Aleksandra Rupotacka

Fizjoterapeuta

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Ołtaszynek Rehabilitacja dzieci i niemowląt. Jestem absolwentką wydziału Fizjoterapii w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu, terapeutką neurorozwojową niemowląt i dzieci st... więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Ołtaszynek Rehabilitacja dzieci i niemowląt.

  Jestem absolwentką wydziału Fizjoterapii w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu, terapeutką neurorozwojową niemowląt i dzieci starszych. Uczestniczyłam w wielu kursach, warsztatach oraz konferencjach o tematyce fizjoterapii pediatrycznej.
  Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu w pracy terapeutycznej udało mi się założyć Przychodnie Rehabilitacji Dzieci OŁTASZYNEK. Pozwoliło mi na współprace z wieloma świetnymi specjalistami dziecięcymi, którzy tworzą zespół lekarsko- terapeutyczny, aby jeszcze lepiej pomagać małym pacjentom.

  Szkolenia, w których uczestniczyłam to m.in:
  NDT Bobath,
  Bobath Baby dla niemowląt,
  PNF,
  Wielowymiarowej terapii manualnej stóp,
  Kinesiology taping,
  Neurorozwojowej diagnostyki i rehabilitacji niemowląt i dzieci starszych,
  Opóźnienie rozwoju i asymetria u niemowląt i dzieci do drugiego roku życia,
  Budowanie kontroli postawy u niemowląt z nieprawidłowym rozkładem napięcia mięśniowego,
  Jestem również terapeutką wad stóp u dzieci- zajmuje się doborem indywidualnych wkładek termoplastycznych ICB Medical.

  Z powodzeniem łączę różne metody fizjoterapeutyczne u swoich pacjentów. Moim priorytetem jest wielokierunkowa rehabilitacja uwzględniająca potrzeby dziecka, a jednocześnie wspierając całą jego rodzinę. Cenię sobie współpracę z innymi specjalistami.

  Bezustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe biorąc udział w szkoleniach, konferencjach i sympozjach o tematyce neurorozwojowej, neonatologicznej i neurologicznej.
  Jestem fanka chustonoszenia i rodzicielstwa bliskośći,

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Neurologia dziecięca

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • A
  Lokalizacja: Przychodnia rehabilitacji dzieci OŁTASZYNEKUsługa: rehabilitacja ndt bobath

  Polecamy Panią Olę z całego serca, Jest to osoba o bardzo dużej wiedzy i doświadczeniu, wspaniale pracuje z dziećmi, jest niezwykle zaangażowana i ma cudowne podejście do pacjenta, nawet tego bardziej wymagającego. Nasza córeczka z początku niechętnie chciała ćwiczyć, ponieważ jest dzieckiem bardzo wrażliwym wymagała specyficznego podejścia i takie wsparcie od Pani Oli otrzymaliśmy. Jako jedyna była w stanie znaleźć złoty środek na naszą Małą buntowniczkę i bardzo szybko przekonała ją do siebie. Jest to nie tylko wspaniały specjalista ale także osoba z wielkim sercem do dzieci. Dodatkowo jako rodzic miałam z nią wspaniały kontakt, nie stwarzała żadnych barier, zawsze służyła nam radą i wsparciem , nawet wtedy gdy brakowało sił i motywacji, za co jesteśmy jej ogromnie wdzięczni!
  Agnieszka Marcin i Dagna Czarny

 • M
  Lokalizacja: Przychodnia rehabilitacji dzieci OŁTASZYNEKUsługa: rehabilitacja ndt bobath

  Serdecznie polecam panią Olę. To specjalista z prawdziwego zdarzenia! Ma niesamowite podejście do dzieci - ciepłe i przyjazne, tak że nawet ćwiczenia, które na początku sprawiają pewną trudność, wkrótce zamieniają się w zabawę. Gabrysia trafiła do p. Oli z lekką asymetrią. Pani Ola po dogłębnym wywiadzie zabrała się do oglądania maluszka. Przede wszystkim ujęła mnie pewność ruchów, a przy tym wyczucie podczas badania. Pani Ola wszystko bardzo dokładnie i szczegółowo tłumaczy. Podpowiada triki, które można wykorzystać w codziennym życiu (np. podczas przewijania, noszenia, karmienia). Jest bardzo cierpliwa i sprawia, że nie czułam się zagubiona. Przy tym jest to bardzo kontaktowa osoba i widać, że praca jest jej pasją. U Gabrysi już po kilku dniach ćwiczeń widać było poprawę (!), a z czasem nabrała siły i pewności w ruchach.

  Z całego serca mogę polecić p. Olę i Przychodnię Ołtaszynek!

 • S
  Lokalizacja: Przychodnia rehabilitacji dzieci OŁTASZYNEKUsługa: rehabilitacja ndt bobath

  Moje najmłodsze z trzech córek dziecko rehabilitowane było u Pani Aleksandry. Córka trafiła na rehabilitacje w wieku ok 3 miesięcy a skończyła przed 1 rokiem. Powodem było obniżone napięcie mięśniowe oraz związana z tym asymetria ulozeniowa. Córeczka robiła postępy a wzorce ruchowe oraz kamienie milowe w rozwoju psychomotorycznym były prawidłowe i adekwatne do wieku. Opieka, instruktaż związany z prawidłowymi nawykami w opiece nad dzieckiem były na najwyższym poziome. Dodatkowo córka w pełni zakceptowala bycie na rękach pani Oli. Najtrudniejszą sprawą dla nas było zakończenie rehabilitacji;)) Teraz córeczka może trenować gimnastykę ;))

 • M
  Lokalizacja: Przychodnia rehabilitacji dzieci OŁTASZYNEK

  Panią Aleksandrę Rupotacką bardzo polecam. Chodziłam z synkiem na rehabilitacje niemowląt, synek robił postępy praktycznie z dnia na dzień, a dodatkowo uwielbiał te zajęcia, pani Aleksandra ma świetne podejście do dzieci. Synek traktował te wizyty/rehabilitacje jako wspaniałą zabawę. Sama przychodnia Ołtaszynek jest w pełni dopasowana do potrzeb rodziców i maluchów. Bardzo polecam!

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Do Pani Oli trafiłam z polecenia. Moja córka Julia miała za niskie napięcie mięśniowe. Najpierw Pani Ola przyjeżdzała do nas do domu, a później jeździłam z córką do przychodni Ołtaszynek. Pani Ola jest konkretna, skrupulatna, ma podejście do dzieci a do tego jest w swojej dziedzinie prawdziwym specjalistą.
  Widać że kocha to co robi a to udziela się zarówno dziecku jak i rodzicom :) Do tego przychodnia jest miejscem przyjaznym i doskonale przystosowanym do dzieci.
  Serdecznie polecam ! Małgosia

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Mój synek miał ogromne szczęście "trafić w ręce" pani Oli, która szybko otoczyła go najlepszą opieką i troską. Każde spotkanie z panią Ola przebiegało w miłej atmosferze, a co najważniejsze za każdym razem widzieliśmy coraz większe postępy naszego syna. Trzeba bowiem powiedzieć, że pani Ola jest profesorem w swojej dziedzinie.
  Pani Olu, dziękujemy.
  Mama Asia z małym Tomaszkiem.

 • N

  Renata

  Świetna fizjoterapeutka. Rehabilitowała mojego synka. Profesionalna, sumienna, troskliwa i bardzo pomocna. Fachowe porady na kazdym etapie ćwiczeń. Zdecydowanie Polecam!

 • Pani Ola ma świetne podejście do dzieci mój synek ani razu nie zapłakał na rehabilitacjach, polubił Panią Olę i traktował jak ciocię :) jeśli chodzi o rehabilitacje to pełen profesjonalizm, wszystko dokładnie tłumaczy że rodzic nie boi się oddać dziecka w jej ręce :) ja efekty u synka widziałam już po pierwszych zdjęciach :) bardzo polecam Magda i Antoś :)

 • M

  Do Pani Oli chodzilam z corka przez 3 msc, corka miala zdiagnozowane obnizone napiecie i miala zalozona szyne koszli ze wzgledu na dysplazje bioder. Jestem bardzo zadowolona z zajęć, bardzo dobre podejście do dzieci, pelen profesjonalizm - naprawdę nie moglysmy trafic lepiej. W obecnej chwili corka ma 11 msc i dogoniła rówieśników, a to wszystko dzięki tak sprawnej rehabilitacji. Dziekuje Pani Olu.
  Magda i Julka

 • Zdecydowanie polecam Panią Olę. Fizjoterapeuta z sercem, pasja i ogromną wiedzą. To przy niej mój syn zaczął robić ogromne postępy

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online