Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Chirurgia stomatologiczna


Łódź


Fluoryzacja zębów


Łódź


Lakowanie zębów


Łódź


Leczenie chorób dziąseł


Łódź


Leczenie kanałowe


Łódź


Leczenie próchnicy


Łódź


Odbudowa zębów


Łódź


Piaskowanie


Łódź


Profilaktyka próchnicy


Łódź


Rentgen cyfrowy


Łódź


Stomatologia dziecięca


Łódź


Stomatologia estetyczna


Łódź


Stomatologia zachowawcza


Łódź


Wybielanie zębów


Łódź

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

M
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor wie jak poradzić sobie z małym pacjentem, który boi się dentysty. Mój synek już ma swój ulubiony gabinet. Kompetencja i ciepła atmosfera sprawia ,że będziemy wracać do pani doktor Stefańskiej, kiedy tylko będzie potrzeba. Szczerze polecam.


R
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Panią Doktor Stefańską i całą Stomatologię w Centrum. Moja pierwsza wizyta wiązała się z niemałym stresem syna, któremu trzeba było usunąć ząb mleczny. Pani Doktor swoim ciepłym podejściem do pacjentów spowodowała spokój na fotelu a znieczulenie o smaku truskawkowym dopełniło reszty - wyjęcie zęba z buzi było tylko formalnością. Zachęcony postawą syna usiadłem na fotelu na przegląd i już wiem, że to była dobra decyzja!


D
Użytkownik zweryfikowany

Polecam wszystkim tym, którzy obawiają się wizyty u dentysty. Pani Doktor Ola jest bardzo miła i kompetentna, a przy tym naprawdę delikatna. Potrafi w przystępny sposób wyjaśnić jaki jest problem i co będzie trzeba wykonać. Potrafi stworzyć miłą i przyjazną atmosferę co pozwala zapomnieć o stresie. Polecam serdecznie!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania