Moje doświadczenie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2013 roku rozpoczęłam studia doktoranckie a obecnie jestem specjalizantką w dziedzinie protetyka stomatologiczna.
Stomatologia to moja pasja. Zawsze staram się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla pacjenta a jego zadowolenie to mój osobisty sukces.
więcej O mnie

Zakres porad

  • Stomatologia ogólna
  • Protetyka stomatologiczna

Usługi i ceny

  • Badania stomatologiczne


  • Leczenie próchnicy


  • Piaskowanie


  • Protezy


  • Stomatologia estetyczna


Adres

Aleksandra Szram
Stomatologia Szram

Armii Krajowej 44/4, Polesie, 94-046 Łódź

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

3 opinie

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • M

    Trafilam do Dr Aleksandry Szram z 9 letnim synem z bólem zęba. Okazało sie, że moj syn mial próchnicę w dwóch zębach, już dosyć zaawansowaną. Dr Aleksandra szczegółowo poinformowala nas o metodzie leczenia. Profesjonalna i empatyczna rozmowa z małym pacjentem zaskutkowała zgodą dziecka na wykonanie zastrzyku ze znieczuleniem, co u innych lekarzy nigdy się nie udawało. Byłam pod wrażeniem. Pani Doktor bez zbędnego czasu, bardzo sprawnie wyleczyła dwa zęby i poinformowała o dalszej profilaktyce. Moj syn zachwycony, na koniec wizyty mógł wybrać sobie nagrodę od Pani Doktor. Bardzo polecam Dr Aleksandrę Szram jako stomatologa małych pacjentów.

     • Stomatologia Szram leczenie próchnicy  • 

  • A

    Pani doktor Ola to lekarz całkowicie oddany pacjentowi. Szczegółowo wyjaśnia plan leczenia, przedstawia jakie są możliwości. Wizyty przebiegają w bardzo miłej atmosferze, po których pacjent wychodzi z pięknym uśmiechem. Pani doktor jest bardzo dokładna, delikatna i rzetelna. Poprzez rozmowę i efekty pracy widać, że bazuje na najnowszej wiedzy. Estetyka wykonanych prac jest na najwyższym poziomie. Najlepszy lekarz, jakiego kiedykolwiek spotkałam na swojej drodze. Zdecydowanie polecam.

     • Stomatologia Szram stomatologia estetyczna  • 

    lek. dent. Aleksandra Szram

    Bardzo dziękuję. To dla mnie zaszczyt


  • W gabinecie przywitała mnie sympatyczna pani doktor, która zadała kilka pytań, obejrzała dokładnie zdjęcie rtg i zaprosiła na fotel. Szybko dowiedziałam się, że mogę pozbyć się bólu. Na uwagę zasługuje delikatność pani doktor podczas wykonywania zabiegu. Nie czułam sie jak u stomatologa, bardziej jak w salonie kosmetycznym:) Serdecznie dziękuję Pani Doktor! Dziś ból jest tylko złym wspomnienie:)

     •  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania