lek. dent.

Agnieszka Suder

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

89 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
1 287 odwiedzin w ciągu 30 dni

Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach.Zajmuje się leczeniem zachowawczym oraz szeroko rozumianą stomatologią estetyczną.Swoją zawodową pasje - implantologie , rozwija uczestnicząc… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
89 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Przychodnia Stomatologiczno - Lekarska "MEDYCYNA"

  Byłam u pani Agnieszki już 3 raz. Za każdym razem byłam bardzo zadwolona. Pani Agnieszka potrafi rozładować stres, tłumaczy wszystko krok po kroku. Gorąco polecam ! Ja napewno wrócę :)

 • F
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Kalwaryjska 33Usługa: badanie stomatologiczne

  Do leczenia miałem prawą dolną szóstkę - 3 kanały plus uzupełnienie zęba. Po dwóch wizytach cieszę się otworzonym zębem w rozsądnych kosztach leczenia. Jestem zadowolony.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Kalwaryjska 33Usługa: naprawa dwóch zębów

  Profesjonalne podejście do pacjenta oraz bardzo dobrze wykonana praca. Zabieg wykonany bezboleśnie, bardzo miła atmosfera. Polecam! :)

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przemiła, kompetentna lekarka. Dowiedziałam się wszystkiego z najmniejszymi szczegółami. Pani Agnieszka podała wszystkie możliwe opcje najlepsze dla mnie i mojego zdrowia, a nie dla jej portfela. W 100% polecę znajomym. Ciężko znaleźć tak wspaniałego i zaangażowane człowieka :)

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Kalwaryjska 33Usługa: leczenie próchnicy

  Wizyta bardzo udana. Pani Agnieszka fachowo diagnozuje oraz dokłada wszelkiej staranności aby zabieg był znośny i możliwie mało bolesny :)Polecam w 100%

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Kalwaryjska 33Usługa: wypełnienie kompozytowe

  Wizyta jak zwykle przebiegła sprawnie i co najważniejsze bezboleśnie. Pani doktor bardzo miła i kompetentna zawsze z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Jeśli chodzi o mnie pani Agnieszka jest najlepszym stomatologiem nie wyobrażam sobie wizyty w innym gabinecie stomatologicznym.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Kalwaryjska 33

  Najlepszy stomatolog u jakiego byłam :) Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Pani doktor jest bardzo delikatna, nie straszy tylko spokojnie wszytko tłumaczy i cały czas jest uśmiechnięta. Na pewno wrócę na kolejne wizyty. Szczerze polecam!

 • Lokalizacja: Gabinet Kalwaryjska 33Usługa: usuwanie kamienia nazębnego wybielanie i plombowanie

  Miałam przyjemność być na dwóch wizytach i za każdym razem byłam bardziej zadowolona. Pani Agnieszka to profesjonalistka w każdym calu, bardzo chętnie doradzi i wypowie swoje zdanie dając przy tym możliwość wyboru najlepszej drogi leczenia. Jest oprocz teho przemiłą osobą z pozytywnym nastawieniem do zycia. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń co do jej wiedzy doświadczenia i fachowego podejścia do klienta. Gorąco polecam jej usługi.

 • Lokalizacja: Gabinet Kalwaryjska 33Usługa: leczenie

  Pani Agnieszka jest najlepszym stomatologiem, u jakiego byłam w całym swoim życiu. Po przejsciach, ktore kosztowały mnie wiele stresów i pieniędzy, pozwoliła mi uwierzyć, że wizyta może być przyjemna, bezbolesna i nie czeka się na nią tygodniami. Konkretna, fachowa, przemiła! Polecam z całego serca, choć troszkę się boję, że ustawią się do Niej ogromne kolejki, w których kiedyś będę czekać. Ah nie, przecież Pani Agnieszka wszystko mi już naprawiła! :-)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Stomatologiczno - Lekarska "MEDYCYNA"

  Profesjonalne podejście. Wizyta odbyła się punktualnie o wyznaczonej porze. Pani doktor poinformowała mnie o całkowitym przebiegu, koszcie oraz szansach wyleczenia zęba leczeniem kanałowym. Poinformowała mnie także o możliwych komplikacjach. Do tego Pani doktor jest bardzo życzliwa.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach.Zajmuje się leczeniem zachowawczym oraz szeroko rozumianą stomatologią estetyczną.Swoją zawodową pasje - implantologie , rozwija uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.Ukończyła Curriculum Implantologii - Dental Skills Institute Akademii Garmedu,odbyła kurs :Osteologia.Implanty w strefie estetycznej wg. dr.Michaela Stimmelmayera. Uczestniczyła w Sympozjum Central European Implant Akademy 2014. Jest aktywnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej (OSIS) oraz Europejskiego Towarzystwa Implantologiczngo (European Association of Dental Implantology - EDI). Stosuje innowacyjne, zaawansowane techniki leczenia celem uratowania zęba oraz wykonuje wysoko estetyczne prace protetyczne,aby uzyskać efekt pięknego uśmiechu. Cieszy się ogromnym zaufaniem pacjentów, na które zapracowała sobie łagodnością, dokładnością i niezwykłą sprawnością w czasie wykonywanych zabiegów.
  Doktor przyjmuje również pacjentów zagranicznych : w języku angielskim.

  GABINET W KRAKOWIE :
  DOJAZD
  Przystanek tramwajowy Smolki - gabinet w biurowcu , 3 piętro , wejście przy przystanku tramwajowym.
  PARKING
  Parking bezpłatny 800m od gabinetu na ul. Wadowickiej 1
  Parking płatny wielopoziomowy 200m od gabinetu ul. Zamoyskiego 22 (1godz - 3zł)

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Ukończone szkoły

 • Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

badge-likeCreated with Sketch. Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl