Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza
71 776.....

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Asystent Kliniki Kardiologii, Ośrodek Chorób Serca 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we WrocławiuEdukacja

  • ...


Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Konsultacja kardiologiczna

od 150 zł


Trawowa 73, Wrocław

od 150 zł

MedPoint Centrum Medyczne

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
22 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
T
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MedPoint Centrum Medyczne konsultacja kardiologiczna

Bardzo dobry kontakt z lekarzem . Fachowość Pana Doktora na najwyższym poziomie. Aby więcej takich lekarzy.


G
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MedPoint Centrum Medyczne nadciśnienie

Pan dr Porada posiada ogromna wiedzę i doświadczenie. Charakteryzuje się empatią, życzliwością, znakomitym podejściem do pacjenta. Wnikliwie bada i analizuje problemy. Dziękuje Panie Doktorze.
Wdzięczna pacjentka z 27 grudnia 2018 r.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski badania diagnostyczne

Jak ktos spodziewa się dżentelmena to niech od razu szuka gdzie indziej. Doktor jest bardzo bezpośredni i nie przebiera w slowach. Ale czasem pacjentem trzeba wstrząsnąć...Bardzo dokladny, wrecz drobiazdowy w diagnostyce. Wysokiej klasy specjalista.


D
Użytkownik zweryfikowany

Adam Porada to doktor o wielkim i szlachetnym sercu, skromny, bardzo życzliwy, oddany choremu, posiada umiejętność słuchania pacjenta co wzbudza zaufanie i chory czuje się bezpieczny. Po raz pierwszy spotkaliśmy się z tym, że lekarz daje swój numer telefonu i można kontaktować się z Nim o każdej porze dnia i uzyskać rzetelną informację o stanie chorego. Wdzięczny pacjent Władysław i Maria z Nowej Rudy-Słupiec.


D
Użytkownik zweryfikowany

Świetny lekarz w Szpitalu Wojskowym we Wrocławiu. Dokładnie bada pacjenta, w razie potrzeby prosi o potrzebne konsultacje. Robił koronarografię kontrolną po stentowaniu i wyszło świetnie.


L
Użytkownik zweryfikowany

Leczę się u doktora Porady od 2000 r. Mam 75 lat i jestem mu bardzo wdzięczny za to, że tak dobrze mnie prowadzi. Trafnie dobiera leki i dzięki temu cały czas jestem w bardzo dobrej formie. Polecam wszystkim tego lekarza.


E
Użytkownik zweryfikowany

Doskonały specjalista. Pewna ręka. Wspaniały kontakt z pacjentem. Zasługuje na najwyższe uznanie. Trafnie diagnozuje pacjenta i daje dobre porady.


R
Użytkownik zweryfikowany

Moim schorzeniem jest dusznica niestabilna. Jestem po dwoch stentach. Mam 57 lat. Od trzech lat jestem pod opeka doktora Adama Porady. Czuje sie dobrze. Moje zycie wrocilo do normy, gdyz wczesniej kilka razy do roku bylem hospitalizowany i zaden z lekarzy nie umial postawic dobrej diagnozy, faszerujac mnie przy okazji niepotrzebnymi lekami. W przychodni doktor przyjmuje czasem do bardzo poznych godzin, przyjmujac do ostatniego pacjenta. Odbiera rowniez telefony od pacjentow, co jest rzadkoscia u lekarzy. Jestem wdzieczny za fachowa opieke. Doktor dba rowniez o samopoczucie pacjenta. Wizyta u doktora jest jedna wielka przyjemnoscia. Polecam go wszystkim chorym. Doktor z wiedza, klasa, kultura i do tego skromny. Brawo doktorze!!!


N
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały specjalista,po prostu fachowiec .Koronarografia przebiegła bez lęku ,bez bólu .Pan doktor spokojnie wyjaśniał krok po kroku co będzie robił. Asystowały mu dwie pielęgniarki operacyjne też bardzo opanowane .Porozumiewali się praktycznie bez słów.Spokój Pana doktora udzielił się wszystkim. W takich rękach każdy pacjent może czuć się bezpiecznie. Bardzo dziękuję Panie Doktorze


E
Użytkownik zweryfikowany

Doskonały specjalista. Pewna ręka. Wspaniały kontakt z pacjentem. Zasługuje na najwyższe uznanie. Ostatnio nawet przy felernie działającej maszynie nie stracił pewności siebie. Dziękuję doktorze.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Asystent Kliniki Kardiologii, Ośrodek Chorób Serca 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we WrocławiuEdukacja

  • ...

Specjalizacje

  • Kardiologia

Staże

  • ...


Znajomość języków

Polski

Nagrody i wyróżnienia

  • ...

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (1)