lek.

Agata Michałowska

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Protetyk

10 opinii +dodaj

Jestem absolwentką wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.Od 2006 roku realizuję się w zawodzie lekarza dentysty. Jestem miłośniczką mikroskopu. Powiększenie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DENTAL PREMIUMUsługa: leczenie próchnicy

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Bezbolesny zabieg. Pani Agata jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Skonsultowała ze mną dalsze leczenie, co należałoby zrobić a co jest niepotrzebne. Polecam tego stomatologa.

 • K
  Lokalizacja: DENTAL PREMIUMUsługa: leczenie kanałowe

  Byłam na wizycie pierwszy raz. Bardzo miła Pani doktor, wszystko wytłumaczyła, w miłej atmosferze przebiegła cała wizyta bez bólu i stresu! Polecam serdecznie, będę kontynuować leczenie ;)

 • K
  Lokalizacja: DENTAL PREMIUMUsługa: ból zeba, lecznie kanałowe

  Świetny stomatolog! Pani doktor jest osobą bardzo dokładną i profesjonalną. Przy tym wszystkim jest niesamowicie życzliwa, opanowana i uśmiechnięta.Cierpliwie tłumaczy pacjentowi co będzie wykonywane. Wizyta u Pani doktor jest miła i bezstresowa co jest bardzo ważne dla kogos kto jest przerażony dentystą tak jak ja. Połączenie komfortu gabinetu, profesjonalizmu i życzliwości Pani doktor moja pierwsza wizyta była dla mnie rewelacyjna. Polecam jak najbardziej ten gabinet gdzie za drzwiami stres zostaje a Pani doktor z uśmiechem na twarzy dobrze wykonuje swoją pracę.

 • J
  Lokalizacja: DENTAL PREMIUMUsługa: leczenie próchnicy

  Pani Agata jest profesjonalistką i oprócz tego bardzo rzeczową i sympatyczną osobą. Wizyta była bezbolesna, a leczenie przeprowadzone sprawnie ii bezkolizyjnie. To lekarz godny polecenia.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DENTAL PREMIUMUsługa: przyklejenie korony/mostka

  Pani Agata to bardzo wyrozumiała, cierpliwa i ciepła osoba, co w połączeniu sprawia, że całej wizycie towarzyszy miły nastrój i poziom stresu spada jeszcze przed rozpoczęciem zabiegu. To była moja druga wizyta, z obu wrażenia były takie same. Bardzo dobrze poradziła sobie z przyklejeniem konstrukcji, która nie jest stabilna sama z siebie i chyba jako pierwsza przykleiła ją równo. I to już drugi raz! Jako że mówimy tu o przednich zębach, jest to naprawdę ważne dla mnie i mojego komfortu w kontaktach z ludźmi na co dzień. Za każdym razem dostałam sporo pytań o moją sytuację, o to jak wyglądała historia leczenia i w odpowiedzi usłyszałam dużo porad dotyczących tego, co mogę jeszcze zrobić, by tę sytuację poprawić. Czuję, że Pani Agata poświęciła mi naprawdę dużo czasu i uwagi,a to dla mnie bardzo ważne w kontakcie z lekarzem. Widać, że praca jest dla niej czymś o wiele więcej, niż tylko źródłem utrzymania.

  Agata Michałowska2018-04-04

  Pani Paulino, dziękuję za miłe słowa. Dobry kontakt z Pacjentem to zawsze obustronna zasługa:). Pozdrawiam

 • B
  Lokalizacja: DENTAL PREMIUM

  Jestem pacjentem Pani stomatolog Agaty Michałowskiej.Trafiłem do pani dr w celu odbudowy uzębienia górnej i dolnej szczęki. Leczenie i rekonstrukcja uzębienia bezbolesne i bezstresowe. Zadowolenie pacjenta i jakość wykonanych usług na najwyższym poziomie. Zawsze miła i sympatyczna atmosfera podczas wizyty. Serdecznie polecam Panią dr Agatę Michałowską. Zadowolony pacjent to jej dewiza.
  Burzyński.

  Agata Michałowska2018-04-04

  Panie Mieczysławie, dziękuję w imieniu całego zespołu. Pozdrawiamy:)

 • Lokalizacja: DENTAL PREMIUM

  Przyszedłem z problemem przebarwionych zębów no i korzystając z okazji poprosiłem o ogólne oględziny w związku z tym, że dawno nie byłem u dentysty. Pani Agata bardzo profesjonalnie, a jednocześnie po ludzku podeszła do sprawy. Wykonała mi (nie pamiętam jak się to profesjonalnie nazywa) zdjęcie zębów i pokazała mi jaki jest stan na "teraz" - wyszły zwykłe sprawy (jakieś tam ubytki). Przy okazji wizyty (nie pamiętam jak się to profesjonalnie nazywa) Pani Agata zrobiła tak, że nie mam większości przebarwień. Dostałem także luźne wytyczne jak pozbyć się reszty przebarwień. Umówiliśmy się na wizytę żeby pozbyć się ubytków.

  Z osobistej strony mogę dodać, że cenie u ludzi za wspomniane wcześniej "ludzie podejście do sprawy". Jak większość klientów dentystów nie mam ukończonych studiów lekarskich i nie rozumiem większości rzeczy które w środowisku funkcjonują. Pani Agata Wszystko dokładnie tłumaczy za pomocą naszego rodzimego języka.

 • K
  Lokalizacja: DENTAL PREMIUMUsługa: badanie stomatologiczne

  Wizyta u Pani Michałowskiej jest wszystkim, czego oczekuje pacjent po dotychczasowych złych doświadczeniach z dentystami. Słucha cierpliwie a także cierpliwie wszystko tłumaczy. Stara się jak najlepiej pomóc, będąc przy tym delikatna i sympatyczna.

 • K
  Lokalizacja: DENTAL PREMIUMUsługa: Ból zęba u dziecka (6lat).

  Serdecznie polecam Panią Agatę!!!! Pani Doktor jest specjalistą z ogromnymi pokładami empatii, co w przypadku lekarzy nie często się zdarza (bez urazy szanowni lekarze ;)). Gdy przyszliśmy z dzieckiem do gabinetu mimo napiętego grafiku, przyjęła nam syna i w taki sposób poprowadziła rozmowę z dzieckiem, że bez najmniejszych oporów dał sobie wyleczyć zęba!!! Zaznaczam, że żadnemu innemu dentyście to się nie udało. Jesteśmy wdzięczni za pomoc i niezwykłe podejście do dzieci. Jeszcze raz polecam Panią Doktor!

 • J
  Lokalizacja: DENTAL PREMIUMUsługa: Rekonstrukcja estetyczna

  Specjalista w swojej dziedzinie. Opanowanie i profesjonalizm Pani Michałowskiej doskonale uspokaja pacjenta. Dzięki rekonstrukcji i leczeniu zęba prowadzonej przez Panią Doktor uśmiecham się teraz zarażając uśmiechem wszystkich wkoło! Jeżeli będę musiał - wrócę z przyjemnością!

Pytania pacjentów (2)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.Od 2006 roku realizuję się w zawodzie lekarza dentysty. Jestem miłośniczką mikroskopu. Powiększenie jest genialnym wynalazkiem w pracy stomatologa. Wykorzystuję go zarówno do leczenia próchnicy, kanałów zęba jak i protetyki. W życiu i pracy kieruję się filozofią slow. Slow Dentistry to rzetelnie, przewidywalnie, z troską o Pacjenta i z szacunkiem do natury;)

Specjalizacje

 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Stomatologia ogólna
 • Protetyka stomatologiczna
 • Stomatologia dziecięca
więcej

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu