, zrozumienie, zaangażowanie i ogromna "bijąca" pogoda ducha Pani Alicji, to cechy, dzięki którym otwierasz się od razu i nie wahasz opowiedzieć o swoich słabościach, nawet tych najbardziej wstydliwych. Z drugiej strony umiejętność przekazania tej "niewygodnej" prawdy dla Ciebie oraz motywowanie do analizowania i obserwowania, czyli aktywnej pracy między terapiami - to w moim przypadku powody, dla których jestem aktualną pacjentką Pani Alicji. To nie jest moja pierwsza terapia, więc z czystym sumieniem polecam. Na mnie to działa i wiem, że jestem na dobrej drodze do bycia świadomym siebie, szczęśliwym człowiekiem! :)

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnictwo Psychologiczno- Seksuologiczne Alicja MaliszewskaUsługa: konsultacje psychologiczno-seksualne

  Póki co jestem po 3 wizytach i jestem bardzo zadowolona :) Pani Alicja jest przemiła i można z nią szybko nawiązać bliski kontakt ażeby otworzyć się z swoimi problemami :) Wizyty to sama przyjemność ze względu na atmosferę panującą w środku, która pomaga się rozluźnić i otworzyć. Po 3 wizytach ciężko mi dokładnie określić skuteczność spotkań, ale czuję że jestem w miejscu w którym mogę się uporać z swoimi problemami na tle psychologiczno-seksualnym

 • P

  Pani Dr bardzo empatyczna, rzeczowa uważnie poświęca czas. Trafnie analizuje problem i go rozwiązuje. Polecam

 • M
  Lokalizacja: Poradnictwo Psychologiczno Seksuologiczne Alicja Maliszewska

  Pani Alicja jest zarówno profesjonalnym, rzetelnym psychologiem, jak i empatyczną, ciepłą osobą. Te cechy sprawiły, że łatwiej było mi sie otworzyć i powiedzieć o swoich problemach. Sesje mijają w niesamowicie szybkim tempie. a co najważniejsze są bardzo efektywne. Już po kilku sesjach zmieniłam sposób myślenia o pewnych sytuacjach w moim życiu. Z każdą kolejną sesją uczę się bardziej rozumieć siebie, jak również poprawiać relacje z innymi ludźmi. Jestem niesamowicie wdzięczna za dokonane zmiany. Z całego serca dziękuję i polecam Panią Alicję.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnictwo Psychologiczno- Seksuologiczne Alicja MaliszewskaUsługa: psychoterapia indywidualna

  Wspaniała specjalistka jak i osoba! Już po kilku wizytach czuję się silniejsza psychicznie i widzę zmiany. Zdecydowanie polecam :)

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnictwo Psychologiczno Seksuologiczne Alicja MaliszewskaUsługa: konsultacje seksuologiczne

  Zdecydowanie bardzo polecam. Fachowe podejście do problemu a przy tym wszystko wesoło i na luzie. Pani Alicja wypytała o wszystko i dopiero po jej rozmowie zdałem sobie sprawę z przyczyn problemu. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Polecam :)

 • P
  Lokalizacja: Poradnictwo Psychologiczno Seksuologiczne Alicja MaliszewskaUsługa: konsultacje seksuologiczne

  Zdecydowanie polecam, Pani Alicja podeszła do mojego problemu w zgoła odmienny sposób niż poprzednich 2 specjalistów seksuologów. Zamiast w 3 minuty wypisać kolejną receptę, Pani Alicja skupiła się ze mną na rozmowie, próbie znalezienia przyczyn problemu, skierowała na badania hormonów. Już teraz polecam, bo podejście do człowieka jest bardzo ważne. U poprzedników podejście było progotówkowe ;)

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Super terapeuta, a przede wszystkim mega sympatyczna, pogodna i wspaniała kobieta. Od pół roku chodzę na wizyty do Pani Alicji i jestem mega zadowolony. Profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego pacjenta to w skrócie opis cech Pani Alicji. Budzi niesamowite zaufanie i każdemu kto się waha, czy wybrać właśnie Panią Alicje w 101% polecam, bo naprawdę warto. Bardzo sympatycznie zlatuje ta godzina,człowiek po wizycie dostaje skrzydeł i niesamowitego "kopa" :) Naprawdę serdecznie polecam i dziękuje:)