Adresy (4)

CENTRUM PSYCHOTERAPII I ROZWOJU „NASZA STREFA”


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto
22 273..... Pokaż numer

Konsultacja psychologiczna • 160 zł

Terapia EMDR • 240 zł


Stefana Czarnieckiego 11/3, Żoliborz, Warszawa
Gabinet PsychotraumatologicznyPrzyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto
22 273..... Pokaż numer


Wolska 96/32, Warszawa
Gabinet PsychotraumatologicznyPrzyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto
22 273..... Pokaż numer

Płatność po konsultacji

U tego specjalisty zapłacisz wygodnie po konsultacji. Zobacz więcej
Konsultacja online • 140 zł


Przyjmuję: dorosłych
22 273..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

Zapłacisz po konsultacji online.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Zapraszam na konsultacje video poprzez komunikator Skype.
Proszę o dodanie mnie do kontaktów: agnieszka.karolina.laskowska


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, psychotraumatologiem oraz rekomendowanym terapeutą EMDR z certyfikatem Practitionera EMDR Europe. ​ Specjalizuję się w pomocy w...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia psychosomatyczne
 • Zaburzenia odżywiania
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy - psychologia (studia magisterskie)
 • Uniwersytet SWPS w Warszawie - psychotraumatologia (studia podyplomowe)
 • Uniwersytet SWPS w Warszawie - psychosomatyka i somatopsychologia (studia podyplomowe)

Specjalizacje

 • Psychotraumatologia
 • Psychologia kliniczna
 • Psychoterapia


Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


140 zł

Konsultacja online Agnieszka Laskowska Psychotraumatologal. Niepodległości 157 m. 17,

160 zł

CENTRUM PSYCHOTERAPII I ROZWOJU „NASZA STREFA”


Stefana Czarnieckiego 11/3, Warszawa

150 zł

Gabinet Psychotraumatologiczny


Wolska 96/32, Warszawa

150 zł

Gabinet Psychotraumatologiczny

Pozostałe usługi


Stefana Czarnieckiego 11/3, Warszawa

160 zł

Gabinet Psychotraumatologiczny


Wolska 96/32, Warszawa

160 zł

Gabinet Psychotraumatologicznyal. Niepodległości 157 m. 17,

240 zł

CENTRUM PSYCHOTERAPII I ROZWOJU „NASZA STREFA”


Stefana Czarnieckiego 11/3, Warszawa

220 zł

Gabinet Psychotraumatologiczny


Wolska 96/32, Warszawa

220 zł

Gabinet PsychotraumatologicznyStefana Czarnieckiego 11/3, Warszawa

250 zł

Gabinet Psychotraumatologiczny

przeprowadzenie testów i wywiadu osób po wypadkach komunikacyjnych w celu odszkodowawczym

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
X
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychotraumatologiczny konsultacja psychologiczna

Bardzo spokojna i przyjazna atmosfera oraz profesjonalne podejście do pacjentki. Serdecznie polecam


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM PSYCHOTERAPII I ROZWOJU „NASZA STREFA” terapia EMDR

Pani Agnieszka to wyjątkowa Osoba i ponadprzeciętna terapeutka z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Wspierała mnie i towarzyszyła w najtrudniejszych momentach życia. Odkąd rok temu rozpoczęłam terapię, moje życie się zmienia, udało mi się przepracować wiele traumatycznych wydarzeń, m.in za pomocą EMDR. Panią Agnieszkę cechuje ogromna empatia, wrażliwość, umiejętność uważnego słuchania i chęć pomocy. Jest genialna w tym, co robi. Jestem bardzo wdzięczna Pani Agnieszce i oczywiście polecam.


W

Opinia z dnia 18.11.2020 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


C
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychotraumatologiczny

Skuteczność, profesjonalizm, wiedzą i doświadczenie.
Pani Agnieszka pomogła mi zmierzyć się z traumatycznym doświadczeniem, które niszczyło mnie i nie pozwalało o sobie zapomnieć. Obecnie stanowi fakt z mojego życia i nie wpływa na moją teraźniejszość. Przebieg terapii został szczegółowo omówiony, co obniżyło mój stres związany z pierwszym spotkaniem z psychologiem. Podejście pełne zrozumienia i wsparcia oraz doskonałe przewodnictwo w terapii spowodowało, iż powrót do traumatycznych zdarzeń psychicznie kosztował mniej mnie niż zakładałam. Sama bym sobie nie poradziła z przeszłością, dlatego cieszę się, iż spotkałam na swojej drodze Panią Agnieszkę. Jest to na pewno osoba do której wrazie trudności zwrócę się o pomoc.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Polecam Terapię EMDR u Pani Agnieszki. Po wielu konsultacjach psychologicznych u różnych psychologów, czułam, że nic się nie zmienia. Terapia EMDR okazuje się być skuteczna. Pani Agnieszka jest zaangażowana i zawsze stawia na pierwszym miejscu dobro pacjenta.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychotraumatologiczny terapia EMDR

Miałam zdiagnozowane PTSD, z którym nie mogłam uporać się przez półtora roku, 2 różne terapie, które podjęłam przed EMDR pomogły trochę, ale nie do końca. Terapia EMDR u Pani Agnieszki okazała się być przełomem, w niecałe dwa miesiące pomogła mi pozbyć się wszystkich symptomów PTSD. Dzięki EMDR coś w końcu "przestawiło się" w mojej głowie i po prostu przestałam obsesyjnie wracać do wydarzeń z przeszłości. Czuję, że znowu jestem sobą, jestem w stanie angażować się w chwilę obecną, a to, co zdażyło się kiedyś należy już do przeszłości. Dodam, że Pani Agnieszka jest bardzo życzliwą i empatyczna osobą, wzbudzajaca poczucie bezpieczeństwa i bycia rozumianym. Bardzo dziękuję Pani Agnieszko za udzieloną mi pomoc!


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychotraumatologiczny konsultacja psychologiczna

Pani Agnieszka jako psychoterapeuta ma "to coś" , trudno wytłumaczyć ale polecam a dodatkowo w rozmowie jest równym partnerem , daje poczucie ogromnego komfortu i pełnego skupienia na rozmówcy


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychotraumatologiczny konsultacja psychologiczna

Pani Laskowska szybko trafia w sedno problemu i przez to mam wrażenie, że jestem dobrze prowadzona terapeutycznie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Na wstępie chciałabym bardzo podziękować Pani Agnieszce za zaangażowanie. Cieszę się, że trafiłam na takiego specjalistę. Byłam na kilku wizytach i widzę duże, pozytywne zmiany w moim samopoczuciu. Wizyty zawsze zaczynają się punktualnie, a ja staram się być równo o czasie, aby dać przestrzeń osobie przede mną oraz Pani Agnieszce na chwilę przerwy. Jestem pod dużym wrażaniem efektywności działania p. Agnieszki i jej metod, empatii oraz zrozumienia. Staram
się wdrażać wnioski z każdej wizyty w życie i to jest bardzo pomocne. Jeszcze niedawno byłam w momencie swojego życia kiedy kręciłam. się w kółko, a teraz czuję, że zaczynam wychodzić na prostą... I to po kilku spotkaniach. Dziękuję pięknie i polecam innym potrzebującym wsparcia.


G
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychotraumatologiczny

Niestety, ale po 4 spotkaniach mogę stwierdzić, że terapia u p. Agnieszki nie spełnia moich oczekiwań. Żadne z naszych spotkań nie odbyło się punktualnie. Nie wiem do dziś, dlaczego zaczynałyśmy zawsze 5-7 min. po czasie mimo, że p. Agnieszka siedzi już w gabinecie i ja również jestem wcześniej. Nawet przed pierwszym spotkaniem nie wyszła do mnie do poczekalni o czasie, byłam zdezorientowana, bo ktoś otworzył mi drzwi domofonem, ale w poczekalni ani samej poradni nie było nikogo, chciałam już wychodzić, bo było 5 minut po czasie, a ja przyszłam specjalnie 7 minut wcześniej na wypadek, gdyby czekały formalności przed pierwszą sesją. W ostatniej chwili p. Agnieszka pojawiła się w drzwiach. Przywitałam się i wspomniałam coś, że nie wiedziałam czy pani jest w ogóle i czy wizyta jest aktualna (zapisywałam się z ponad 2 tygodniowym wyprzedzeniem), ale p. Agnieszka nie skomentowała tego w żaden sposób. Podczas pierwszego spotkania p. Agnieszce dzwonił również telefon i wibrowały powiadomienia, co było dla mnie deprymujące, bo byłam zdenerwowana nową sytuacją i pierwszym spotkaniem. Drugie spotkanie również odbyło się po czasie, ale stwierdziłam, że nie będę nastawiać się negatywnie, bo może to przypadek i się to zmieni. Na kolejne spotkanie przyszłam ok. 19:12 aby już nie czekać, ale mimo to zaczęłyśmy ok. 19:20! i zakończyłyśmy ok. 20:00 (sesja trwała 40 min.), bo p. Agnieszka miała jeszcze po mnie kolejną osobę. Ostatnie spotkanie znów zaczęło się ok. 7 minut po czasie. Poprzednia pacjentka wyszła o godz. 19:15 z gabinetu (kiedy moja wizyta zaczynała się o 19:10), po czym dosłownie minutę później zostałam zaproszona do gabinetu. P. Agnieszka nie powiedziała do mnie nawet "Dzień dobry" tylko machnęła głową pojawiając się w drzwiach w geście zapraszającym do wejścia. Czułam się bardzo niekomfortowo. Weszłam do dusznego gabinetu, i usiadłam na ciepły jeszcze fotel.. Dodam, że ani razu nie usłyszałam żadnego wyjaśnienia czy zwykłego "przepraszam" w związku z obsuwą czasową. Rozpoczęłyśmy wtedy sesję, jednak jej temat był inny niż umawiałyśmy się na koniec poprzedniego spotkania (nie wiedzieć czemu). Źle się czułam przez tę sytuację na początku i w zasadzie trudno mi było się skupić na temacie rozmowy. Po spokojnym przemyśleniu sprawy stwierdzam, że podejście p.Agnieszki do pacjenta mi nie odpowiada i raczej się to nie zmieni. Nie czuję tutaj przestrzeni do nawiązania głębszej relacji, w której mogę zaufać swojemu terapeucie. Dodam, że ani na początku ani na każdym kolejnym spotkaniu nie było żadnego omówienia kontraktu, co też jest dość dziwne. Nie polecam osobom wymagającym szacunku do czyjegoś czasu i pieczołowitego podejścia do wykonywanego zawodu. Co do samego przebiegu terapii - niewiele jestem w stanie stwierdzić, bo na razie było przejście przez sprawy bieżące (z czym przychodzę) oraz omówienie relacji z bliskimi, więc właściwa terapia się właściwie jeszcze nie rozpoczęła.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

12 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące trauma

  Od około 8 miesięcy cierpię na dermografizm, którego powodem ma być nieoswojona trauma z przeszłości, nie przypominam sobie jednak żadnego traumatycznego wydarzenia w moim życiu. Jak mogę to powiązać z jakimś wydarzeniem? Jakie kroki powinnam podjąć aby się wyleczyć?

  Dzień dobry,
  Jeżeli po konsultacji z alergologiem i podjętym leczeniu farmakologicznym Pani objawy nie ustąpią, sugeruję kontakt z psychologiem specjalizującym się w terapii EMDR. Pomaga ona znaleźć przyczynę objawów somatycznych w trudnych doświadczeniach z przeszłości. Jednocześnie nie muszą mieć one charakteru silnej traumy.

  Pozdrawiam,
  Agnieszka Laskowska

  mgr Agnieszka Karolina Laskowska


 • Poszukuję terapeuty, który pracuje w nurcie behawioralno-poznawczym i jest w stanie pprowadzić terapię w soboty. Cieżko znaleźć mi takiego specjalistę, stąd moje pytanie i prośba o pomoc.
  Pozdrawiam

  Szanowna Pani/Szanowny Panie,

  Zapraszam w soboty do mojego gabinetu na Żoliborzu w Warszawie. Podczas terapii wykorzystuję techniki z podejścia poznawczo- behawioralnego.

  Pozdrawiam serdecznie,
  Agnieszka Laskowska

  mgr Agnieszka Karolina Laskowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, psychotraumatologiem oraz rekomendowanym terapeutą EMDR z certyfikatem Practitionera EMDR Europe. ​ Specjalizuję się w pomocy w...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia psychosomatyczne
 • Zaburzenia odżywiania
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy - psychologia (studia magisterskie)
 • Uniwersytet SWPS w Warszawie - psychotraumatologia (studia podyplomowe)
 • Uniwersytet SWPS w Warszawie - psychosomatyka i somatopsychologia (studia podyplomowe)

Specjalizacje

 • Psychotraumatologia
 • Psychologia kliniczna
 • Psychoterapia

Staże

 • Stowarzyszenie SPOZA w Warszawie
 • Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie - Klinika Nerwic
 • Wojskowy Szpital Kliniczny w Bydgoszczy - Oddział Neurologii
Zobacz więcejZnajomość języków

Polski

Profile społecznościowe