dr n. med.

Aleksandra Iljin

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg plastyczny, Chirurg

11 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
177 odwiedzin w ciągu 30 dni

Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Łodzi (1997), a następnie w 1997 i 1998 roku odbyłam szkolenia w zakresie chirurgii plastycznej (Department of Plastic Surgery) w Northern… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 im. Norberta Barlickiego w ŁodziUsługa: abdiominoplastyka po operacji mankietowej resekcji żołądka

  Witam. W styczniu 2018r. przeszłam operację plastyczną powłok brzusznych po leczeniu bariatrycznym i masywnej utracie masy ciała. Jestem pod wrażeniem ogromnego profesjonalizmu Pani doktor zarówno w fazie przygotowań, jak i samej operacji, która przebiegła sprawnie i bez powikłań. Pani doktor cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje pytania, rozwiewała moje wątpliwości i troskliwie opiekowała się mną przed zabiegiem i nim. Efekt operacji jest rewelacyjny: precyzyjne cięcie, prawie niewidoczne, zgrabny pępek i blizna płaska i bez zgrubień. Dwa miesiące po operacji mogłam wrócić do ćwiczeń fitness, a skóra na brzuchu stała się unerwiona i wrażliwa na różne bodźce.
  Pani doktor to mistrzyni w swoim fachu i troskliwa, empatyczna osoba. Z pełnym przekonanie mogę polecić jej usługi wszystkim pacjentom. Renata Koślin

 • L
  Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 im. Norberta Barlickiego w ŁodziUsługa: usunicie obwisłej skóry z brzucha, pozostałości po rękawowej resekcji żołądka

  Witam.Jestem pacjentką po operacji bariatrycznej (2014 r), z wrodzonym zespołem Kimmerle i po abdominoplastyce ( 2 miesiące temu). Muszę przyznać, że przygotowania do operacji były męczące ( mnóstwo zaświadczeń od szeregu specjalistów), lecz Pani doktor przez cały czas zachowywała się bardzo profesjonalnie.Cierpliwie odpowiadała na moje pytania.Kiedy już doszło do operacji byłam zachwycona zarówno profesjonalizmem Pani doktor, ale też opieką jaką mnie otaczała w czasie mojego 8 dniowego pobytu w szpitalu.Nawet kiedy leżałam na sali pooperacyjnej dzwoniła w nocy, by się upewnić, ze wszystko jest o.k.Cięcie mimo 52 cm dł. zostało wykonane bardzo precyzyjnie i niziutko ( nie jest widoczne pod bielizną), pępek przesunięty lekko w górę także się ładnie i szybko zagoił. Nie wystąpiły żadne powikłania.Serdecznie polecam usługi Pani doktor, szczególnie pacjentom po zabiegach bariatrycznych i nie tylko.Liliana Kasyk-Kardas.

 • W

  Przebieg operacji plastycznej powiek przeprowadzonej przez dr Aleksandrę Ilin był bardzo sprawny a znieczulenie, które wykonała osobiście, bardzo skuteczne. Precyzyjnie został przez nią wycięty nadmiar skóry - dokładnie to co tworzyło nawis nad okiem, nic za mało ani nie za dużo. Starannie wykonana hemostaza w trakcie zabiegu, czyli pozamykanie wszystkich krwawiących naczyń krwionośnych na linii cięcia, przed założeniem szwów, sprawiła że po operacji nie pojawiły się żadne fioletowe sińce pod oczami, a obrzęki były niewielkie tylko samych górnych powiek. Podczas zabiegu pani dr udzielała zwięzłych informacji o kolejnych etapach operacji, ale też w serdeczny sposób starała się rozproszyć napięcie i stres pacjentki. Jednocześnie sprawny przebieg zabiegu i zwięzłe polecenia wydawane asystentowi i instrumentariuszce pozwalają odczuć pełe opanowanie i profesjonalizm pani doktor. Zdejmowanie szwów po zabiegu także odbyło się sprawnie i praktycznie bezboleśnie, a rany ładnie się zagoiły. Z całym przekonaniem i wdzięcznością polecam Panią doktor, która w swojej pracy łączy wiedzę i doświadczenie chirurga plastycznego z kobiecą empatią i zmysłem estetycznym.

 • A
  Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 im. Norberta Barlickiego w ŁodziUsługa: operacja

  Pani doktor to wspaniały lekarz i człowiek. Ma doskonały kontakt z pacjentem. Operowała mi guza na powiece dolnej oka wraz z przeszczepem skóry. Zabieg wykonała perfekcyjnie. Jestem bardzo zadowolona. Polecam tę osobę innym pacjentom. Pani doktor serdecznie dziękuję i życzę sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym. Izabella Gajda

 • M

  Pani Doktor to wspaniała osoba , dobry człowiek już podczas pierwszej wizyty ma się wrażenie , że jest osobą którą znasz wiele lat , jest świetną profesjonalistką , wykonała mi zabieg chirurgii estetycznej .na korpusie . Ogromne zaangażowanie, później świetna opieka po zabiegu zainteresowanie zdrowiem pacjenta kultura osobista to zalety , których brakuje wielu lekarzom . Jeśli kiedykolwiek będziecie potrzebować pomocy z dziedziny chirurgii estetycznej , to w 200 % polecam Panią doktor , nikogo innego . Wielkie podziękowania i wyrazy wdzięczności .

 • U

  Pani Doktor jest bardzo konkretna i rzeczowa, dokładnie objaśnia, na czym polega zabieg.Praktycznie nie widać śladów po linii cięcia, koronkowa robota. Jestem zadowolona z efektu kosmetycznego i zdecydowanie polecam Panią Doktor Iljin, w ręce której można oddać się bez strachu.

  A.C.

 • P

  Bardzo dobry lekarz, duży profesjonalizm, świetny kontakt z pacjentem. Zabieg wykonany w sposób bardzo zadowalający. Lekarz godny polecenia dający pacjentowi duże poczucie bezpieczeństwa. A.K.

 • Pani Doktor wykonała mi kilka zabiegów z zakresu chirurgii esteycznej . Duży profesjonalizm, zaangażowanie, kultura osobista i fantastyczne podejście do pacjenta sprawiły, że postanowiłam poleci.ć t.ę wspaniałą Osobę innym pacjentom, znajdujacych się w tej samej sutacji zdrowotnej.
  Pani Dobtor BARDZO DZIĘKUJĘ. Państwu wszystkim polecam.

 • Świetny specjalista,pełen profesjonalizm,bardzo dobry kontakt z pacjentem ,poczucie bezpieczeństwa które mi pani doktor dała.Polecam jak najbardziej,bo ja z zabiegu jestem bardzo zadowolona,dziękuję.

 • T

  Super lekarz, dobry człowiek - mądra i ciepła kobieta. Pełen profesjonalizm i świetne podejście do pacjenta. Mój zabieg z zakresu chirurgii estetycznej został wykonany perfekcyjnie, jestem szczęśliwa i z czystym sumieniem polecam.

  W imieniu cioci Anny Zając, która nie mając fejsbuka, prosiła mnie o tą przysługę.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Łodzi (1997), a następnie w 1997 i 1998 roku odbyłam szkolenia w zakresie chirurgii plastycznej (Department of Plastic Surgery) w Northern General Hospital N.H.S. Trust w Sheffield, Wielka Brytania. W latach 1998-2002 realizowałam program studiów doktoranckich w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej AM w Łodzi. W latach 1999-2000 prowadziłam pracę badawczą w Edward S. Harkness Eye Institute Uniwersytetu Columbia w Nowym Jorku, USA. Po zdaniu egzaminu specjalizacyjnego I stopnia z chirurgii ogólnej (2001 r.) i obronie pracy doktorskiej pt. „Ocena wyników wybranych sposobów chirurgicznego leczenia wrodzonego opadnięcia powieki górnej z uwzględnieniem odmienności strukturalnych mięśnia dźwigacza powieki górnej” (2002 r.) byłam asystentem w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej. Od 2007 roku pracuję w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej UM w Łodzi, od 2013 r. na stanowisku adiunkta. W 2008 r. byłam zatrudniona jako Clinical Assistant w Claremont Hospital w Sheffield, Wielka Brytania. Tytuł specjalisty w zakresie chirurgii plastycznej uzyskałam w 2012 roku. W dorobku naukowym posiadam wiele publikacji oraz projekty badawcze. Czynnie uczestniczę w krajowych i zagranicznych konferencjach i szkoleniach naukowych. Byłam członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ogólnej i obecnie jestem - Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

  Zakres zabiegów:

  Zabiegi operacyjne z zakresu chirurgii plastycznej:
  - korekcja powiek opadających i wiotkich
  - korekcja wywinięcia powiek
  - usuwanie kępek żółtych
  - usuwanie guzów powiek
  - korekcja odstających uszu
  - korekta zniekształceń brzucha
  - korekta blizn
  - korekta piersi
  - ginekomastia
  itd
  Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej:
  Usuwanie zmarszczek toksyną botulinową:
  -tzw. kurzych łapek
  -poziomych i pionowych czoła
  -wargi górnej (zmarszczki palacza), kąta ust, brody, szyi i dekoltu
  Uniesienie brwi, podniesienie powiek toksyną botulinową
  Redukcja zmarszczek kwasem hialuronowym okolic:
  -czoła
  -skroni
  - doliny łez
  - policzków
  - bruzd nosowo-wargowych, wargowo-bródkowych
  - ust
  - szyi
  Modelowanie kształtu nosa – kwas hialuronowy
  Powiększanie i modelowanie ust
  Wypełnienia i modelowanie wolumetryczne w obrębie różnych okolic twarzy
  Nici liftingujące

Specjalizacje

 • Chirurgia plastyczna
 • Chirurgia ogólna

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Łodzi

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

 • kępki żółte
 • powieki opadające, wiotkie
 • wywinięcie, wwinięcie, kępki żółte, guzy powiek
 • odstające małżowiny uszne
 • blizny, znamiona, guzy skóry, tkanek miękkich
 • zniekształcenia brzucha
 • przerost, niedorozwój piersi
 • ginekomastia
 • opadanie piersi
więcej