lek.

Agnieszka Krzemińska

Psychiatra

21 opinii +dodaj

Umów wizytę 35 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista psychiatrii i terapii środowiskowej. Pracuje jako konsultant przy Ośrodkach Pomocy Społecznej w Sicienku i Nowej Wsi Wielkiej. Zajmuje się leczeniem środowiskowym w ramach… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Agnieszka Krzemińska super osoba i bardzo dobry lekarz. Pani doktor pomogła naszej rodzinie w ciągu jednej wizyty. Serdeczna, uśmiechnięta i zainteresowana tym co mówi pacjent. Zna się dobrze na tym co robi. Z czystym sumieniem polecam wszystkim wizytę u Pani Agnieszki.

 • U
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo cierpliwa i ciepła osoba-po rozmowie wszystkie problemy wydająsię być jak gdyby"mniejsze". Naprawdę polecę swoim znajjomym, gdyż wiem że ludzie naprawdę potrzebują pomocy

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest bardzo sympatyczna i ciepłą osobą. Wizyta przebiegała w bardzo dobrej atmosferze. Miałam poczucie ze zostałam dokładnie wysłuchana. Na pewno spotkamy się na kolejnych wizytach.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remedium ClinicUsługa: konsultacje psychiatryczne - pierwsza wizyta

  Duży plus za to ze ma czas na wysłuchanie pacjenta. Czuło się atmosferę spokoju . Juz po pierwszej wizycie poczułam ze to jest lekarz który mi pomoże . Wzbudza ogromne zaufanie.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remedium ClinicUsługa: konsultacje psychiatryczne - pierwsza wizyta

  Nie sądziłam, że pewnego dnia będę potrzebowała takiej pomocy. Sytuacja bardzo stresująca tym bardziej, że była to moja pierwsza wizyta u „takiego” lekarza. Ogromne znaczenie, aby ta pomoc miała jakiś sens i pomogła każdemu z nas zależy od osoby, do której się udajemy i jak ona wygląda. Bardzo miła Pani doktor o przyjaznym spojrzeniu i miłym, spokojnym głosie, który również ma duży wpływ na cały przebieg rozmowy, pogodna, normalna osoba, nastawiona pozytywnie do ludzi, potrafi dobrze słuchać, zadaje pytania, z których można się o sobie wiele dowiedzieć i nad sobą pomyśleć, nie znałyśmy się wcześniej, dlatego wszystkie powyższe stwierdzenia spowodowały, że można się przed nią otworzyć i powiedzieć co tak naprawdę na sercu leży, a ona doskonale mnie rozumiała i podsunęła dobre rady. Wizyta przebiegła bardzo fajnie, oczywiście dla każdego z nas co innego ma znaczenie i każdy z nas czegoś innego oczekuje. Ja jestem zadowolona.
  Karolina.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remedium ClinicUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Specjalista godny polecenia. Wizyty odbywają się w bezstresowej atmosferze z poszanowaniem godności pacjenta .Pani Agnieszka od początku wzbudza zaufanie co pomaga w rozmowie o swoich problemach. Pani doktor to bardzo sympatyczna i ciepła osoba o świetnym podejściu do pacjenta.

 • A

  Bardzo sympatyczna Pani doktor:) Wysłucha i zada dodatkowe pytania, aby prawidłowo wyznaczyć sposób dalszego leczenia, otrzymałam także ulotki dla mnie i mojej rodziny z informacjami na temat mojego schorzenia, polecam wizyty u Pani doktor Krzemińskiej.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remedium ClinicUsługa: konsultacje psychiatryczne, kolejna wizyta

  Jestem bardzo zadowolony,ze trafiłem na tak wspaniala p.doktor
  Bardzo mi pomogła Jestem innym człowiekiem

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remedium ClinicUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Pani doktor to bardzo sympatyczna i empatyczna osoba. W gabinecie od razu można poczuć się komfortowo ponieważ Pani Agnieszka wzbudza zaufanie co pomaga w rozmowie o problemach. Leki przepisane przez Panią doktor pomagają. Pani Agnieszka jest życzliwym i zawsze starający pomoc lekarzem. Polecam.

 • B
  Lokalizacja: Remedium ClinicUsługa: konsultacje psychiatryczne - pierwsza wizyta

  Jestem mile zaskoczona wizytą u Pani Doktor. Od samego wejścia do gabinetu czułam się bezpiecznie. Atmosfera była bardzo sprzyjająca do rozmowy o problemach. Od razu dostrzega się kompetentność Pani Doktor. Słuchała mnie z uwagą i zainteresowaniem, potraktowała bardzo poważnie, zadawała konkretne pytania, nie odczuwałam presji czasu. Dużym plusem jest także nie wciskanie na siłę pacjentowi leków- to chyba najbardziej mnie zbudowało. Szczerze polecam Panią Doktor.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista psychiatrii i terapii środowiskowej. Pracuje jako konsultant przy Ośrodkach Pomocy Społecznej w Sicienku i Nowej Wsi Wielkiej. Zajmuje się leczeniem środowiskowym w ramach Poradni Zdrowia Psychicznego w Chojnicach. W latach 2007-2012 asystent, 2012-2013 ordynator Oddziału Zaburzeń Lękowych Kliniki Psychiatrii, nauczyciel akademicki w Collegium Medicum.
  Przyjmuje pacjentów od 18 r.ż.

Specjalizacje

 • Psychiatria