prof. dr hab. n. med.

Zbigniew Zagórski

Okulista

24 opinie +dodaj

Ośrodki Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego powstały w celu spełniania misji przywracania lub zachowania widzenia u wszystkich potrzebujących ludzi oraz pomocy w dążeniu do doskonałości… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesor Zagórski to pogodny i rzeczowy człowiek.Szanuje pacjenta i otwarcie mówi o problemie.Jestem pełna podziwu i uznania ponieważ ciężko Pan pracuje ale zawsze znajdzie czas na uśmiech.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne i rzeczowo. Godne polecenia. Godziny przyjęć ustalane wcześniej dotrzymywane zgodnie z terminarzem.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wysokiej klasy specjalista.Miłe i profesjonalne podejście do pacjenta .Polecam wszystkim zainteresowanym wizytą u okulisty.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Najwyższy poziom profesjonalizmu i zaangażowania. Dzisiaj rzadko spotyka się takich lekarzy. Jestem pod wrażeniem!

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła merytorycznie, w przyjemnej atmosferze, byłem szczegółowo poinformowany o przyczynach, stanie aktualnym i o rokowaniach moich dolegliwości. Jestem szacunku i podziwu dla Pana Doktora.
  Wojciech Soja

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  pan profesor okazał się miłym ciepłym człowiekiem,który poświęcił mi dużo czasu,wykazał zrozumienie.Podziwiam jego zaangażowanie i kompetencje

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo jestem zadowolona z wizyty ,powiedział jakie leczenie trzeba kontynuować zaproponował nowy lek,poleca innym.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry okulista,leczę syna od 7 lat,jeżdzimy tez do Bydgoszczy,,ale w Lublinie profesor Zagorski zlecił tomografie rogówki i na jej podstawie dowiedzieliśmy się więcej o problemach syna...Polecam tego lekarza miły,zadaje szczegółowe pytania....Szkoda tylko ze musimy jeżdzić aż 750 kilometrów (ok.12 godz.pociągiem),,,ale dla zdrowia mojego syna WARTO...................

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Profesor profesjonalny, sympatyczny; jasno i precyzyjnie odpowiedział na wszystkie pytania. Polecam.

 • E

  Oceniam prof. Zagórskiego na bardzo słaby, ponieważ strasznie się zawiodłam na nim. Problemy ze wzrokiem mam od dosyć dawna, a że ostatnio wykryto mi cyste na dnie oka postanowiłam wybrać się do ów prof. na konsultacje. Zostałam potraktowana dość chłodno,a poza tym pan profesor nie posiadał programu do odczytania mojego rezonansu magnetycznego z płyty cd. Mało by jeszcze tego było powiedział żeby nic z tym nie robić, zostawić jak jest.Teraz jestem na etapie usunięcia gałki ocznej właśnie przez tą cyste. A co by było gdybym zostawiła to tak jak pan prof. Zagorski radził?

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ośrodki Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego powstały w celu spełniania misji przywracania lub zachowania widzenia u wszystkich potrzebujących ludzi oraz pomocy w dążeniu do doskonałości i zaspokajaniu potrzeb lekarzy okulistów. Są to cele zbieżne także z założeniami Międzynarodowej Rady Okulistyki oraz Międzynarodowej Akademii Okulistyki; organizacji międzynarodowych z którymi związany jest prof. Zagórski.

  Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie: www.zagorski.info.pl

  Zysk nie jest najważniejszy, a ceny usług są tak ustalane aby nie eksploatować chorych, ale jednocześnie zapewnić im odpowiedni standard opieki i godne warunki pracy dla personelu. Ośrodki realizują swoje cele poprzez pomoc w szkoleniu współpracujących okulistów, organizowanie ośrodków tam, gdzie potrzeby okulistyczne nie są w pełni zaspokojone i gdzie jest zainteresowanie miejscowych lekarzy.