Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Aleksandra Gawlik Dietetyk
Brzesko

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych dietetyków w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 50 zł

Jadłospis 7-dniowy • 200 zł

Konsultacja dietetyczna online (opis) • 50 zł


Konsultacja telefoniczna:
Proszę oczekiwać na kontakt telefoniczny ze strony specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Brzesko

50 zł

Aleksandra Gawlik Dietetyk

Konsultacja dietetyczna online: obejmuje analizę stanu odżywienia, wywiad żywieniowo - zdrowotny, materiały edukacyjne, zalecenia dietetyczne.

Jadłospis na 7 dni: odpowiednio zbilansowany, indywidualny plan żywienia, dostosowany do stanu zdrowia oraz preferencji kulinarnych pacjenta, z listą składników z podaną gramaturą oraz miarami domowymi, opisem przygotowywania posiłków, listą zakupów. Plan żywieniowy jest dodatkowo płatny i kosztuje 150 zł. Czas realizacji jadłospisu wynosi 7 dni od momentu zaksięgowania wpłaty.


50 zł

Aleksandra Gawlik - konsultacje online

Konsultacja telefoniczna: obejmuje analizę stanu odżywienia, wywiad żywieniowo - zdrowotny, materiały edukacyjne, zalecenia dietetyczne. Jadłospis na 7 dni: odpowiednio zbilansowany, indywidualny plan żywienia, dostosowany do stanu zdrowia oraz preferencji kulinarnych pacjenta, z listą składników z podaną gramaturą oraz miarami domowymi, opisem przygotowywania posiłków, listą zakupów. Plan żywieniowy jest dodatkowo płatny i kosztuje 150 zł. Czas realizacji jadłospisu wynosi 7 dni od momentu zaksięgowania wpłaty.

Pozostałe usługi


200 zł

Aleksandra Gawlik - konsultacje online50 zł

Aleksandra Gawlik - konsultacje online

Konsultacja telefoniczna: obejmuje analizę stanu odżywienia, wywiad żywieniowo - zdrowotny, materiały edukacyjne, zalecenia dietetyczne. Jadłospis na 7 dni: odpowiednio zbilansowany, indywidualny plan żywienia, dostosowany do stanu zdrowia oraz preferencji kulinarnych pacjenta, z listą składników z podaną gramaturą oraz miarami domowymi, opisem przygotowywania posiłków, listą zakupów. Plan żywieniowy jest dodatkowo płatny i kosztuje 200 zł. Czas realizacji jadłospisu wynosi 7 dni od momentu zaksięgowania wpłaty.

Moje doświadczenie

O mnie

Podejmując się współpracy ze mną możesz mieć pewność, że zalecenia i jadłospis są dobrane indywidualnie, uwzględniając przebyte choroby, aktualny stan...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Dietetyk kliniczny

Znajomość języków

  • Angielski,
  • Polski

5 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
F
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Aleksandra Gawlik - konsultacje online konsultacja dietetyczna online

Dzięki około 1,5 rocznej współpracy z Panią Aleksandrą w spokojnej i pozytywnej atmosferze pozbyłem się aż 60 kg nadwagi i nareszcie poczułem się jak nowo narodzony. Na każdym etapie tej oto współpracy Pani Aleksandra służyła wsparciem, udzielała cennych porad, motywowała, a każdy indywidualnie ułożony jadłospis obfitował w pyszne potrawy, jednocześnie umożliwiające spadek wagi. Wiem, że o własnych siłach nigdy nie dokonałbym tej przemiany. Pani Aleksandra nie tylko pomogła mi podczas odchudzania, lecz także w utrwaleniu właściwych nawyków żywieniowych, które już zawsze będą mi towarzyszyć. Pomoc tak znakomitego i profesjonalnego dietetyka to niezastąpiony skarb!

mgr Aleksandra Gawlik

Serdecznie dziękuję! Świadomość faktu, że pomogłam jest dla mnie największą zawodową satysfakcją :)

I
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Aleksandra Gawlik - konsultacje online konsultacja online

Pani Aleksandra ma podejście bardzo holistyczne, jest zaangażowana, słucha uważnie pacjenta, a wizyta odbywa się w miłej atmosferze

mgr Aleksandra Gawlik

Dziękuję serdecznie za pozytywną ocenę, pozdrawiam.

D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Aleksandra Gawlik Dietetyk

To było moje pierwsze doświadczenie z dietetykiem i otworzyło mi oczy na wiele rzeczy związanych z moim trybem życia, które wymagają poprawy. Aczkolwiek Pani Doktor nie tylko zwraca uwagę na te rzeczy ale też przygotowuje plan jak zejść na dobrą ścieżkę. Tyle wiedzy, empatii i wyraźnej chęci pomocy pacjentowi jaką emanowała Pani Doktor to skarb. Niezmiernie polecam.

mgr Aleksandra Gawlik

Dziękuję bardzo za opinię oraz współpracę! :)


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Aleksandra Gawlik Dietetyk

Polecam każdemu, kto szuka godnego zaufania dietetyka z indywidualnym podejściem do pacjenta. Pani Aleksandra wyróżnia się niesamowitym zaangażowaniem, chętnie wysłucha, wytłumaczy i wyjaśni wszystko. Można uzyskać od niej wiele cennych wskazówek.

Serdecznie polecam !

mgr Aleksandra Gawlik

Bardzo mi miło, dziękuję za pozytywną opinię :)


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Aleksandra Gawlik Dietetyk

Pani Aleksandra to profesjonalista, szczegółowo wysłuchała mnie i to co najbardziej lubię jeść, a pózniej dopasowała dietę do moich potrzeb z wykorzystaniem moich ulubionych produktów! Jest bardzo zaangażowana w całym proces odchudzania, dostępna i można się z Nią skonsultować o każdej porze. Polecam!

mgr Aleksandra Gawlik

Dziękuję za opinię. Cieszę się, że mogłam pomóc.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania