Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Signal Iduna

PZU Pomoc + 7 więcej


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Świetlana 25, Poznań

neoMedica Centrum Medyczne

Moje doświadczenie

O mnie

Studia psychologiczne ukończyłam w 1983r. Od 1986r. pracuję na Oddziale Rehabilitacji Kardiologicznej w szpitalu w Kiekrzu. Egzamin specjalizacyjny z ...

Zobacz pełen opis

Opinie pojawią się wkrótce

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u Aleksandra Brychcy? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Mój mąż mnie wyzywa od szmat, suk, śmieci i wszystko co możliwe, aż wstyd to mówić, wyklina i poniża przy każdej okazji, tzn przy każdej sprzeczce czy kłótni. Małżeństwem jesteśmy od półtora roku, ale razem jesteśmy od 10 lat, od liceum. Zawsze miał problem z szacunkiem do mnie, a ja zawsze miałam nadzieję, że się zmieni i zawsze wybaczałam wszystko. Potrafi mnie szarpać, popychać, napluć na mnie. Ale on zapomina o wszystkim i oczekuje ode mnie czułości, namiętności, nie myśląc o tym jak bardzo mnie boli to jak mnie traktuje. Mamy roczną córeczkę. Przy niej też mnie wyzywa i poniża. Boję się, że córka wyrośnie w przekonaniu, że facet może jej nie szanować, że facet może wszystko. Czuję się nic nie warta. Nikt o tym nie wie. Boję się komuś powiedzieć, bo boję się, że to będzie koniec. Każdy ma mojego męża za dobrego, pomocnego człowieka. Każdy go lubi, a ja jestem workiem treningowym, ja jestem ta zła,mówi, że to ja jestem winna, że ja zaczynam, że to przeze mnie. Nie wiem co mam robić?


Witam. Pierwszy krok już Pani zrobilaTeraz dla dobra całej trojki ważne aby udac się po profesjonalna pomoc.Pozdrawiam Aleksandra Brychcy

 Aleksandra Brychcy

Od prawie tygodnia mam problemy z oddychaniem, ciężko mi się oddycha i czuje ucisk w klatce piersiowej. Straciłam apetyt, mam fale gorąca i trzęsą mi się dłonie i czasem czuje kołatanie w sercu. Bardzo się denerwuje, nie jestem w stanie wyjść z domu ponieważ czuje, że zemdleje. Nie miałam żadnej stresującej sytuacji, studiuje, aktualnie odpoczywam. Czym to może być spowodowane? Powinnam udać się do lekarza czy psychologa?

Uwazam ze należy zrobić badanie tarczycy.Jesli będzie ok to konssultacja psychologiczna pomoze zweryfikować przyczyne i podjąć terapie.Pozdrawiam Aleksandra Brychcy

 Aleksandra Brychcy

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania