Umów wizytę
405 odwiedzin w ciągu 30 dni

Mam 20-letnie doświadczenie w leczeniu chorób jamy ustnej (takżę przyzębia) i zębów oraz 12 letnie w medycynie estetycznej. Podchodzę do leczenia holistycznie- zawsze szukam przyczyny… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Dr W AestheticUsługa: upiększanie

  Trafiłam do Pani doktor z polecenia jako świetnego specjalisty od naturalnego 'upiększania'.Doktor poleciła serię peelingów, które rozświetliły moją skórę i pozbyłam się trudnych przebarwień. Potem zaufałam doktor i poddałam się rzeźbieniu twarzy'. Moi przyjaciele jak i ja byłam bardzo zadowolona z delikatnego i naturalnego efektu.Czuje dziś się pewniej i każdemu gorąco polecam rozmowę i zabiegi estetyczne u Pani Doktor Wójcik!

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dr W AestheticUsługa: konsultacja w zakresie stomatologii estetycznej

  Umiejętności Pani Doktor są naprawdę niezwykłe. Już po pierwszej wizycie miałam pełne zaufanie do kompetencji wszystkich osób, które zajmowały się mną w gabinecie. Z całą pewnością Pani Doktor naprawia mój uśmiech, ale jednocześnie potrafi perfekcyjnie wyleczyć ze wszystkich obaw przed wizytą u stomatologa. Niezwykle nowoczesny sprzęt i wspaniałe podejście. Serdecznie polecam, szczególnie osobom pełnym lęku i złych doświadczeń w tym obszarze. To naprawdę doskonałe miejsce.

  Agnieszka Wójcik2018-05-10

  Dziekuje ogromnie, przekazuje z radością Pani opinie mojemu Zespołowi:)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dr W AestheticUsługa: konsultacja w zakresie stomatologii estetycznej

  Przemiła i fachowa pomoc. W końcu prawdziwy lekarz stomatolog, a nie szukający okazji do wydaje ja pacjenta. Polecę każdemu, kto spyta. Fachowy sprzęt i dokładna diagnoza. Ciężko o takich specjalistów w Krakowie.

  Agnieszka Wójcik2018-05-10

  Serdecznie dziekuje

 • M
  Lokalizacja: Dr W Aesthetic

  Z chęcią pisze o swojej wizycie w gabinecie pani Agnieszki Wojcik, ponieważ jest to miejsce, które warto polecać. Moje obiekcje i lęk przed lekarzami :) ustąpiły, gdy tylko przekroczyłam prog gabinetu. Przyjemny gabinet, dobra atmosfera, a przede wszystkim osobowość Pani Agnieszki sprawiły, ze czułam się dobrze zaopiekowana i zrelaksowana. Sympatyczna Pani doktor uważnie mnie słuchała i tłumaczyła na czym polegać będzie zabieg, była bardzo cierpliwa (ja zadaje dużo pytań). Czułam, ze jestem w dobrych rękach, dosłownie :) Pani doktor jest konkretna, a także delikatna i empatyczna. Po zabiegu, był jeszcze bonus w postaci masażu twarzy, po którym czułam się bardzo odprężona.
  Jestem zadowolona z efektów i na pewno tam wrócę. Polecam!

  Agnieszka Wójcik2018-02-19

  Dziekuje!

 • K
  Lokalizacja: Dr W AestheticUsługa: konsultacja w zakresie stomatologii estetycznej

  Bardzo polecam Panią Doktor Agnieszke Wójcik każdemu kto oczekuje profesjonalnego i cierpliwego podejścia do pacjenta. Pani Doktor nie tylko ma ogromną wiedzę i umiejętności, ale również w sposób zrozumiały potrafi przekazać wszystkie istotne informacje. Pierwszy raz miałam stworzony cały plan leczenia i wiedziałam na którym etapie obecnie jesteśmy, a co najważniejsze efekt końcowy był taki jakiego oczekiwałyśmy. Bardzo się cieszę że trafiłam do Pani Doktor.

  Agnieszka Wójcik2018-02-06

  Dziekuję gorąco za opinię Pani Klaudio

 • J

  Witam, gabinet Pani dr Agnieszki Wójcik jest jedynym, który mogłabym polecić komuś kto szuka profesjonalnej pomocy w dziedzinie medycyny estetycznej ponieważ sama byłam pacjentką Pani dr Wójcik. Efekty zabiegu widoczne były już po pierwszej wizycie. Cała seria zabiegów została wykonana profesjonalnie, widać wieloletnie doświadczenie oraz ogromną wiedzę Pani doktor. Dzięki miłej atmosferze jaka panuje w gabinecie zawsze wychodziłam zrelaksowana. Aż chce się tam wracać. Gorąco polecam!

  Agnieszka Wójcik2018-01-15

  Dziękuję sedecznie za polecenie

 • Lokalizacja: Dr W AestheticUsługa: pomoc stomatologiczna

  Miałem problem z leczeniem zęba pod koronką.Byłem w kilku gabinetach i nie uzyskałem właściwej pomocy.Dopiero Pani Doktor Agnieszka Wójcik znalazła sposób na rozwikłanie mojego problemu za co jestem Jej niezmiernie wdzięczny. Polecam ten gabinet.

  Agnieszka Wójcik2018-01-15

  Dziękuje Panie Stasiu

 • Z
  Lokalizacja: Dr W AestheticUsługa: wizyta stomatologiczna

  Świetny gabinet, uznanie do całego personelu. Bardzo miła Pani Doktor, dokładna i delikatna. Duża wiedza i doświadczenie a przede wszystkim bardzo cierpliwe, spokojne i życzliwe podejście do pacjenta. Plan leczenia został mi dokładnie wyjaśniony, wizyty przebiegły w bardzo komfortowej atmosferze. Zdecydowanie polecam Panią Dr Agnieszkę Wojcik.

  Agnieszka Wójcik2018-01-04

  Dziekuję i serdecznie pozdrawiam Pani Karolino

 • Lokalizacja: Dr W AestheticUsługa: konsultacje z zakresu medycyny estetycznej

  Serdecznie polecam Panią Doktor Agnieszkę Wójcik, jako świetnego specjalistę z zakresu medycyny estetycznej. Byłam po raz pierwszy na takiej konsultacji. Pani doktor bardzo dokładnie zbadała stan mojej skóry, ustaliła plan działania w temacie medycyny estetycznej i stomatologii, odpowiedziała na wszystkie nurtujące mnie pytania :)

  Agnieszka Wójcik2017-09-05

  Bardzo dziękuję i cieszę się, że mogłam pomóc.

 • M
  Lokalizacja: Dr W AestheticUsługa: konsultacja w zakresie stomatologii estetycznej

  Wystawiam tej klinice i dr Wójcik najwyższą z możliwych ocen. Pierwsza wizyta trwała prawie dwie godziny, a przedłużona była nie na moją prośbę, tylko po to by mi wszystko należycie wyjaśnić i pomóc. Podczas wizyty bardzo dokładnie został zbadany stan całego uzębienia i omówiony dokładnie plan leczenia. Ze względu na holistyczne podejście do zdrowia Pani dr starając się wyjaśnić przyczyny problemów sięga nawet w takie rejony, gdzie człowiek nigdy w życiu nie spodziewałby się, że to właśnie tam tkwi sedno problemu zdrowotnego. Przychodząc z problemem stomatologicznym otrzymałam ogromną ilość informacji i porad powiązanych z drugą specjalizacją Pani dr: medycyną estetyczną i Jej pasją do zdrowego stylu życia. Parę spaw załatwionych za jednym razem. Bardzo profesjonalnie i ciepło podchodzi do pacjentów, odpowiada na wszystkie pytania i bardzo dba o każdego, kto do niej przyjdzie :), jednak kompetencje Pani doktor są tutaj najbardziej istotne. Dopiero zaczynam wizyty w gabinecie Pani doktor oraz walkę z moimi problemami lecz bez najmniejszego zastanowienia będę je kontynuowała do momentu pozbycia się problemów. Polecam z całego serca i dziękuje serdecznie !

  Agnieszka Wójcik2017-03-01

  Witam, dziękuję Pani Moniko za Pani opinię i zaufanie oraz zapraszam ponownie

Pytania pacjentów (111)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Jako, że zależy mi na trafnej diagnozie, a moje objawy podobno są dość nietypowe, bardzo zależy mi na każdej opinii, jeszcze przed rozpoczęciem leczenia. Mam problem z dolną szóstką, która po zastosowaniu biodentyny oraz późniejszym wypełnieniu powoduje duży dyskomfort w postaci „swędzenia”. Ciężko to nazwać bólem, ponieważ mogę normalnie spać, spożywać posiłki oraz funkcjonować, ale w moim odczuciu z każdym dniem stan się pogarsza. W chwili obecnej objawy występują przez cały czas, a dodatkowo doszło uczucie „ciała obcego”. Pragnę nadmienić, iż w wieku 27 lat posiadałem wyłącznie jedną plombę i nie wynikało to z mojego zaniedbania, tylko z faktu, iż na corocznych przeglądach otrzymywałem informację o braku konieczności leczenia. Niestety po wykonaniu pantomogramu zębów okazało się, że stan różni się od przedstawianego przez wcześniejszego stomatologa. Nie mniej jednak do rozpoczęcia leczenia, nigdy nie posiadałem przedstawianych wcześniej objawów, ani jakichkolwiek dolegliwości bólowych. Podczas pierwszej wizyty otrzymałem informację, iż ubytek był dość głęboki i konieczne jest zastosowanie biodentyny co nastąpiło. Przez kilka dni nie było żadnych niepokojących objawów, niestety później pojawiło się swędzenie, które występuje niemal przez cały czas. Problem został zgłoszony, nie mniej jednak zostało zastosowane wypełnienie i tygodniowa seria laserem, które nie odniosła żadnego skutku. Zasadnicze pytanie czy konieczne jest leczenie kanałowe, czy powodem może być nietolerancja organizmu na biodentynę? Pragnę zaznaczyć, że do jej zastosowania ząb nie wykazywał jakichkolwiek symptomów. Problem występuje od około 3 miesięcy, więc nie liczę na samoistne ustąpienie problemu. Drugie pytanie dotyczy przeskakiwania żuchwy, do czasu rozpoczęcia leczenia nigdy taki problem nie występował, teraz występuje nagminnie. Czy jest szansa na powrót do pierwotnego stanu? Z góry dziękuję za każdą opinię.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Agnieszka Wójcik

  Witam, Jeśli problem jest przewlekły (3 miesiące) to zdecydowanie polecam zdjęcie punktowe okołowierzchołkowe dla lepszej diagnozy w kierunku leczenia, bądź nie, kanałowego. Alergię zawsze trzeba brać pod uwagę. Trzeba też sprawdzić żywotność zęba, węzły urazowe,itd i podjąć decyzję o etapach leczenia.

 • ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Agnieszka Wójcik

  Tak czasami się zdarza po ekstrakcji. Proponuję odczekać jeszcze 2-3 tygodnie, a jeśli sytuacja się nie poprawi, zrobić ponownie zdjęcie rtg.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Mam 20-letnie doświadczenie w leczeniu chorób jamy ustnej (takżę przyzębia) i zębów oraz 12 letnie w medycynie estetycznej. Podchodzę do leczenia holistycznie- zawsze szukam przyczyny i staram się ją eliminować, a przynajmniej poznać przyczynę. Stąd pacjenci wychodzą ode mnie oprócz wypełnienia z poradami dietetycznymi, kosmetycznymi, a czasami z zestawem ćwiczeń 'na sztywny kręgosłup'.
  Bardzo ważna jest dla mnie szeroko rozumiana estetyka czyli harmonia kształtów, kolorów będąca w równowadze z osobowością i stylem życia.
  Jestem aktywnym członkiem * American Academy of Aesthetic Medicine
  * Association of Advanced Facial Aesthetics
  * British Dental Association
  * General Dental Council
  Staram się pomagać nie szkodząć:) i odzyskać piękno i harmonie twarzy - zaczynając od pięknej skóry na uśmiechu kończąc. Pomagam zarówno stworzyć piękne uśmiechy jak i odzyskać i utrzymać piękną skórę.
  Jestem certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej a dyplom uzyskałam po dwóch latach studiów na prestiżowym University of Greenwich w Londynie. Umiejętności doskonaliłam w USA, Anglii, Włoszech oraz Szwecji. Całe moje zawodowe życie poświęcam estetyce, studiowaniu proporcji i holistycznemu podejściu do starzenia (także poprzez dietę i zmianę stylu życia).

  Zadowolenie klientek i pacjentów z zabiegów jest dla mnie największą nagrodą za włożoną pracę.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Stomatologia dziecięca
 • Protetyka stomatologiczna
 • Periodontologia
więcej

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum Jagiellonian University, Krakow, Poland
 • University of Greenwich, Londyn, UK

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki
 • włoski
 • rosyjski
więcej