Adresy (3)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach
ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 26, Śródmieście , Łódź
Pulsmed Szpital Prywatny (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Kopernika 62 lok. 4 (TOBACO PARK), Polesie , Łódź
Prywatny Gabinet Laryngologiczny (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Konsultacja laryngologiczna


ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 26, Łódź

Brak informacji o cenie

Pulsmed Szpital Prywatny

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
41 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
T
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Pulsmed Szpital Prywatny konsultacja laryngologiczna

Świetny specjalista,a do tego fantastyczny,przyjazny człowiek.
Szybka diagnoza.Pan doktor omówił ze mną tomografię,dzięki czemu sama też wiem co się dzieje w moich zatokach!


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Pulsmed Szpital Prywatny konsultacja laryngologiczna

Bardzo profesjonalny i kulturalny lekarz,jestem zadowolona z wizyty i na pewno jeszcze skorzystam i polecę innym.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Laryngologiczny

Pojawiłem się u doktora z bólem głowy od kilku tygodni i przewlekłym zapaleniem zatok. Pokazałem TK i doktor stwierdził, że on nie ma co u mnie robić prócz krzywej przegrody i że jestem zdrowy. Odesłał do neurologa.

Finał sprawy - trafiłem do innego laryngologa który obejrzał to samo TK i pokazał mi zatkane zatoki i że operacja zatok jest konieczna. Operacja fess odbyła się z powodu zatkanych ujść 2 z 4 zatok, polipów w zatokach, przerostu małżowin nosowych, krzywej przegrody nosa. Zabieg 6h.

Do tego w wyniku przebadanego materiału z zatok sitowych - naciek zapalny z limfocytów, odcinkowa metaplazja płaskonabłonkowa na podłożu której rozwijają się nowotwory.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital im Norbeta Barlickiego guz ślinianki

Dr Kozłowski jest znakomitym specjalistą. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie kliniczne. Jest niezwykle sprawnym operatorem.. Ponadto jest bardzo empatyczny i posiada wysoką kulturę osobistą. Poświęca pacjentowi odpowiednio dużo uwagi i troski, rozumie jego lęki i niepokoje.
Serdecznie polecam
Marek Dresler


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Laryngologiczny torbiel w zaroce szczekowej

Pan doktor bardzo miły wytłumaczył mi dokładnie odnośnie moich torbieli widać że zna się na rzeczy gorąco polecam


A
Użytkownik zweryfikowany

Dr Kozłowski bardzo mi pomógł. Wielu laryngologów leczyło mnie na przewlekłe zapalenie zatok i bardzo silne bóle głowy trwające od lat. Jako jedyny lekarz doszedł do zupełnie innych wniosków i diagnozy, której potrzebowałam do dalszego leczenia i „funkcjonowania”. Teraz leczę się już neurologicznie, czekam na zabieg i nie tonę w antybiotykach przepisywanych na zatoki.
Dziękuję Panie Doktorze.
Pacjentka z neuralgią nerwu trójdzielnego


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Laryngologiczny operacja przegrody nosowej

Świetny lekarz, od razu postawił mi sprawę jasno.. Operację przeprowadził bez problemów. Interesował sie mną po operacji, troszczył się, rozmawiał. Jestem z niego zadowolona. Polecam 100% . Dzięki Doktorowi mogę teraz normalnie oddychać..


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Laryngologiczny

Doktor Kozłowski jest fachowcem w swojej dziedzinie. Ma ogromną wiedzę i bardzo dobre podejście do pacjenta. Podczas pierwszej wizyty w gabinecie postawił trafną diagnozę mojej mamie (miała polipa na strunie głosowej) i w przeciągu kilku dni wykonał zabieg laserowy, po którym mama mogła normalnie jeść, pić i przede wszystkim mówić, co wcześniej było wielkim problemem (mama miała ciągłą chrypę i zanikający głos). Polecam wizytę u doktora Kozłowskiego bo jest osoba kompetentną i chętna do pomocy.


A
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam tego lekrza. Stwierdził że powinnam mieć usunięte migdałki którą to operację doktor wykonuje w szpitalu Barlickiego. W tym szpitalu pracuje również mój znajomy lekarz. Wyraziłam swoje wątpliwości związane z operacją migdałków w tym szpitalu ze względu na prowadzony remont skutkujacy brakiem podstawowego sprzętu (nie wspominałam nawet o częstych powikłaniach u pacjentów po teoretycznie banlnej operacji migdałków a w ostatnim czasie śmiercią z wykrwawienia pacjenta po tejże operacji). Doktor Kozłowski stwierdził ze moje wątpliwości są śmieszne i w nieuprzejmy sposób zakończył wizytę. Oczekiwałam rzetelnej informacji dotyczącej realnych zagrożeń i potencjalnych korzyści związanych operacją ale najwyraźniej doktor poczuł się niezręcznie w obliczu tego typu pytań. Odradzam korzystanie z usług dr Kozłowskiego.


A
Użytkownik zweryfikowany

Witam,
W lutym tego roku byłem operowany przez doktora Kozłowskiego: reoperacja przegrody nosowej w szpitalu Barlickiego. Wcześniejsza operacja w Łęczycy , którą miałem w wieku 16 lat okazała się porażką.
12 lat męczyłem się z katarem, wszystko spływało mi do gardła oraz bardzo często chorowałem na gardło. Pan doktor od razu wykrył u mnie skrzywienie przegrody ,) pomimo iż wcześniej chodziłem do wielu specjalistów i tego nie widzieli), skierował na odpowiednie badania i po operacji wykonanej przez niego otwarcie mogę powiedzieć , że dopiero teraz oddycham NAPRAWDĘ. Fachowy , bardzo miły człowiek. Gorąco POLECAM i DZIĘKUJE!!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie