Agata Paśnikowska-Żaba

Pediatra, Lekarz rodzinny

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • J
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Lublin

  Odniosłam wrażenie że jest to Lekarz z pasją, powołaniem i doświadczeniem. Udziela rzetelnych informacji i porad, dobiera skuteczne leczenie. Jest oczytana w najnowszych doniesieniach naukowych. Z racji, że moje dziecko jest jeszcze niemowlakiem, nie korzystałam z usług pani doktor wiele razy, ale z pewnością w przyszłości jeśli zajdzie potrzeba będziemy do niej chodzić.

 • Szukasz pediatry? Pacjenci polecają:

  Lidia Barbara Pachuta-Węgier
  Lidia Barbara Pachuta-Węgier
  Pediatra, Neonatolog
  Bieszczadzka 42, Lublin

  Anna Wieczorkiewicz-Płaza
  Anna Wieczorkiewicz-Płaza
  Pediatra, Nefrolog
  ul. Kawaleryjska 10 / 2, Lublin
  Krótki czas oczekiwania,bardzo fachowa obsługa..Pani doktor najwyższą półką jeśli chodzi o wiedzę i podejście do… więcej

  Jolanta Bojko-Jaworska
  Jolanta Bojko-Jaworska
  Neurolog dziecięcy, Pediatra
  ul. Kawaleryjska 10 / 2, Lublin
  Bardzo miła i rzeczowa Pani doktor. Dokładnie przeprowadziła wywiad, ma podejście do dziecka, syn się bał wejść,… więcej

  Beata Bieniaś
  Beata Bieniaś
  Pediatra, Nefrolog
  Tomasza Zana 29/XIX, Lublin
  Pani doktor bardzo miła i rzeczowa. Nie spieszy się w trakcie wizyty, uważnie słucha, dokładnie wszystko tłumaczy.… więcej

  Grażyna Żywicka
  Grażyna Żywicka
  Pulmonolog, Alergolog, Pediatra
  Junoszy 49, Lublin
  Ja też podpisuje się pod tymi dobrymi opiniami. Nam też pomogła. Bardzo cierpliwa osoba. Zna się na swojej profesji.… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  17 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - LublinUsługa: wizyta kontrolna

   Od kilku osób usłyszałam pozytywną opinię na temat pani doktor. A wizyta jak zimny prysznic. Bardzo słaby kontakt z dzieckiem a właściwie jego brak. Pani doktor miała sporo opóźnienia w przyjmowaniu pacjentów a jej pośpiech dodatkowo zestresowal dziecko. Była zwyczajnie nie miła. Nie polecam. Jestem bardzo rozczarowana jej zachowaniem. Zero wywiadu, samo badanie a po nim też zero komentarza, musiałam dopytywac czy wszystko ok. Więcej się nie wybierzemy do niej.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Lublin

   Odniosłam wrażenie że jest to Lekarz z pasją, powołaniem i doświadczeniem. Udziela rzetelnych informacji i porad, dobiera skuteczne leczenie. Jest oczytana w najnowszych doniesieniach naukowych. Z racji, że moje dziecko jest jeszcze niemowlakiem, nie korzystałam z usług pani doktor wiele razy, ale z pewnością w przyszłości jeśli zajdzie potrzeba będziemy do niej chodzić.

  • A

   Wspaniały lekarz. Taki z powołania. Z podejściem do swojej pracy takim jakiego każdy pacjent oczekuje - jest bardzo kompetentna i ma duże doświadczenie. Przyjmuje codziennie, a jest to bardzo ważne w przypadku posiadania małych dzieci które często chorują. Dodatkowo Pani Doktor jest miła i zawsze uśmiechnięta, nie bagatelizuje żadnych problemów - w razie wątpliwości zawsze kieruje dodatkowo do lekarza specjalisty czy na dodatkowe badania. w przypadku braku umówionej wizyty zawsze stara się pomóc - albo sama przyjmuje dodatkowego pacjenta albo kieruje na wizytę u innego wolnego lekarza aby pacjent nie został bez pomocy. Moje dzieci uwielbiają Panią Doktor, innemu lekarzowi nie dają się zbadać tak więc nie chodzimy już do innych lekarzy. Synek zawsze dopytuje czy jedziemy do "tej Miłej Pani Doktor":) Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor i życzę jej wszystkiego dobrego - dużo sił i cierpliwości do tych małych pacjentów i ich rodziców:)

  • A

   My rowniez jestesmy zadowoleni z wizyt. Pani doktor jest kompetentna, odpowie na wszystkie pytania, doradzi. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta, nawet gdy nie ma numerka, bada dokladnie a nie jak wielu innych lekarzy tylko aby odklepac. Goraco polecam wizyty, wszyscy pediatrzy powinni miec tyle serca dla dzieci, co pani doktor.

  • E

   Pani Doktor jedt wspaniałym lekarzem.zawsze znajdzie czas dla małego chorego pacjenta. jest nardzo skrupulatna dokładna. nie bagatelizuje zadnych nawet najmniejszych objawów. kompleksowo bada dziecko i w razie wątpliwości zleca wszelkie badania.chodzimy do niej od 3lat i nigdy nas nie zawiodła. mamy do niej pełne zaufanie. wspaniały lekarz . pediatra jakich naprawdę mało. mama Darii

  • I

   Bardzo kompetentny lekarz, który na dodatek daje bardzo życiowe rady (wyjątkowo przydatne w obcowaniu z niemowlęciem). Wspaniałe podejście do pacjenta, miła i zawsze życzliwa i chętna by pomóc. Nigdy nas nie zbyła, choć czasem zdarzało się przychodzić z błahymi by się mogło wydawać sprawami.

  • K

   Byłam na wizycie u tego lekarza z moją 6-miesięczną córką, która miała biegunkę. Nie lekceważę takich objawów ponieważ mój syn miał bardzo duże problemy z odwodnieniem i pomimo wizyt u kilku lekarzy leczyliśmy go w szpitalu (żaden lekarz nie potrafił prawidłowo zdiagnozować dziecka i podać skutecznych leków). Pani doktor po dokładnym wywiadzie przepisała córce lekarstwa, które przede wszystkim miały zapobiec odwodnieniu. Dodatkowo udzieliła kilku życiowych porad (jako matka), w jaki sposób podawać leki dziecku. Efekt była natychmiastowy i już na drugi dzień moje dziecko czuło się świetnie i wróciło do pełnej formy. Polecam tego lekarza.

  • A

   Świetny lekarz. Potrafi znaleźć chwilę dla każdego pacjenta nawet jeśli nie załapie się na numerek w danym dniu. Nie lekceważy słów pacjenta oraz stara się dobrać leki tak żeby były skuteczne ale też i nie zrujnowały pacjenta.

  • A

   Bardzo dobry lekarz, polecam. Ma świetne podejście do dzieci, cierpliwa, uśmiechnięta, życzliwa, dokładna. Chętnie odpowiada na wszystkie pytania, wątpliwości, nie przepisuje antybiotyków jako panaceum na wszystko. Moja córka bardzo lubi wizyty u Pani Doktor. Naprawdę polecam!

  • M

   Pani doktor jest lekarzem z powołania, mamy ich bardzo mało w tym kraju. Znamy Panią doktor od 5 lat, i przyznaję że pierwszą diagnozę u naszego dziecka postawiał prawidłowo. Za każdym razem nas wysłucha i dopiero proponuje leczenie. I powiem szczerze, że od paru lat mamy do niej zaufanie.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG