dr n. med.

Agnieszka Drzewiecka-Gerber

Kardiolog, Internista

38 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza
35 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych. Duże doświadczenie w echokardiografii przezklatkowej dorosłych, w szczególności w ocenie wad serca, a także w echokardiografii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
38 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia dla SercaUsługa: konsultacje kardiologiczne

  Pani Doktor bardzo miła, odpowiadała na moje wszystkie pytania co do przebiegu mojej byłej choroby. Dowiedziałem się wreszcie co mogę a czego nie. Pierwszy lekarz który stwierdził, iż nie muszę brać wszystkich lekarstw, które do tej pory bez ograniczeń mi przypisywano. Zaproponowano mi badanie cholesterolu i trójglicerydów z wynikiem natychmiast. Jestem zachwycony.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia dla SercaUsługa: konsultacje kardiologiczne

  Mila i fachowa obsluga. Pani doktor skupia się na przyczynie problemu i stara się ja wyjaśnić. Ceny badań dość wysokie w stosunku do innych poradni. Plus to napewno kompleksowe wyposażenie poradni.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia dla SercaUsługa: ECHO serca

  18.04.2018 wykonywane miałem badanie EKG oraz Echo serca. Wszystko przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Pani doktor to nie tylko wyśmienity specjalista, ale również bardzo przyjazna i sympatyczna osoba, która wszystko jasno i dokładnie wytłumaczy.
  Pozdrawiam serdecznie

 • M
  Lokalizacja: Poradnia dla Serca

  Jestem bardzo zadowolona po wizycie u Pani Doktor. Pełen profesjonalizm i miła obsługa. Cieszę się , że trafiłam na Panią Doktor, która wyjaśniła mi wsztstko bardzo dokładnie, wykonała badanie i dała zalecenia. Dziękuję raz jeszcze i szczerze polecam !

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia dla SercaUsługa: konsultacje kardiologiczne

  Lekarz z doświadczeniem i wiedzą, miła obsługa, szybki termin i brak problemów z umówieniem wizyty z dnia na dzień, wizyta o charakterze konsultacji

 • M
  Lokalizacja: Poradnia dla Serca

  Jestem bardzo wdzieczna za badanie.Panicznie sie balam a Pani Kardiolog mnie bardzo uspokoila.Super Pani Doktor polecam badania I wszelakie porady kardiologiczne tylko tam.Serdecznie dziekuje rax jeszcze.

 • K
  Lokalizacja: Poradnia dla SercaUsługa: test dobutaminowy

  Atmosfera bardzo miła i przyjazna dla "zestresowanego" pacjenta. Fachowa obsługa, wyczerpujące informacje i odpowiedzi lekarza (dr Agnieszka Drzewiecka- Gerber) na temat badania oraz jego wyniku Polecam!

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia dla SercaUsługa: konsultacje kardiologiczne

  Pani doktor to bardzo miła i konkretna osoba. Bardzo dobry diagnosta. Dokładnie bada, rzeczowo i dostępne informuje o stanie zdrowia. Dodatkowo pomaga pacjentowi w zakresie wykonania badań niezbędnych w dalszej diagnostyce. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga stan zdrowia pacjenta. Byłam po raz pierwszy u kardiologa ale wyszłam spokojna i świadoma swojego stanu zdrowia a także ukierunkowana na dalsze leczenie. Polecam każdemu takiego fachowca. Przychodnia w pełni profesjonalna.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia dla SercaUsługa: ocena pracy stymulatora

  Podczas wizyty otrzymałam bardzo rzetelne odpowiedzi na moje pytania i wątpliwości i przejrzyste zalecenia . Wizyta odbyła się w bardzo miłej atmosferze . Z pełnym zaufaniem ponownie zwrócę się do Pani Dpktor po poradę .

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia dla Serca

  Szczerze polecam panią doktor. Konkretnie i fachowo.
  Poradnie dla serca - dobrze, że powstało takie miejsce. Widać, że właściciele chcą zapewnić nam pacjentom opiekę na dużo wyższym poziomie od tej spotykanej na co dzień w służbie zdrowia.

Pytania pacjentów (76)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych. Duże doświadczenie w echokardiografii przezklatkowej dorosłych, w szczególności w ocenie wad serca, a także w echokardiografii przezprzełykowej, obciążeniowej. W gabinecie możliwość wykonania ukg przezklatkowego, obciążeniowego (w tym również z dobutaminą) oraz ukg przezprzełykowego. Możliwość kwalifikacji do zabiegów mało inwazyjnych zastawek serca. Zapraszam na stronę www.poradniadlaserca.pl

Specjalizacje

 • Kardiologia
 • Choroby wewnętrzne

Ukończone szkoły

 • Śląski Uniwersytet Medyczny