dr n. med.

Aleksandra Mostowy

Diabetolog, Internista

9 opinii +dodaj

Umów wizytę 225 odwiedzin w ciągu 30 dni

Leczenie cukrzycy, chorób układu krążenia. Leczenie cukrzycy ciążowej. Bezpieczne i skuteczne odchudzanie. Przyjmuję zarówno w Poradniach Diabetologicznych na terenie Bytomia, Chorzowa… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: leczenie insulinooporności

  Odetchnęłam z ulgą po dzisiejszej wizycie u Pani doktor - nareszcie znalazłam świetnego lekarza specjalistę, który na dodatek jest człowiekiem pełnym empatii :) Oczywiście fachowa porada, całkowicie profesjonalne podejście do pacjenta, ale też taka niesamowita życzliwość :) Czułam się, jakby pomagała mi bliska mi, troszcząca się o mnie osoba. Napełniona na nowo optymizmem w walce o zdrówko z czystym sercem polecam Panią doktor :)

  Aleksandra Mostowy2018-01-10

  Dziękuję :)

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Diab Serwis - CENTRUM LECZENIA CUKRZYCY (PRZYCHODNIA DLA DOROSŁYCH)

  Pani doktor , to wspaniały lekarz i równie wspaniały człowiek . Posiada te cechy które powinien mieć dobry lekarz . Przede wszystkim , duża specjalistyczna wiedza medyczna , nie tylko ściśle ze swojej dziedziny . Żadnego pytania zdenerwowanego pacjenta nie pozostawia bez odpowiedzi . A odpowiedzi są bardzo kompetentne , a przy tym przekazane prostym , zrozumiałym językiem , a nie w postaci '' medycznego bełkotu '' z którego pacjent bez medycznego wykształcenia nic nie pojmie . To strona medyczna Pani Doktor . Strona ludzka jest nie mniej imponująca . Mnóstwo empatii , pożytecznych wskazówek i pocieszających wiadomości , nie usłyszałam jak dotąd od żadnego lekarza . Widać po prostu ,że dla Pani Doktor liczy się człowiek , oraz jakość udzielonej pomocy , a nie ilość przyjętych pacjentów .

  Bardzo dziękuje Pani Doktor
  Wdzięczna pacjentka z Chorzowa

  Aleksandra Mostowy2017-11-09

  Dziękuję :)

 • E
  Lokalizacja: Diab Serwis - CENTRUM LECZENIA CUKRZYCY (PRZYCHODNIA DLA DOROSŁYCH)Usługa: konsultacje diabetologiczne

  ★★★★★★★★★★★★★★★
  Pani dr.Aleksandra Mostowy jest jednym z najlepszych lekarzy ktorych spotkałam w zyciju. To jest lekarz z powołania - bardzo śerdeczny chłowiek i świetny specjalista! Zawsze po wizycie chułam się świetnie! Sama wizyta u pani doktor to byl najlepszy lek dla mnie! Każdemu polecam od calego sierdca! Życzę pani doktor wszystkiego samego dobrego! Dziękujemy za wszystko!
  10 gwiazdek! Nawiet więcej! ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
  Katerina i rodzinka

  Aleksandra Mostowy2017-02-19

  Dziękuję za miłe słowa. Niech Wam Galinka zdrowo rośnie!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Serdeczność i bezpośredniość wypełniona znakomitą wiedzą i empatią czynią z wizyty u Pani doktor - klimat spotkania z osobą która chce mi pomóc!. To rzadki i tak cenny dar.
  Dziękuję.

 • Uff nareszcie spotkałam lekarza o gołębim sercu, jest to pani doktor Aleksandra Mostowy. Szkoda że jest tak dużo pacjentów do pani doktor i trzeba czekac w kolejce, ale rozumiem tych ludzi, bo naprawdę to jest lekarz z POWOŁANIA. Mam wielki szacunek dla pani doktor.

 • I

  Świetny lekarz pod każdym względem :) Szkoda tylko że tak dużo pacjentów jest w kolejce bo to ogranicza wizyty .  Irena M

 • Z

  Pierwszy raz spotkałam lekarza który zajął się pacjentem zgodnie z oczekiwaniem .Bardzo rzetelnie
  przeprowadza badania,rozmawia o problemach,pomaga w rozwiązaniu problemu.Polecam każdemu kto choruje na cukrzycę ,choć martwi mnie fakt wydłużenia kolejki z chwilą zwiększenia się ilości pacjentów.
  Do tego wszystkiego jest niesłychanie miła i serdeczna.

 • S

  Jestem w ciąży do dr Mostowy trafiłam ze zdiagnozowaną cukrzycą. Doskonały lekarz, nie bagatelizuje moich wątpliwości, zleca wiele badań, na każdej wizycie dokładnie bada. Gorąco polecam!!!!

 • I

  Jestem bardzo zadowolona. Pani Doktor z fachowym podejściem, nie bagatelizująca objawów, jak to często mi się zdarzało. Pomimo, iż przychodzę z problemami głównie w jej obszarze specjalizacyjnym, to zawsze jest zainteresowana także innymi objawami, które zgłaszam i przygląda mi się także z internistycznego punktu widzenia: zawsze dokładnie zbada, obejrzy, popdyta, doradzi co może zrobić lub gdzie skierować. Czuję się jakbym była pod opieką dodatkowego internisty, który jest czujny i kompetentny. Z mojego rodzinnego jestem mało zadowolona (chyba czas na zmiany). Dodatkowo Pani Doktor nie waha się zlecać dodatkowych badań. Dr Mostowy ma świetny kontakt z pacjentem, a takich kompetencji nie nabywa się od tak, trzeba mieć w sobie to coś i przede wszystkim szczerą chęć medycznej pomocy człowiekowi. Wizyty u Pani Doktor są dalekie od nierzadkiej ignorancji. Bardzo dobra atmosfera i przyjazne nastawienie powodują, że bez krępacji można mówić nawet o najbardziej wstydliwych dolegliwościach. Gorąco polecam i czuję, że jestem w dobrych rękach! Świetny specjalista!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Leczenie cukrzycy, chorób układu krążenia. Leczenie cukrzycy ciążowej. Bezpieczne i skuteczne odchudzanie. Przyjmuję zarówno w Poradniach Diabetologicznych na terenie Bytomia, Chorzowa i Tarnowskich Gór jak i w gabinecie prywatnym "La Linea" w Bytomiu, ul. Katowicka 23. Zapraszam.

Specjalizacje

 • Diabetologia
 • Choroby wewnętrzne

Ukończone szkoły

 • Śląska Akademia Medyczna w Katowicach