Zbigniew Kosztowny

Ginekolog

17 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu, opieki, podejścia i oddanego serca!

  Pacjentka, mieszkanka Lubina, "śpioch".

 • Ginekolodzy w pobliżu miejscowości Lubin

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  3.5

  Ogólna ocena
  17 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu, opieki, podejścia i oddanego serca!

   Pacjentka, mieszkanka Lubina, "śpioch".

  • Jestem po operacji już siódmy dzień czuję się dobrze oby tak dalej ! Pan Dr Kosztowny to lekarz z dużym doświadczeniem kompetencje jego nie zawodzą a swoją osobistą sympatią wzbudza zaufanie. Osobiscie dziękuję za szybką i trafną diagnozę z pozdrowieniami pełnym szacunkiem.Pacjentka ze Szwecji

  • Z dr miałam styczność tylko podczas mojej wizyty w szpitalu. Bardzo szybko (nawet nie zostawiając mnie na dłuższej obserwacji) podjął decyzję o przeprowadzeniu operacji - laparoskopii, diagnozując krwawienie wewnętrzne (inny lekarz dzień wcześniej go nie widział) i ciążę pozamaciczna w jajniku (grożące mojemu życiu). W trakcie operacji okazało się, że krwawienia nie było a w jajniku było coś ale doktor jeszcze nie potrafił potwierdzić co. Po konsultacjach z profesorem z Poznania, potwierdził mi że ciąża pozamaciczna miała miejsce, (czego mimo swojej początkowej pewności dr Kosztowny w trakcie laparoskopii nie umiał potwierdzić) natomiast nie trzeba mnie od razu operować, ponieważ tak naprawdę organizm sam doprowadził do miesiączki i wszystko skończyło się bez ingerencji medycyny. Podsumowując dr Kosztowny zbyt szybko podjął decyzję - moim zdaniem bardzo poważną, o operacji (moja pierwsza ciąża i już ingerencja w moje narządy), zbyt mało badań i czasu na obserwacje (mnie nic nie bolało). Może jest to lekarz dobry, gdy sprawa dotyczy bardziej powszechnych rzeczy, które często są wykonywane, natomiast przy sprawach nietypowych nie polecam.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Witam. Jestem pacjentką Pana Doktora od niedawna. Już na pierwszej wizycie zrobił na mnie dobre wrażenie. Jest dokładny, rzeczowy i konkretny. Podczas badania jest delikatny i wzbudza zaufanie. Już na pierwszej wizycie postawił konkretną diagnozę i przypisał odpowiednie leki, dzięki którym poczułam się o wiele lepiej. Dowiedziałam się, że jest profesjonalistą w wykonywaniu zabiegów nietrzymania moczu. Postanowiłam zaufać i jestem już tydzień po zabiegu, wszystko poszło dobrze, a po 2 dniach już byłam w domu i czuję się bardzo dobrze. Zobaczę jak będzie dalej, ale już teraz widzę różnicę na lepsze i wierzę, że zabieg przyniósł oczekiwane rezultaty. Jak na razie jest OK i z całą odpowiedzialnością mogę polecić wszystkim potrzebującym paniom tego lekarza. Pozdrawiam Janina.

  • Polecam pana doktora Kosztownego .Jako lekarz kompetentny , rzeczowy ,nie odmowil mi pomocy ,bylam w LUBINIE odeslano mnie do domu konflikt z dyrekcja lekarze nie przyjmuja cierpi pacjent ,chyba trzeba miec glowe pod pacha zeby udzielili pomocy .Jestem po zabiegu w Gorze Slaskiej bardzo sympatyczny personel szczerze POLECAM!!!!!!!

   Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  • przyjmuje w Wińsku. byłam u niego ponieważ inny lekarz wykrył mi mięśniaka na macicy. w ramach konsultacji wybrałam się do niego. poprzednie badanie było przez usg natomiast Pana K. stwierdził bez żadnego badania że nie mogę mieć mięśniaka bo jestem za młoda(25 lat) bardziej interesowały go moje prywatne sprawy np. ile jestem po ślubie i czemu nie staramy się o dziecko i sposób zabezpieczania się. a jak spytałam o cytologię to mówi że się robi raz na trzy lata. a od tego roku czyli skończeniu 25 lat weszłam do programu że robi się co rok.gdy mu o tym powiedziałam to się zdziwił.gabinet jest straszny nie ma tam usg!!! jednym słowem zgroza!!!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Dla mnie pan Kosztowny to świetny lekarz, uprzejmy, delikatny i bardzo kompetentny. Polecam!

  • Polecam.Jestem po operacji.
   Pan doktor Kosztowny,to fachowiec.
   Jest otwartym człowiekiem,bardzo miłym i nadzwyczj cierpliwym.
   Swietny fachowiec,i ginekolog.


   Wdzięczna pacjentka z Lubina.
   J.W.

  • Przede wszystkim doświadczony lekarz, wg mnie również sympatyczny, bez zbędnych "ochów i achów".Polecam szczególnie paniom w stanie błogosławionym!k

  • Super lekarz. Jest miły i kompetenty. Wizyta w gabinecie trwa tak długo jak długo pacjentka ma pytania lub wątpliwości. Odpowiedzi konkretne i wyczerpujące. Tłumaczy do skutku. Cierpliwy i przemiły.

  Jesteś tym lekarzem?

  1

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.