Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

CenterMed Specjalistyczne Centrum Medyczne

Słoneczna 32

33-100, Tarnów, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Rafał Cygan

  Chirurg, Proktolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Woś & Piwowarczyk

   Bardzo polecam pana doktora !! Po długim czasie wreszcie udało mi się znaleść mój problem !!! Pan doktor bardzo sympatyczny i profesjonalny !!

  • N
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Woś & PiwowarczykUsługa: konsultacja chirurgiczna

   Bardzo dobry specjalista. Usg wykonane bardzo dokładnie a ponadto Pan doktor wszystko wytłumaczył. Podejście do pacjenta bardzo życzliwe.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Zdzisław Pachacz

  Ortopeda, Chirurg Dziecięcy, Radiolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: USG narządu ruchu

   Nie polecam. Dziecko zostało błędnie zdiagnozowane ( USG stawów biodrowych oraz zespół szpotawych stóp). Po wizycie u innego specjalisty stwierdzono prawidłowy rozwój obu narządów ruchu nie wymagających jakiejkolwiek rehabilitacji. Reasumując podwójny koszt oraz niepotrzebny kilkudniowy stres.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne SKOPIAUsługa: USG stawów biodrowych niemowląt

   Lekarz warty polecenia,sympatyczny.
   Wszystko w jak najlepszym porządku.
   Doradzenie doktora odnośnie wizyty ortopedycznej było bardzo przydatne.

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu


 • Tomasz Łogin

  Urolog, lek.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Medyczne PAMED

   Lekarz jakich malo interesuje go problem pacjenta a nie tylko odbebnienie wizyty i nastepny prosze , profesjonalista .
   Godny polecenia !

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Żywiecka 44 Centrum MedyczneUsługa: konsultacja urologiczna

   Pan Tomasz Łogin - lekarz bardzo dobry. Wykonal szczegolowe badania w gabinecie. Jestem bardzo zadowolony. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (75) o tym lekarzu


 • Jerzy Stanisław Kiszka

  Chirurg, Chirurg Dziecięcy,

  • B

   Profesjonalny i kompetentny lekarz, dla którego praca to pasja. Bardzo oddany sprawie, dokładny i skrupulatny. A dla pacjenta serdeczny i uprzejmy.

  • T

   Profesjonalista najwyższej klasy, niezwykle kompetentny. Potrafi też odpowiednio podejść do pacjenta, uspokoić w razie potrzeby, wszystko dokładnie wytłumaczyć. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Barbara Środulska

  Logopeda,

  • E

   Jak najbardziej polecam Panią Środulską, ma bardzo dobre podejście do dzieci, chodzę na wizyty z moim synkiem i oczywiście robi postępy. Jestem zadowolona i napewno nie zamieniłabym Pani Środulskiej na innego logopede. POLECAM!!!

  • L

   Jakiś czas temu bylam z córka u pani Środulskiej - córka sepleniła. Niestety pani Środulska nie zauwazyła, że córcia ma krotkie wędzidełko i z jej ćwiczeń nic nie będzie. Straciłam tylko pieniądze. na szczęscie przypadkowo inna pani logopeda w przedszkolu powiedziała nam co robić, podcieliśmy wędzidełko i teraz jest ok. Do pani Środulskiej poszłam, bo miała dobre opnie na znanym lekarzu, niestety nie widziałam wtedy tej ostatniej, bo bym się pewnie zastanowiła nad wizytą u tej pani. Dopiero niedawno zaczęłam szukać informacji o pani Środulskiej i niestety na wszystkich stronach typu znany lekarz ma takie same opinie, podejrzewam, że sama je pisała o sobie. Cóż się nie robi dla rozkręcenia interesu... Zenada

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Jarosław Blicharz

  Internista, lek.

  • A

   Bardzo solidny i dokładny lekarz z dużym poczuciem humoru oraz znakomitym podejściem do pacjenta. Cierpliwy i wyrozumiały, z chęcią odpowiada na wszystkie pytania. Zabieg wstawienia rozrusznika serca przebiegł sprawnie i w bardzo dobrej atmosferze.


 • Sławomir Zwolenik

  Ortopeda, Chirurg,

  • W
   Lokalizacja: Specjalistyczny Szpital im. E.Szczeklika w TarnowieUsługa: operacja biodra

   Składam serdecznie podziękowania doktorowi Zwolennikowi. Wspaniały człowiek i świetny specjalista. Dzięki niemu żyję bez bólu i chodzę bez kul. Polecam wszystkim tego lekarza. Bardzo kompetentny i bezinteresowny oraz znakomity specjalista.

  • T
   Lokalizacja: Przychodnia Diagnostyczno-Lekarska CenterMed

   Szczerze nie polecam.
   Do lekarza zgłosiłem się z opisanymi zdjęciami usg, gdzie była już postawiona diagnoza. Pomimo tego na pierwszej wizycie lekarz zrobił mi jedno usg i zaproponował rehabilitacje, po czym stwierdził że może nie i wysłał do innego specjalisty po opinie. Na drugiej wizycie ponownie zrobił mi usg i wspomniał o zastrzykach, po czym stwierdził iż nie są konieczne wysyłając do kolejnego specjalisty, w celu uzyskania kolejnej opinii. Na trzeciej wizycie z opiniami od innych lekarzy usłyszałem od Pana Zwolenika " ...i co nikt Pana nie chce leczyć... " Po czym chciał mi zrobić kolejny raz usg, na co ja stwierdziłem że chyba dużo tych usg, a mało konkretów, brak diagnozy i stanowczego podjęcia decyzji, która w moim przypadku z uwagi na czas jest ważna, a każdorazowa wizyta to kwestia +- dwa tygodnie, a dolegliwości się nasilają. Po tej wizycie wyszedłem z kolejnym skierowaniem tym razem na rezonans.
   W moim mniemaniu, lekarz dysponujący opinią i zdjęciami na pierwszej wizycie powinien stwierdzić co trzeba zrobić i gdzie się udać i jak leczyć. A ja mam już czwartą wizytę i w dalszym ciągu nie wiem jak będę leczony i czy potrzebna jest rehabilitacja, czy zastrzyki,a może jedno i drugie ? Z uwagi na przewlekłość i brak zdecydowania podziękowałem. Szkoda czasu.

   rozczarowany pacjent

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Katarzyna Zaucha

  Internista,

  • P
   Lokalizacja: CenterMed Specjalistyczne Centrum Medyczne

   Po wejściu do gabinetu zobaczyłem uśmiechniętą lekarkę. Zrobiła szczegółowy wywiad i zauważyła u mnie problem zdrowotny, o którym nie wiedziałem i nikt wcześniej wcześniej go nie zdiagnozował.