dr n. med.

Aleksandra Binka-Kowalska

Genetyk, Specjalista medycyny naturalnej

17 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza
194 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem medycyny zachodniej (genetykiem klinicznym), terapeutą Medycyny Chińskiej (akupunkturzystką) oraz trenerem Karuny (psychologii kontemplatywnej). W 2000 roku ukończyłam… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET AKUPUNKTURY w NZOZ Proph-Med.Usługa: wizyta pierwszorazowa - konsultacja, zabieg akupunktury

  Przyszłam do Pani doktor z wieloma symptomami, między innymi z bólami zatok, piszczeniem w uszach, częstym poczuciem lęku oraz zimnymi dłońmi i stopami. Zwykle jak trafiam do lekarza, to nie mają czasu mnie wysłuchać, zresztą "wyniki mam dobre więc nie będą mnie leczyć z czegoś czego nie mam". Szczęśliwie dr. Binka-Kowalska jest bardzo cierpliwą osobą, uważnie mnie wysłuchała oraz dopytywała o pewne rzeczy aby mieć pełniejszy obraz mojej osoby i móc skuteczniej mnie leczyć, mogę śmiało powiedzieć, że pierwszy raz w życiu byłam tak uważnie wysłuchana przez lekarza i zbadana (badanie z pulsu), co jak najbardziej jest ogromnym plusem Pani doktor. Z wizyty jestem bardzo zadowolona z pewnością dalej będę się leczyć u dr. Binka-Kowalskiej, uważam, że jestem w dobrych rękach i naprawdę mam szanse doświadczyć poprawy mojego zdrowia i co za ty idzie samopoczucia. Warty wspomnienia jest także fakt, że po zabiegu Pani doktor wyraziła zgodę na kontakt z mojej strony, jeśli by mnie coś zaniepokoiło w reakcji mojego organizmu na akupunkture (mam coś w rodzaju hipochondryzmu ;), za co jestem jej mocno wdzięczna. Nie było to konieczne ale świadomość, że zawsze mogę napisać "jakby co" dużo znaczy. Zdecydowanie polecam leczenie, które oferuje dr. Aleksandra Binka-Kowalska

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET AKUPUNKTURY w NZOZ Proph-Med.Usługa: wizyta pierwszorazowa - konsultacja, zabieg akupunktury

  byłam pierwszy raz jestem zadowolona Pani doktor przeprowadziła dokładny wywiad udzieliła porad i dopiero zrobiła akupunkturę myślę ze będzie dobrze

 • K
  Lokalizacja: GABINET AKUPUNKTURY w NZOZ Proph-Med.Usługa: problemy z zatokami

  Mega profesjonalizm i wiedza. Panią doktor cechuje duża uważność i holistyczne podejście do pacjenta. Zabiegi akupunktury wykonywane przez Panią doktor bardzo mi pomagają na moje dolegliwości z zatokami. Gorąco polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET AKUPUNKTURY w NZOZ Proph-Med.Usługa: wizyta pierwszorazowa - konsultacja, zabieg akupunktury

  Pani doktor bardzo miła i ciepła. Wrażenia po pierwszej wizycie bardzo pozytywne i dobre nastawienie ????

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET AKUPUNKTURY w NZOZ Proph-Med.Usługa: wizyta pierwszorazowa - konsultacja + zabieg akupunktury

  Profesjonalizm i Empatia to słowa, które najlepiej opisują Panią doktor Jeden z najlepszych lekarzy jakiego poznałam. Nie obiecuje złotych gór jeśli pacjent nie chce współpracować- to w Pani doktor cenię najbardziej.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET AKUPUNKTURY w NZOZ Proph-Med.Usługa: porada genetyczna

  Jesteśmy pod wielkim wrażeniem Pani Doktor! Niesamowicie ciepła, umiejąca słuchać, mająca czas i profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz Genetyk pierwsza klasa ! Polecamy!!!!!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET AKUPUNKTURY w NZOZ Proph-Med.Usługa: wizyta pierwszorazowa - konsultacja + zabieg akupunktury

  Pani dr Aleksandra Binka-Kowalska jest profesjonalistą. Prezentuje holistyczne podejście do człowieka. Doświadczam wraz z mężem skuteczności terapii, którą stosuje. Pani doktor jest uważnym i przyjaznym lekarzem.

 • D
  Lokalizacja: GABINET AKUPUNKTURY w NZOZ Proph-Med.

  Pani doktor to złoty człowiek i najwyższej klasy specjalistka akupunktury, non stop szkoląca się i posiadająca ogromną wiedze nie tylko z zakresu akupunktury, ale też żywienia i psychologii. Każda wizyta to dużo więcej niż zabieg medyczny. Serdecznie polecam!!!

 • M
  Lokalizacja: GABINET AKUPUNKTURY w NZOZ Proph-Med.

  Do Pani Doktor uczęszczałam regularnie - co dwa, trzy tygodnie - od sierpnia 2015 roku.
  Tak zaczęła się moja przygodna z akupunkturą - przygoda z przejściem na lepszą, zdrowszą stronę życia.
  Do Pani Doktor zgłosiłam się w celu poprawy stanu zdrowia ogólnego oraz w celu poprawy płodności.
  To była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu - umówienie 1 wizyty na"igły".
  Rezultat wizyt? - poprawa zdrowia i tygodniowe, zdrowe niemowlę.
  Z całego serca polecam zabiegi akupunktury u Doktor Binki-Kowalskiej. Pani Doktor jest osobą pełną empatii, serdeczności i rozsiewa wokół siebie pozytywną energię i oczywiście jest profesjonalną lekarką medycyny wschodu i zachodu.

  Aleksandra Binka-Kowalska2017-08-03

  Dziękuję bardzo!
  M jest wspaniały ❤

 • T

  Genialny lekarz, wspaniały i madry człowiek, przy tym z normalnym i fajnym podejściem do pacjenta. Indywidualnie ocenia każdy przypadek, prowadzi dokładny wywiad, daje zalecenia i instrukcje do ogólnej poprawy zdrowia, wiele tłumaczy i wyjaśnia. Potrzeba nam więcej właśnie takich lekarzy jak Pani doktor Binka!

  Aleksandra Binka-Kowalska2017-08-03

  Dziękuję serdecznie!

Pytania pacjentów (9)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem medycyny zachodniej (genetykiem klinicznym), terapeutą Medycyny Chińskiej (akupunkturzystką) oraz trenerem Karuny (psychologii kontemplatywnej).
  W 2000 roku ukończyłam Akademię Medyczną w Łodzi. Następnie rozpoczęłam studia doktoranckie w Zakładzie Genetyki Medycznej. W wieku 29 lat uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych a następnie zostałam specjalistą genetyki klinicznej. W latach 2004-2016 pracowałam w Poradni Genetycznej NZOZ Genos.
  Obecnie udzielam konsultacji genetycznych w Centrum Ginekologii i Położnictwa - zarówno prywatnych jak i w ramach programu badań prenatalnych.
  Od kilku lat zajmuję się również akupunkturą. Ukończyłam Kurs Podstawowy Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (TCM) w Śląskiej Akademii Akupunktury Compleo. Cały czas się dalej kształcę - po zakończeniu kursu podstawowego TCM uczestniczyłam w ponad dwudziestu kursach dodatkowych (więcej informacji na mojej stronie www.gabinet-akupunktury.pl). Współpracowałam jako akupunkturzystka z Kliniką Leczenia Niepłodności Novum w Warszawie. Jestem wykładowcą w Międzynarodowej Szkole Akupunktury Klasycznej Acuart.
  W 2017 roku po ukończeniu trzyletniego kursu zostałam trenerem Karuny - psychologii kontemplatywnej.

Specjalizacje

 • Genetyka kliniczna
 • Medycyna chińska

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej