lek. dent.

Zenona Fierczyńska

Stomatolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Specjalizacja

  Lekarz Zenona Fierczyńska to jeden z 41 lekarzy o specjalizacji stomatolog w miejscowości Tarnobrzeg na ZnanyLekarz.pl

 • Kontakt

  Ten stomatolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Popularność

  Stomatolog to 15. najczęściej wyszukiwana specjalizacja lekarska w Polsce

 • Dostępność

  Lekarz Zenona Fierczyńska przyjmuje w jednym gabinecie

Adresy i cenniki

Opinie pacjentów

 • dobry

  wspaniała miła ma nowoczesny sprzęt od lat leczę u pani doktor swoją rodzinę


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • bardzo dobry

  od 15lat razem z cała rodziną korzystamy z fachowej opieki dentystycznej pani doktor Fierczyńskiej . Teraz już zaczynają do niej również chodzić nasze wnuki , jestesmy wszyscy bardzo zadowoleni. Najlepiej nie zmieniać ciągle dentysty , bo każdy dentysta ma swój system leczenia . Znajoma moja wybrała innego dentyste ale postanowiła powrócić do pani doktor .

 • bardzo dobry

  Ale ktoś bzdury wypisuje o Pani Doktor jest to od wielu lat najlepsza dentystka w okolicy , chętnie przyjmuje dzieci i dorosłych chodzę do niej od wielu lat z całą rodziną bliższą i dalszą .Nareszcie nie mamy problemów z zębami . Kiedy byłem w Anglii , zajrzałem tam do gabinetu stomatologicznego to lekarz nie mógł się nadziwić że w Polsce mam tak świetnie wyleczone zęby. Teraz od paru lat przyjeżdżają moi koledzy Anglicy też leczyć zęby i są bardzo zadowoleni.

 • bardzo dobry

  Chodzę do tej pani doktor już 6 rok i mi jeszcze żadna plomba nie wypadła. Ma dobre materiały i w ogóle jest bardzo miła i życzliwa . Polecam ją wszystkim

 • bardzo słaby

  Wreszcie ktoś odważył się napisać prawdę o tej ,,przemiłej,, pani stomatolog! ja też leczyłem zęby i pewnie leczyłbym nadal gdybym przez przypadek nie trafił do innego stomatologa,okazało się,ze wszystkie zęby leczone przez p Fierczyńską wymagają ponownego leczenia i poprawy,niezbyt dokładnie,kiepskie materiały itp,szkoda mi tylko wydanych pieniędzy,cóż bywają i tacy którzy nie traktują swojego klienta poważnie,ale oszukują go...Tym, którzy trafiają do tej Pani współczuję.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • słaby

  Nie mam pojęcia skąd ,,tyle,, pozytywnych opinii na temat tej dentystki,chyba tylko dlatego,iz rzeczywiscie jest bardzo miła. Swego czasu byłam jej pacjentką,ODRADZAM tego lakarza! niedokładnie wyleczyła mi zęby a dosyc duzo zapłaciłam za leczenie,obecnie korzystam z usług innej pani stomatolog i poprawia mi ,,leczone,, zeby przez tą dentystkę,płacę znacznie nizsze kwoty i zęby mam wyleczone dokładnie,ponadto mogę porozmawiac o wszystkich moich wątpliowsciach odnosnie wyglądu wyleczonych zębów a z Panią Fierczynską było to wręcz niemozliwe! ODRADZAM!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Leczę się u Pani doktor już od lat i jestem bardzo zadowolony . Wszystkim bardzo polecam .

 • bardzo dobry

  Wspaniała , miła dentystka . Nareszcie przestałem się bać leczenia zębów . Wszystkim polecam.

 • bardzo dobry

  Super lekarz. Miła, delikatna a przy tym fachowiec i specjalista. Na życzenie daje znieczulenie i po strachu ani śladu. Ma dobre materiały do leczenia zębów. Polecam