Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Signal Iduna

PZU Pomoc + 11 więcej


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Z wykształcenia i zamiłowania jestem psychologiem. Obecnie jestem również doktorantką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w Zakładzie Neuropsychiatrii ...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychoterapia

Znajomość języków

  • Polski,
  • Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Chodźki 17, Lublin

140 zł

Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

7 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani Żanety. Chodzimy z córką na terapię od czerwca br. Pani Żaneta ma podejście do nastolatki jak nikt inny (to nasz 4 psychoterapeuta). Ma niespotykaną umiejętność prowadzenia rozmowy tak, że nikogo nie urazi a potrafi nazwać rzeczy po imieniu. Ma bardzo trafne spostrzeżenia, wręcz niesamowite jak potrafi dotrzeć do przyczyny. Jest bezstronna w sytuacjach konfliktowych mama-dziecko, przez co córka czuje się ważna. Jestem pełna podziwu i polecam z całego serca.

P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu pobyt w szpitalu

Bardzo gorąco polecam Panią Żanetę, umiała dotrzeć do mojej córki. Córka trafiła do szpitala po utracie przytomności, Pani Żaneta naprawdę super się zachowała, bo rozmawiała z nia podczas pobytu w szpitalu, gdy wyszłyśmy również znalazła czas dla nas w szpitalu , czego już nie musiała robić tak naprawdę. Obecnie szukam bliżej kogoś takiego , ale dzieżko znaleźć , do Pani Żanety mam około 70 km.

J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Od wizyty minęło ponad dwa tygodnie, a ja wciąż jestem pod wrażeniem spotkania. Pani Żaneta uważnie wysłuchała, dopytała - wszystko tak jakoś tak sprawnie i gładko, po czym błyskawicznie nawiązała kontakt z moim dzieckiem. Pani Żaneta już podczas jednej wizyty rozwiązała nasz problem, a nie była pierwszą osobą, do której zwróciłam się po pomoc. To co mnie szczególnie ujęło to to, że Pani Żaneta nie patrzyła na zegarek i zdaje się ,poświęciła nam więcej czasu niż było zaplanowane oraz zadzwoniła do mnie następnego dnia z pytaniem o dziecko. Z takim podejściem się jeszcze nie spotkałam. Dziękuję!


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Depresja

Przez cały rok akademicki uczęszczałam na terapię do pani mgr. Jest to bardzo dobra psychoterapeutka, a przy tym - bardzo ciepły i dobry człowiek. Nigdy nie doświadczyłam w gabinecie negatywnej reakcji na swoje problemy, wręcz przeciwnie - odpowiedź na każde pytanie, jak i każda porada były przemyślane i dostosowane do mojego stanu bądź nastroju. Przy tym przez cały czas rozmawiałyśmy o postępie w terapii, Pani mgr nawiązuje to rzeczy mówionych w przeszłości, widać, że zawsze słucha i zapamiętuje to, co się Jej powie. Szczerze i serdecznie polecam Panią Żanetę Brudkowską.


P
Profil zweryfikowany

Pani psycholog to bardzo kompetentna osoba i to się czuje już podczas pierwszego spotkania. Słucha uważnie, a jej uwagi i wskazówki rzeczywiście są bardzo cenne. Pełna empatii i zrozumienia,nie ocenia a pomaga,potrafi się wczuć w problemy innych,co nie jest w cale takie oczywiste wśród psychologów i psychiatrów. Polecam serdecznie !

Żaneta Brudkowska

Dziękuję za tak miłe słowa :)


N
Profil zweryfikowany

Pani Żaneta jest osobą bardzo zaangażowaną w swoją pracę, pełną empatii i życzliwości. Od razu widać, że jest psychologiem z powołania. Spotkania przebiegały bardzo profesjonalnie, w miłej i ciepłej atmosferze. Jestem bardzo wdzięczna za wsparcie, którego Pani Żaneta udzieliła mi w trudnej sytuacji. Dzięki jej pomocy udało mi się pokonać trudności, które towarzyszyły mi przed długi czas. Szczerze polecam!

Żaneta Brudkowska

Bardzo dziękuję za opinię. Pani Natalio, cieszę się, że mogłam pomóc, jednak bez Pani pracy nie byłoby takich efektów :)


A
Profil zweryfikowany

Wspaniały, profesjonalny psycholog, ciepła i pełna empatii osoba, bardzo dobry kontakt z pacjentem. Wizyty pomogły mi pokonać mocne stany depresyjne, spojrzeć inaczej na moje problemy. Cieszę się, że do Niej trafiłem.

Żaneta Brudkowska

Panie Arku, dziękuję za opinię oraz obdarzenie mnie zaufaniem. Pozdrawiam serdecznie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

WitamU dziecka 14 lat stwierdzono depresję. Obecnie od tygodnia jesteśmy na etapie leczenia farmakologicznego w domu, na zwolnieniu ze szkoły. Mam pytanie. Czy w najbliższym czasie (kiedy) jest wskazana terapia. I ewentualnie ogromna prośba o polecenie osoby, do której mogę udać się z dzieckiem na terenie Gdańska. Bardzo proszę o polecenie kogoś naprawdę ,,dobrego,,. Córka chodziła do psychologa, znudziła się się wizytami, twierdząc, że wyczerpały się możliwości. Pragnę uniknąć podobnej sytuacji, by jeszcze bardziej nie zniechęcić dziecka. Z góry dziękuję. Mama

Witam,
Depresja u dzieci i młodzieży może być bezpiecznie i efektywnie leczona. Istnieją silne dowody naukowe potwierdzające skuteczność psychoterapii w leczeniu depresji młodzieńczej. Psychoterapia jest zalecana jako „pierwsza linia” interwencji terapeutycznych w przypadku łagodnych depresji u dzieci i młodzieży. Farmakoterapia i psychoterapia nie są ze sobą sprzeczne, nie wykluczają się. Połączenie tych dwóch metod leczenia daje najlepsze rezultaty.
Warto rozpocząć psychoterapię już teraz i udać się do psychoterapeuty (psychologa lub psychiatry po ukończeniu kursu psychoterapii), który dysponuje doświadczeniem w pracy terapeutycznej z młodzieżą.
Pozdrawiam.

 Żaneta Brudkowska

Mam 17 lat, mam problem z nauką i samodyscypliną. Nie potrafię zmusić się do nauki , a jeżeli już uda mi się usiąść przy biurku , strasznie się rozpraszam , nie potrafię się skupić, a kiedy nie daje rady się nauczyć biorą mnie okropne nerwy. Dlatego wynikają z tego moje problemy z nauką, bardzo wielkie ambicje,a pracy żadnej. Jeżeli chodzi o zwyczajny dzień też nie potrafię się zmobilizować do jakiejkolwiek pracy, nie wiem co za to odpowiada ale jak dla mnie jest to leń , którego sam nie potrafię opanować. Dzieje się tak praktycznie od zawsze , został mi ostatni rok żebym mógł się ogarnąć (z nauką) dlatego liczę na Pani pomoc.

Witam,
wydaje się, iż Pana trudność związana jest z motywacją. Biorąc pod uwagę Pana ambicje i cele, jakie sobie Pan wyznaczył warto zastanowić się co buduje motywację do osiągania tych celów i dlaczego jest ona słaba. Warto w tym celu skorzystać z pomocy psychologa i przyjrzeć się jakie czynniki psychologiczne wpływają na proces Pana motywacji do nauki. Może pomogłaby Panu zmiana nawyków związanych z nauką (zmiana techniki nauki, zmiana w zakresie procesu decyzyjności, umiejętności tworzenia priorytetów i organizacji własnej pracy i odpoczynku). Warto również zastanowić się czy nie jest tak, że Pan chce realizować cel a jednocześnie czuje obawy przed np.: porażką lub efektami własnej pracy – mogą pojawiać się pytania „czy warto wkładać wysiłek?”, „co jeśli mi się nie uda?” itp.
Proponuję wizytę u psychologa w celu zidentyfikowania źródła problemu oraz zastosowania odpowiednich rozwiązań.
Pozdrawiam.

 Żaneta Brudkowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Z wykształcenia i zamiłowania jestem psychologiem. Obecnie jestem również doktorantką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w Zakładzie Neuropsychiatrii ...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychoterapia

Znajomość języków

  • Polski,
  • Angielski

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania