Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Łubinowa 12, Krzyki, Wrocław
Przychodnia rehabilitacji dzieci OŁTASZYNEK

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Ołtaszynek Rehabilitacja dzieci i niemowląt. Jestem absolwentką wydziału Fizjoterapii w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu, terapeutką neuror...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia napięcia mięśniowego
 • Asymetria ułożeniowa
 • Kręcz szyi
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Neurologia dziecięca

Usługi i ceny

Badanie podoskopowe stopy


Łubinowa 12, Wrocław

Przychodnia rehabilitacji dzieci OŁTASZYNEK


Badanie wad postawy


Łubinowa 12, Wrocław

Przychodnia rehabilitacji dzieci OŁTASZYNEK


Kinesiotaping


Łubinowa 12, Wrocław

Przychodnia rehabilitacji dzieci OŁTASZYNEK


Rehabilitacja dzieci


Łubinowa 12, Wrocław

Przychodnia rehabilitacji dzieci OŁTASZYNEK


Rehabilitacja ndt bobath


Łubinowa 12, Wrocław

Przychodnia rehabilitacji dzieci OŁTASZYNEK


Rehabilitacja neurorozwojowa


Łubinowa 12, Wrocław

Przychodnia rehabilitacji dzieci OŁTASZYNEK


Terapia pnf


Łubinowa 12, Wrocław

Przychodnia rehabilitacji dzieci OŁTASZYNEK


Terapia wad postawy


Łubinowa 12, Wrocław

Przychodnia rehabilitacji dzieci OŁTASZYNEK


Wielowymiarowa terapia manualna stóp


Łubinowa 12, Wrocław

Przychodnia rehabilitacji dzieci OŁTASZYNEK

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
37 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia rehabilitacji dzieci OŁTASZYNEK wzmożone napięcie mięśniowe

Świetne podejście do dziecka, potrafi zabawić, zainteresować dziecko. Mój synek nigdy nie zapłakał, ani nie zamarudził w trakcie zajęć u Pani Oli. Po zajęciach dostawaliśmy zadania domowe, które przynosiły zamierzone efekty widoczne na kolejnych zajęciach. Dużo rozmawia, odpowiada na pytania, tłumaczy. Kompetentna osoba, skupiająca się na zajęciach z dzieckiem. Osoba kierująca nas na rehabilitację wskazała Panią Olę jako najbardziej odpowiednią i był to strzał w dziesiątkę, zwłaszcza, że miałam porównanie z wcześniejszymi zajęciami które prowadziły inne osoby, natomiast z Panią Olą był najlepszy kontakt zwłaszcza pod względem merytorycznym. Z całego serca polecam ???? rehabilitacja zaczęła się jak synek miał 3 miesiące. Po każdym z zajęć były coraz to większe postępy. Przed rokiem zakończona.
Gorąco polecam ????


M
Użytkownik zweryfikowany

Trafiliśmy do Pani Aleksandry po diagnozie neurologicznej stwierdzającej asymetrię i obniżone napięcie mięśniowe w obrębie brzucha, z którego to powodu Syn nie tolerował leżenia na brzuchu. Miał wówczas 3 miesiące. O wyborze fizjoterapeuty zadecydowało zarówno polecenie neurologa jak i dobre opinie na portalu znanylekarz. Bardzo szybko okazało się, że opinie te są w 100% trafne, a Pani Aleksandra to bardzo kompetentna osoba, posiadająca wiedzę i doświadczenie, a przy tym bardzo odpowiadające nam podejście do dziecka - płacz u Synka pojawiał się sporadycznie, a wówczas Pani Ola zawsze tłumaczyła nam z czego wynika fakt, iż w danej chwili Synek się złości. Mieliśmy w tej kwestii porównanie związane z epizodem u innego fizjoterapeuty i różnica była nie do opisania (oczywiście na korzyść Pani Oli). Zadaje "zadania domowe", które uprzednio precyzyjnie wyjaśnia uświadamiając jak ważne jest zaangażowanie rodziców - wszystkie ćwiczenia wykonywane w domu - najpierw ćwiczone są wraz z Panią Olą. Wyjaśnia ich celowość, zawsze bez problemu odpowiada na pytania. W wyniku wszystkich elementów składających się na tą terapię rezultaty było widać bardzo szybko, a obecnie Synek jest rocznym chodzącym Chłopcem bez śladów wcześniej zdiagnozowanych problemów.Dziękujemy Ci Olu za wszystko. Magda i Staś :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia rehabilitacji dzieci OŁTASZYNEK

Moja córeczka była pod opieką Oli przez blisko rok. Dzięki bardzo dobrze dobranym ćwiczeniom, zaleceniom i dokładnemu instruktażowi ćwiczeń w domu oraz świetnemu podejściu do maluszka bardzo szybko i skutecznie córeczka została wyprowadzona z zaburzeń w rozwoju. Dostaliśmy wiele rad zw. z codziennym wspieraniem w rozwoju motorycznym dziecka. Ola jest bardzo cierpliwa, otwarta i ma świetne podejście do dziecka. Co ważne dla mnie ma też bardzo wysoką merytorykę i ciągle się kształci i rozwija. Lepiej nie mogliśmy trafić. Bardzo dziękuję Oli i polecam z całego serca :)


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia rehabilitacji dzieci OŁTASZYNEK wzmożone napięcie mieśniowe

Nasz synek jest rehabilitowany od 2 miesiąca życia ( wzmożone napięcie mięśniowe i duźa asymetria). Na początku byliśmy bardzo zaniepokojeni stanem zdrowia synka, konieczna była pilna rehabilitacja. Pani Ola spokojnie nam wyjaśniła na czym będzie polegać rehabilitacja i uspokoiła, że wszystko jest na dobrej drodze zdrowia :) Znakomite podejście do małego pacjenta, ćwiczenia wykonuje bardzo starannie porostu widać, że jest profesjonalistką!!! Zadaje ćwiczenia, które rodzice również muszą wykonywać w domu z dzieckiem. Po kilku zajęciach i odrobionej pracy domowej naprawdę było widać rezultaty! Napięcie sie zmniejszało, asymetria zanikała, mięśnie brzuszka się wzmacnialy :) Dziecko w rezultacie zaczęło się szybciej rozwijać motorycznie niż inne dzieci w jego wieku. Jeżeli ktokolwiek pyta się o rehabilitację odrazu polecam Olę :)) Sami dostaliśmy kontakt z polecenia i lepiej nie mogliśmy trafić :)) Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za pomoc w odzyskaniu zdrowia :) mama Aleksandra


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia rehabilitacji dzieci OŁTASZYNEK wzmożone napięcie mięśniowe

Do Pani Aleksandry trafiliśmy, gdy córka miała 4 miesiące. Już od pierwszego spotkania wiedziałam, że trafiliśmy dobrze. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i rewelacyjne podejście do dzieci, to to co charakteryzuje Panią Olę. Świetnie radziła sobie z córką, nad którą nie każdy potrafił zapanować. Na każdym spotkaniu dostawaliśmy wskazówki odnośnie ćwiczeń i wyczerpujące odpowiedzi na pytania. Po niespełna roku nasza córka zakończyła terapię i dzięki Pani Oli pozbyła się problemów z napięciem mięśniowym.
Justyna i Pola


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia rehabilitacji dzieci OŁTASZYNEK niskie napięcie mięśniowe niemowlęcia

Rok czasu /od 4 miesiąca życia/ była nasza córka pod opieką P Oli oraz pozostałych specjalistów z Ołtaszynka. Kompleksowa obsługa w zakresie rehabilitacji oraz konsultacji lekarskich. Zawsze otwarci na pacjenta,bezproblemowi, zawsze miła atmosfera,widać pasje i miłość do zawodu. Jednocześnie żmudna i konsekwentna praca. Dla mnie rewelacja - po roku nie było śladu po wcześniejszych dolegliwościach. Będę zawsze wdzięczna. Ola z Helenką :)


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia rehabilitacji dzieci OŁTASZYNEK

Profesjonalna, merytoryczna, spokojna, ciepła, sympatyczna, zawsze chętna do udzielenia rzetelnych porad, informacji, rozmowy na temat przebiegających ćwiczeń oraz dalszego planu, postępów, pozytywnie nastawiona zarówno do dziecka jak i rodzica fizjoterapeutka z genialnym podejściem do maluchów.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia rehabilitacji dzieci OŁTASZYNEK przykurcz międzyłopatkowy, asymetria ułożeniowa

Do Pani Oli trafiliśmy w 6 tygodniu życia córki z diagnozą asymetrii ułożeniowej i przykurczem mięśni między łopatkami. Początkowo ćwiczyliśmy 2 razy w tygodniu, z czasem zajęcia odbywały się raz w tygodniu. Rehabilitacje skoczyliśmy po 10 miesiącach. Przez ten czas udało się "naprostować" córkę. Pani Ola wykazywała się ogromną cierpliwością zarówno w stosunku do dziecka jak i rodzica, wyczerpująco odpowiadała na każde pytanie, bardzo szczegółowo wyjaśniała i prezentowała ćwiczenia domowe, dawała wiele rad związanych z codziennym funkcjonowaniem dziecka (sposób noszenia, kwestia chustowania, obuwia ect). Zdecydowanie polecam- Magda i Izabela :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia rehabilitacji dzieci OŁTASZYNEK

Do Pani Aleksandry trafiliśmy z synkiem dopiero po kilku wizytach u innych fizjoterapeutów, ale już po pierwszej wizycie u Pani Oli wiedziałam, że dalej szukać nie będziemy i ta rehabilitacja będzie przebiegała pod jej okiem. Po 1. - Pani Ola jest profesjonalistką w rehabilitacji dzieciaczków, po 2. - ma cierpliwość i cudowne podejście do dzieci, po 3. - zawsze miałam wytłumaczone jakie ćwiczenia wpływają na rozwój ruchowy mojego dziecka. Z moim Synkiem trafiliśmy tu z asymetrią ciała i słabymi mięśniami brzucha (rozstęp). Postępy były widoczne bardzo szybko i Synek szybko nadrobił zaległości i rozwijał się zgodnie z kalendarzem rozwoju niemowlaka. Dużo mamy Pani Oli do zawdzięczenia.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia rehabilitacji dzieci OŁTASZYNEK rehabilitacja

Z całego serca polecam Panią ALeksandre!
Trafiliśmy do niej gdy synek miał 9 tygodni z podejrzeniem rdzeniowego zaniku mięśni, niestety diagnoza się potwierdziła tak więc Ola była z nami od samego początku walki o każdy ruch naszego synka... A proszę mi wierzyć nie było łatwo z dzieckiem, które nie ruszało się prawie wcale, było wiotkie do tego dochodziła asymetria, brak odruchów. Przez ponad 10 miesięcy dzięki Oli rehabilitacji nasz maluch zrobił kolosalne postępy. Jest bardzo sumienna, niezwykle profesjonalna i bardzo doświadczona! Nie tylko profesjonalnie zajęła się naszym synkiem ale i wspierała nas w walce o leczenie dziecka śmiało mogę powiedzieć że ufam jej bezgranicznie i ogromnie dziękuję za wsparcie jakie nam dała. Razem z nami przezywała z łzami w oczach kolejne postępy naszego synka. Jeśli szukacie Państwo kogoś kto się zaangażuje i włoży max wysiłku, wiedzy i doświadczenia to Aleksandra jest właśnie idealna!!
Tęsknimy za nią strasznie !!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Ołtaszynek Rehabilitacja dzieci i niemowląt. Jestem absolwentką wydziału Fizjoterapii w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu, terapeutką neuror...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia napięcia mięśniowego
 • Asymetria ułożeniowa
 • Kręcz szyi
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Neurologia dziecięca

Powiązane wyszukiwania