Adres

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

2.5

Ogólna ocena
5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna praktyka lekarska Aderm

Nie polecam, byłem usunąć kuzajke z palca i wyraźnie mówiłem że chce mieć to zrobione laserem, to ta pani mi przytaknela i... wypaliła to prądem, rana goi się już prawie 2 tygodnie i wygląda to gorzej niż z tą kuzajka, zostanę z dziura w palcu a przy laserze nie byłoby śladu,
poza tym dzwoniłem wcześniej i miało to kosztować 130zl a kosztowało 200, odradzam


R
Użytkownik zweryfikowany

Jeśli chodzi o leczenie, normalnie jak u każdego lekarza, choć jak przyszło do płacenia miałem wrażenie że tylko kasa się liczy.
Jednak co najlepsze to brak tajemnicy lekarskiej! Byłem u tej p.doktor w tajemnicy, ostatnio się dowiedziałem od mojej mamy że ona wie o chorobie jaką miałem, moja mama mi powiedziała że ona tam w przychodni ma znajomych, więc mogę podejrzewać jedynie p.doktor Alicję Buchwald. Bo nikt inny nie wiedział o moich problemach tylko ona.
Dlatego nie polecam tej doktorki. Poza tym mam zamiar zgłosić brak tajemnicy lekarskiej która powinna być obowiązkiem każdego lekarza.


P
Użytkownik zweryfikowany

Niestety nie odniosłem dobrego wrażenia. Byłem dwa razy u Pani Dr. z problemami skórnymi na twarzy. Pani Dr. przepisała za każdym nieskuteczną maść. Niestety przed przepisaniem lekarstw nie przeprowadziła żadnego wywiadu dotyczącego dolegliwości ani nie zleciła żadnych badań by postawić diagnozę. W zasadzie musiałem wyciągać od niej jakieś szczątkowe informacje aby cokolwiek dowiedzieć o mojej dolegliwości. Waham się czy zaryzykować i umówić się na trzecią wizytę, no i co za tym idzie również zapłacić po raz trzeci :-D.


P
Użytkownik zweryfikowany

Absolutna rewelacja. Bardzo miła Pani doktor, pomogła mi z kilkoma problemami skórnymi - między innymi brodawką. Jestem bardzo zadowolony. Ponadto bardzo konkurencyjna cena wizyty. Polecam


E
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor bardzo pomogła mojej córce lecząc jej trądzik z którym nie potrafili poradzić sobie inni lekarze.
Sympatyczna , uśmiechnięta , profesjonalna - godna polecenia


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Dermatologia i wenerologia