Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych gastrologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych gastrologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
13 opinii

P
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie nie poleca!!!!!!!!!!!!!! Od trzech lat walczę z bardzo silną nadkwasotą i bólami brzucha a pani doktor usiłowała mi wmówić że to od tarczycy albo chorego kręgosłupa zostawiła mnie bez leków po pierwszej wizycie i skierowała na badania na tarczyce!!!!!! Była bardzo nieprzyjemna i bezczelna a nawet udowadniając swoja racje podnosiła głos na prywatnej wizycie!!!!!! Szkoda czasu i pieniędzy!!!!!


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobrze zaopiekowała się moim mężem chorym na zapalenie trzustki. Bardzo polecam. :)


Z
Użytkownik zweryfikowany

Oceniam Panią Doktor niziutko,w moim przypadku (refluks żołądkowo-pzrełykowy) nie udało się doprowadzić do choćby minimalnej poprawy. Byłam na 4 wizytach (średnio co 3-4 tygodnie), przyjmowałam wszystkie zalecone leki ( za kazdym razem zmiana specyfików i dawek),po niektórych czułam się gozrej niż pzred rozpoczęciem leczenia (odbijanie, wymioty, wzdęcia) prowadziłam skrupulatnie dzienniczek zjadanych rzeczy, ograniczyłam z diety za sugestią Pani doktor większość produktów,co skutkowało chudnięciem. W moim przypadku stracony czas, pieniądze, wysiłek, nadzieje..W dalszym ciągu poszukuję skutecznego lekarza.


E

Ja również jestem bardzo zadowolona. Moja mama była w bardzo złym stanie, leczenie państwowe tylko pogarszało stan. Już na pierwszej wizycie Pani doktor szybko zdiagnozowała problem, zastosowała odpowiednie leczenie, efekty było widac praktycznie od razu. Po 2 miesiacach mama była całkowicie zdrowa. Ogromne doświadczenie, trafna diagnoza, sympatyczne podejście do pacjenta. Życzyłabym każdemu choremu trafić na lekarza, który po prostu potrafi wyleczyć. Niby oczywiste, ale każdy wie jak jest naprawdę. Pani doktor napewno do takich należy.


M
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolony.Byłem dzisiaj pierwszy raz u tej Pani.Kobita bardzo dokładny wywiad przeprowadziła,zrobiła ekg,dostałem kartkę o stanie badanych obszarów organizmu.Uspokoiła mnie ,wytłumaczyła o co chodzi,czym mogła być spowodowana dolegliwość.Skierowała też na badania.Mogę polecić z pełną świadomością.Byłem u jednej laski ,która niedaleko Jasnej Góry przyjmuje (nie pamiętam w tej chwili nazwiska - nie zrobiła EKG,opierała się na badaniach zrobionych wcześniej i wywiadzie ode mnie ,co nie uspokoiło mnie i nie byłem pewny takiej diagnozy.Stąd też p.Jamrozik lepsza,bardziej to miało jakąś logiczną całość dla mnie .Tak powinien zachowywać się lekarz! :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Jest lekarką, która potrafi pomóc jeśli pacjent wykazuje choć cień zaangażowania w leczenie. Grunt to dobra współpraca i nie bójmy się pytać o wszystko. Ja leczę się już 14 lat i dzięki Niej mam jeszcze jelita choć co niektórzy próbowali mnie ich pozbawić na samym początku leczenia. Wielki szacunek dla Pani Doktor.


G

ZAWSZE !!! interesuje się pacjentem i szuka możliwości wyleczenia go. Trafna diagnoza. Jeśli nie potrafi pomóc - odsyła do innych specjalistów. POLECAM!
Aneta z Crohnem


B

lekarka ktora bardzo chłodno podchodzi do pacjenta i nie jest zainteresowana udzieleniem informacji gdzie mozna byloby wykonac bardziej specjaliztyczne badania, ktorych nie mozna wykonac w Czestochowie. Po prostu zbywa pacjenta mówiąc "u nas w szpitalu nie ma innych mozliwosci badań" i to koniec rozmowy.


J

Zainteresowanie wykazuje,ale nic za tym nie idzie.Bylam u Pani Kruk kilkakrotnie,ale nie potrafila znalezc przyczyny mojej choroby nie wspominajac juz o leczeniu.Chodzi tylko o to zeby pacjent przychodzil na wizyty,placil i byc moze uda sie go wyleczyc.


G
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo kompetentne podejście, pełny wywiad, dialog z pacjentem... To na prawdę liczy się w procesie leczenia.

UWAGA! zmiana adresu gabinetu: Częstochowa, ul. Wrocławska 2F


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania