Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

2

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: usuwanie zmian skórnych

  Dr Pachacz wykonywał zabieg usunięcia zmiany u mojej 8 córki. Zmiana była trudna do usunięcia. Wykonał ją w centrum Medicover w Krakowie. Nie było żadnych powikłań. Rana wygoiła się szybko. Usunął ja prawidłowo całkowicie. Po 2 tyg dostaliśmy wynik. Dr jeśli chodzi o rozmowę to Dr nie jest jakiś super miły. Powiedział nam o wielu zagrożeniach przez zabiegiem, nie owijał w bawełne, ale dla mnie liczy się to, że wykonał zabieg prawidłowo. Prawidłowo określił też termin usuniecia szwów, co nie zawsze lekarze robią. Szwy usuneliśmy bezboleśnie dla córki.

 • Byłam u doktora po wypadku z bolacym kręgosłupem lekarze w szpitalu stwierdzili ze to stłuczenie ale nie mogłam normalnie funkcjonowac. Dr pachacz zlecił RTG i okazało się ze jest obniżenie krążka miedzy kregowego... I dal mi skierowanie na rehabilitację wytłumaczył co mogę a co nie szczerze polecam tego lekarza

 • P

  Byłam u doktora z 7 letnim synem, który ma problem z uciekającymi do środka kostkami. Doktor przygotował dla nas zestaw ćwiczeń, który wysłał na maila by nas nie fatygować do centrum medycznego. Ma świetny kontakt z dzieckiem i potrafi w sposób prosty i przyjemny wytłumaczyć rodzicowi problem i opisać etapy leczenia. POLECAM!!!!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  kompetentny,bardzo miły.Wszystkie informacje dotyczące badania oraz leczenia uzyskałam .Jestem bardzo zadowolona z wizyty i polecam tego lekarza.

 • E

  Byłam raz u niego i nigdy więcej. Poszłam ze zwichnięciem palca, miałam założoną specjalną szynę kupioną w sklepie ortopedycznym. Facet popatrzył na nią i stwierdził, że nie ma naturalnego krzywozgięcia. Wziął ją ode mnie i zaczął wyginać. Efekt był taki, że stwierdził, że nie da się zrobić zgięcia, a szyna nadawała się do wyrzucenia. Na koniec dowiedziałam się, że muszę zapłacić za jakieś zaświadczenie. Dodam, że byłam w przychodni, a nie prywatnie. Nigdy więcej.

 • F

  Byłem u tego lekarza i na moje nieszczęście bardzo źle się to skończyło. Złamana kość w palcu wskazującym po prześwietleniu widać było ewidentne złamanie, tak więc palec poszedł w gips. Po 3 tygodniach i trwającym bólu, lekarz bez prześwietlenia zdjął gips i gdy spytałem go czy można by go prześwietlić otrzymałem następującą odpowiedź : ,,ja wiem lepiej'' , z bólem palca wróciłem do domu i po tygodniu prześwietliłem go na nowo, w okolicach stawu w moim palcu do dziś znajduje się odłamek kości, który może zpowodować zablokowanie stawu co może doprowadzić do operacji ów palca. Lekarz wydaje się dziwny, nic nie mówi a jak juz to on wie lepiej.
  Nie polecam.

 • D

  Witam, nie moge sie zgodzic z negatywnymi opiniami, byłam u doktora dwa razy z dzieckiem najpierw na kontroli, a nastepnie na badaniu USG owszem jest bardzo powściagliwy w słowach, mozna by powiedzieć że osłchły ale nie oto chyba tak do końca chodzi, żeby ciągle sie uśmiechał i mówił miłe rzeczy, ma być fachowcem w swojej pracy. Nam pomógł stosowaliśmy się do jego zaleceń i teraz jest wszystko na dobrej drodze. .
  Natomiast patrząc chwile na rodziców (kiedy czekałam z dzieckiem na naszą kolej) to tez pozostawia dużo do życzenia (a to ich pretensje że trzeba skierowanie, a to icj pretensje ze karty sobie nie założyli w rejestracji i doktor nie przyjął, ) przecież on tez działa w oparciu o pewne procedury i tak wydaje mi się że je nagina na korzyść pacjentów.
  Uważam że doktor jest ok.

 • T

  Totalna porażka. Jak ktoś taki może pracować z dziećmi. Nasza wizyta trwała góra 30 sek. w przychodni na os. Skarpa, w tym czasie Pan zdiagnozował (miał jeszcze pretensje że nie mamy gotowej diagnozy), umówił na wizytę i wyprosił mówiąc NASTĘPNY... zalecił synowi zabieg na stulejkę, ale za bardzo go kochamy żeby oddać go w ręce kogoś takiego.

 • P

  Nasza wizyta wyglądała podobnie do już tu opisanych. Przyszliśmy na usg bioder i do tych doktor nie miał zastrzeżeń. Natomiast uznał, że dziecko jest zaniedbane przez pediatrę. Nakazał natychmiastową wizytę u chirurga (ziarniniak pępka i wodniaczki jąder) oraz u ortopedy (stopy szpotawe) dodając, że jest on jedynym w Krakowie lekarzem, który ma specjalizację z obu tych dziedzin i żeby przyjść do niego, bo nie ma kolejek itd. Ta uwaga dała nam do myślenia. Chciałbym tu zaznaczyć, że jeśli chodzi o stopy to mówiła o nich położna, że pewnie były tak ułożone w brzuchu, ale że nie ma żadnych przykurczy i że same się naprostują, a o pozostałe dolegliwości wspomniała pediatra, informując że to są śladowe objawy i że nie trzeba tego ruszać, chyba że się pogorszy. Niemniej, nie mieliśmy odwagi, żeby zignorować uwagi lekarza, więc udaliśmy się do zaleconych specjalistów, ale omijając już szerokim łukiem tego pana. W obu przypadkach było to bardzo krótkie wizyty, u lekarzy bardzo zdziwionych, że ciągnęliśmy do nich zupełnie zdrowe dziecko...

 • M

  Bardzo nieprzyjemny wręcz arogancki, krzyczy na pacjentów, odzywa się wulgarnie nie przebierając w słowach. Trafiliśmy do niego na badanie usg bioderek całkiem przypadkowo - bo tam było miejsce. Badanie pobieżne i szybkie. Po badaniu diagnoza "szpotawość stóp" i jakaś wada jednego bioderka, powiedział, że musimy przyjść raz jeszcze to pokaże co z tym robić. Kolejna wizyta trwała jakąś minutę. Namawia na leczenie prywatnie i stwierdza, że z nfz już nie będzie przyjmował naszej córki mimo iż posiada skierowanie na leczenie w dodatku to zgubił całą dokumentację. Konsultacja u innego lekarza i ponowne usg rozwiały wszelkie wątpliwości. Dziecko jest całkowicie zdrowe a Pan Pachacz postawił błędną diagnozę. Taki człowiek chyba nie powinien wykonywać zawodu lekarza. Szkoda zdrowia i nerwów z takim lekarzem a pomocy i tak się nie uzyska.

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Chirurgia ogólna

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Krakowie UJ

Nagrody i wyróżnienia

 • Laur Pacjenta 2014 w dziedzinie Ortopedii i traumatologii narządu ruchu chirurgii dziecięce

Choroby

więcej