dr n. med.

Agnieszka Drzewiecka-Gerber

Kardiolog, Internista

28 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 40 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych. Duże doświadczenie w echokardiografii przezklatkowej dorosłych, w szczególności w ocenie wad serca, a także w echokardiografii… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (76)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych. Duże doświadczenie w echokardiografii przezklatkowej dorosłych, w szczególności w ocenie wad serca, a także w echokardiografii przezprzełykowej, obciążeniowej. W gabinecie możliwość wykonania ukg przezklatkowego, obciążeniowego (w tym również z dobutaminą) oraz ukg przezprzełykowego. Możliwość kwalifikacji do zabiegów mało inwazyjnych zastawek serca. Zapraszam na stronę www.poradniadlaserca.pl

Specjalizacje

 • Kardiologia
 • Choroby wewnętrzne

Ukończone szkoły

 • Śląski Uniwersytet Medyczny

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
28 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia dla SercaUsługa: konsultacja kardiologiczna

  Profesjonalizm, miła atmosfera, życzliwość, badanie i konsultacja przebiegły sprawnie i szybko, dobra organizacja

 • I
  Lokalizacja: Poradnia dla SercaUsługa: ECHO serca

  Pani Doktor to doswiadczony lekarz ale także ciepła i życzliwa osoba spokojnie wytlumaczy i odpowie na zadane pytania .Pierwszy raz poszlam do pani doktor 4 lata temu 2014 rok do dzis z pośród wielu dobrych lekarzy polecam właśnie tą pania doktor jest jedyna w swoim rodzaju dla mnie najlepsza❤Dziekuje za dzisiejsze badanie i optymistyczne podejcie do mojej osoby ????

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia dla SercaUsługa: badania diagnostyczne

  Leczę się u Pani doktor od 8 lat. Uratowała mi życie właśnie 8 lat temu wykrywając tętniaka aorty wstępujące. Pani Agnieszka to wspaniały człowiek, słucha , poświęca się dla pacjenta, pomaga jak tylko jest to możliwe i nauka pozwala. Godna polecenia specjalistka kardiolog

 • D
  Lokalizacja: Poradnia dla Serca

  Była to moja pierwsza wizyta (porada), ale z pewnością nie ostatnia. W terminie, na czas i w pełni profesjonalne podejście do pacjenta a co za tym idzie, problemu z którym się zgłosił. Zostałem poddany wnikliwym badaniom i otrzymałem (jak na tą chwile) kompleksową diagnozę.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia dla SercaUsługa: konsultacje kardiologiczne

  Pani doktor podczas wizyty poświęciła mi dużo uwagi i czasu. Wszystko spokojnie wyjaśnia i tłumaczy. Spokojnie odpowiada na wszystkie pytania.

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia dla SercaUsługa: konsultacje kardiologiczne

  Bardzo dobry kontakt z lekarzem, odpowiednie dobrane leki, szczegółowe wyjaśnienie dawkowania. Polecam tego lekarza innym pacjentom, którzy potrzebują fachowej pomocy kardiologicznej.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia dla Serca

  Poradnia od serca jest znakomicie wyposażona w nowy, wysoce profesjonalny sprzęt. Pani dr Agnieszka Drzewiecka jest bardzo kompetentna, miła, rzeczowa, bezpośrednia. przeprowadziła badania, omówiła diagnozę. Wyszłam przekonana, że mam zdrowe serce! Polecam!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia dla Serca

  Pani doktor Agnieszka Drzewiecka Gerber jest niezwykle profesjonalna i sympatyczna. Kontakt i leczenie u Pani Doktor jest bardzo satysfakcjonujące i skuteczne. Polecam i zachęcam innych do leczenia w tej Poradni.

 • P
  Lokalizacja: Poradnia dla SercaUsługa: konsultacja kardiologiczna

  Szczegółowa analiza wyników po wizycie na SORze. Podstawowe badania przy pirwszej wizycie kardiologicznej. Rzeczowa i konkretna informacja na temat stanu zdrowia. Dalsze zalecenia dotyczące wykrycia przyczyn dolegliwości. Na pewno będę kontynuował tu leczenie.

 • J
  Lokalizacja: Poradnia dla SercaUsługa: kontrola rozrusznika serca

  Byłam bardzo zadowolona z wizyty w Poradni dla serca.Pani doktor spokojnie ale szczegółowo wypytała o wszystko ,dokładnie zbadała,zmierzyła ciśnienie i ustawiła parametry rozrusznika.Podała odpowiednie zalecenia co do leków , diety i aktywności fiz. Specjalista godna polecenia.